poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  *

  Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad).(17.4.2008)

 • Aknah
  ****

  Po všech těch dramatech jsem se rozhodla sáhnout po něčem odlehčenějším a mojí volbou bylo zrovna Let´s dance 2, jedničku jsem viděla a byla sem zvědavá na dvojku. Navíc jsem příznivcem tance a obdivuju ho v jakýkoli formě.... Myslim si, že to co sem chtěla, jsem získala - bylo tu dostatek tance, hudby, jiskření mezi těma dvěma, ale hlavně teda ten tanec... hrozně ráda se dívám na ty choreografie... bylo tu kapánek dojetí a to mi stačilo. A i když příběh je tu vlastně minimální, tak mi byla hlavní herečka velmi sympatická a celkově to bylo fajn pokoukáníčko. Já sem se zabavila a závěrečný tanec, jako vždy super - navíc v dešti, rozhodně přidává na efektivnosti. Sice není úplně reálné porazit ty nejlepší, ale za to jde o vytoužený cíl, no ne? A já můžu jen tiše závidět nad těma kouskama, co předváděj, protože tohle vážně nikdy umět nebudu. No a samozřejmě polibek a adios.(4.5.2009)

 • HellFire
  ***

  První díl jsem viděl před dlouhými 4 lety, ale dvojka mi jej připomínala každým coulem. Kopírovat se nevyplácí.(13.7.2012)

 • klerik
  **

  Vývar všetkých možných športovo-tanečných filmov s absolútne zbytočným scenárom. Tancovanie je fajn, ale nie je natočené tak pekne ako v jednotke. Naivnosť cítiť dosť často. Film nenudí a má pekne spravený finálny tenec - aj keď najviac tam funguje svetlo a dážď. Dvojhviezdičkovka, ktorá neublíži, ale neprinesie ani štipku nového...(1.12.2009)

 • Bart
  *

  O co byla jednička horší než běžná produkce hudebních a tanečních filmů, o to je dvojka ještě horší než jednička. Dvojka totiž navíc ještě postrádá poutavý příběh. Rolička hlavního hrdiny z jedničky (Channing Tatum) byla naprosto zbytečná. Celý film se dá charakterizovat slovy Street Dance. O tom to opravdu tentokrát je. Ale bohužel jen o tom. Jen pro skalní.(8.2.2009)

 • - V závěru filmu je možné si všimnout, že Moose (Adam G. Sevani) má v každém záběru kšilt čepice na jinou stranu. (Roland Sands)

 • - Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (Hejtmy)

 • - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace