poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lenny.M
  ***

  Nemám ráda tyhle hopsací maškarády, ale dvojka se mi líbila mnohem víc než první díl.(16.1.2009)

 • tron
  **

  Ruku na srdce: na film typu LET´S DANCE 2: STREET DANCE nejdete, ak nemilujete tanec alebo nemáte malého brata alebo priateľku, na ktorých vám záleží. NEJDETE. Kvôli jednoduchému deleniu Dobro/Zlo, kvôli plytkým dialógom, kvôli hercom, ktorých netúžite vidieť v ďalšom filme a u ktorých môžeme ťažko pokladať za dobrý plus nepozeranie do kamery. Napriek tomu to s LET´S DANCE 2: STREET DANCE nie je najhoršie: tempo je svižné, titulná hrdinka čarovná, audiovizuálna stránka zaujímavá a choreografia tanečných scén má niečo do seba. Osobne som bol opitý, takže ma výsledok nenahneval. Kino Považan 2008(25.5.2008)

 • Nathalie
  *

  Hudebně-taneční kompost, vedle kterého vypadá i naivní sequel Hříšného tance jako vcelku nadějné navazání. Nebýt camea Channinga Tatuma, hodila bych to rovnou na skládku toxických odpadů, pokud možno i s hlavními představiteli, režisérem, scenáristou a choreografem. Tam tu svou pouliční směs mohou rozbalit dle libosti.(8.4.2008)

 • Hakha
  **

  Asi tak, příběh je jak jsem očekával mírně naivní, opět slabý s mnoha klišé, ale to mě zas tak nevadilo, jelikož zde šlo jak v prvním díle o taneční kreace, které tu jsou dosti povedené. Hudba a choreografie jsou parádní a závěrečné tančení v dešti dost efektní. Když se k tomu přidá příjemné herecké obsazení v čele s krásnou Brianou Evigan tak jsem si tento díl oblíbil více než první. Jedná se o odpočinkový film na zpříjemnění večera, teda jestli vám nevadí Hip Hop. Hodnotím silnými 2 hvězdičky...(17.4.2008)

 • Zíza
  ***

  Ať žijí oči, které se umějí nadchnout.(11.4.2008)

 • - V 71. minutě filmu je záběr na postavu Chase (Robert Hoffman) zrcadlově převrácený. Lze to poznat podle převrácených čínských znaků na jeho tričku. Stejné tričko na sobě má postava i v 34. minutě filmu, kde jsou však znaky správně. (Tsuki)

 • - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

 • - Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace