Let's Dance 2

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

• Mahalik

" Kubo! Normálně jsem byla v kině na filmu, kterej nemá vobdoby.. - Na kterym, prosim tě? - Na Let's Dance 2!! -Fakt?? (v duchu mi ale zní, ty vole...). Jasně, že očekávat odpověď typu: Fontána, to byla... nebo něco v podobném stylu, byla docela dost mimo hrábě, ale být filmem života snímek, kde všichni zúčastnění o sebe zakopávají a zjišťují, že země je asi fakt kulatá, je prostě divný. Ale co naplat__ Na scéně máme holku "tančím ráda, tančím vkusně", kterou vykopli z crew, protože chtěla nosit baletní sukýnku a piškoty. Mrzí jí to a proto chce vytvořit crew svojí a lepší. Potkává kluka "když spadnu obličejem k zemi, kšilt se mi zaboří do asfaltu a je nepoškozený" jenž se jí ujme a vytvoří z ní tanečnici do deště a větrného počasí. Všechno klape, až na Andienu poručnici, která nejen-že pořád opakuje větu: "Jsi matce podobná víc, než tušís.." ale hlavně nechápe, že dveře mají kliku a nechává dokořán všechno, co jde otevřít. Na scéně se ještě objeví černý žárlivec, který předvede taneční číslo, kterým se akorát ztrapní a odchází na stranu poražených a ztrapněných__ Mám svým způsobem hip-hop rád. Jenže se ještě nenašel režisér, který by mu udělal maximální poklonu k zemi. Všechno se akorát točí okolo nemožných zápletek o lásce, a tanec+ hudba jsou odtaženy do zákulisí a to je pak problém. Naštěstí ti tanečnící jsou vážně šikovní (nemohou za to, že scénář je pitomej) a svými výstupy pozvedají film na vyšší úroveň. Tzn. 1*. Ta druhá je za fakt, že jsem si po konci filmu zapnul vlastní hip-hop a tančil (osobní poznámka: pro příště si zatáhni závěs, pako!)(24.10.2008)

• Maemi

Teenage romantické/hudební filmy natočené v USA nejsou nic pro mě, natož street dance, takže nebýt Briany, k Let's Dance 2 bych se dostala jen stěží. Jak z toho vyplývá, nijak jsem si film neužívala, ale ani se nedá říci, že bych se nudila. Když se na podobný typ filmů podívám jednou za rok, dá se to docela dobře přežít a myslím, že Let's Dance 2 patří k těm lepším.(23.12.2009)

První díl mi byl sympatičtější, už jen kvůli hereckému obsazení, která mě v the Streets moc nezaujalo . Jediné pozitivum vidím v soundtracku, jež se oproti prvnímu dílu vyzdvihl o stupínek víš. "Hopity hop, hopity skok...A já mám bílý botičky, v nich barevný tkaničky ..." Pokračování už ne.(11.2.2009)

• tron

Ruku na srdce: na film typu LET´S DANCE 2: STREET DANCE nejdete, ak nemilujete tanec alebo nemáte malého brata alebo priateľku, na ktorých vám záleží. NEJDETE. Kvôli jednoduchému deleniu Dobro/Zlo, kvôli plytkým dialógom, kvôli hercom, ktorých netúžite vidieť v ďalšom filme a u ktorých môžeme ťažko pokladať za dobrý plus nepozeranie do kamery. Napriek tomu to s LET´S DANCE 2: STREET DANCE nie je najhoršie: tempo je svižné, titulná hrdinka čarovná, audiovizuálna stránka zaujímavá a choreografia tanečných scén má niečo do seba. Osobne som bol opitý, takže ma výsledok nenahneval. Kino Považan 2008(25.5.2008)

• arachneuss

Bylo nebylo, jiná holka de na školu a potká super kluka, s tim začne tančit a ukáže všem, že oni jsou divní a ona je super a pak jsou všichni super. Hip hop není hudba. Let's dance pouhá slátaninka s pěknym zadkem hlavní hrdinky a nehorázně toporným Hoffmanem (na charisma Channing Tatum prostě NEMÁ). Klasický film, na který se moje spolužačka těší rok dopředu a pak nadšeně vyvolává jak je dokonalej a chce po mně sehnat plakát. Plakát bych spálil.(23.2.2008)