Let's Dance 2

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

• imf

Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad).(17.4.2008)

Po všech těch dramatech jsem se rozhodla sáhnout po něčem odlehčenějším a mojí volbou bylo zrovna Let´s dance 2, jedničku jsem viděla a byla sem zvědavá na dvojku. Navíc jsem příznivcem tance a obdivuju ho v jakýkoli formě.... Myslim si, že to co sem chtěla, jsem získala - bylo tu dostatek tance, hudby, jiskření mezi těma dvěma, ale hlavně teda ten tanec... hrozně ráda se dívám na ty choreografie... bylo tu kapánek dojetí a to mi stačilo. A i když příběh je tu vlastně minimální, tak mi byla hlavní herečka velmi sympatická a celkově to bylo fajn pokoukáníčko. Já sem se zabavila a závěrečný tanec, jako vždy super - navíc v dešti, rozhodně přidává na efektivnosti. Sice není úplně reálné porazit ty nejlepší, ale za to jde o vytoužený cíl, no ne? A já můžu jen tiše závidět nad těma kouskama, co předváděj, protože tohle vážně nikdy umět nebudu. No a samozřejmě polibek a adios.(4.5.2009)

První díl jsem viděl před dlouhými 4 lety, ale dvojka mi jej připomínala každým coulem. Kopírovat se nevyplácí.(13.7.2012)

• klerik

Vývar všetkých možných športovo-tanečných filmov s absolútne zbytočným scenárom. Tancovanie je fajn, ale nie je natočené tak pekne ako v jednotke. Naivnosť cítiť dosť často. Film nenudí a má pekne spravený finálny tenec - aj keď najviac tam funguje svetlo a dážď. Dvojhviezdičkovka, ktorá neublíži, ale neprinesie ani štipku nového...(1.12.2009)

• Bart

O co byla jednička horší než běžná produkce hudebních a tanečních filmů, o to je dvojka ještě horší než jednička. Dvojka totiž navíc ještě postrádá poutavý příběh. Rolička hlavního hrdiny z jedničky (Channing Tatum) byla naprosto zbytečná. Celý film se dá charakterizovat slovy Street Dance. O tom to opravdu tentokrát je. Ale bohužel jen o tom. Jen pro skalní.(8.2.2009)

• - V závěru filmu je možné si všimnout, že Moose (Adam G. Sevani) má v každém záběru kšilt čepice na jinou stranu. (Roland Sands)

• - Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (Hejtmy)

• - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)