Let's Dance 2

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

• castor

Po 101 viděná story, která je ale viditelně lepší než její předchůdkyně. Občas se tu něco pronese, aby se tomu dalo říkat film, ale jinak je to jen překvapivě odosobněná, i když (co se tance týče) vynalézavá, „hollywoodsky" přesládlá limonáda. Za delší komentář mi to nestojí..(16.3.2008)

• arachneuss

Bylo nebylo, jiná holka de na školu a potká super kluka, s tim začne tančit a ukáže všem, že oni jsou divní a ona je super a pak jsou všichni super. Hip hop není hudba. Let's dance pouhá slátaninka s pěknym zadkem hlavní hrdinky a nehorázně toporným Hoffmanem (na charisma Channing Tatum prostě NEMÁ). Klasický film, na který se moje spolužačka těší rok dopředu a pak nadšeně vyvolává jak je dokonalej a chce po mně sehnat plakát. Plakát bych spálil.(23.2.2008)

• genetique

Naznačil som to v jednotke, no keďže to bolo poprvé, dalo sa to celkom prekusnúť. Choreografie s takouto muzikou patria do videoklipov a s filmom toto nemá nič spoločné. Aj celkový príbeh by sa v pohode zmestil do jedného zmysluplnejšieho videoklipu. A vlastne hudba a skvelá choreografia, to boli jediné miesta filmu, ktoré som nepretáčal. Inak by sa to dalo točiť dookola stále to isté. Stačilo by pár nových pohybov. A pri tržbách by som sa tomu nečudoval. Čo už. 45%.(7.7.2008)

• heyda

Docela zklamání. Některé tance ale za zkouknutí určitě stojí, takže ty dvě hvězdičky jsou takovou malou pozvánkou na ty taneční výkony. Nikoli na film samotný!!! 4/10(10.9.2009)

• AngelAngie

Rozhodně bych tenhle kousek zase tak nezatracovala. Hudba se mi v něm líbila mnohem víc jak v prvním díle, možná to bylo tím, že zde zaznělo několik mých opravdu oblíbených skladeb, ale i celkově příběh se mi líbil víc, ono je mi asi bližší, že tohle byl příběh hezký holky z ulice než první díl, kde to bylo převážně o napravení jednoho raubíře. I když ten raubíř vypadá skvěle a já ho potkat někde na ulici, tak si asi ukroutím krk. Příběh je opravdu předvídatelný, snad už od námětu a lehkého obsahu, co a jak bude. Co se týče tanečních kreací, tak mi nezbývá než (tiše) závidět, tohle nikdy umět nebudu, takže je docela fajn na to jen tak nevinně občas koukat. A rozhodně jako obří plus tomuhle snímku dávám to, že je milionkrát lepší jak pokračování snímku Save the Last Dance, kterej byl hodně velkej přůšvih - myslím tím druhý díl, ten první mě, i přes mé velké překvapení, bavil. Co dodat? Nedopadlo to vůbec zle, být mi o pár let míň a mít vkus na odlehčené teenage filmy, tak ho asi miluji, takhle ho aspoň pochválím, že i přes to, že mám vkus naprosto odlišný, tak jsem zase tak nad tímhle snímkem hlavou nekroutila.(18.9.2008)

• - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

• - Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)