poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  ***

  První díl mi byl sympatičtější, už jen kvůli hereckému obsazení, která mě v the Streets moc nezaujalo . Jediné pozitivum vidím v soundtracku, jež se oproti prvnímu dílu vyzdvihl o stupínek víš. "Hopity hop, hopity skok...A já mám bílý botičky, v nich barevný tkaničky ..." Pokračování už ne.(11.2.2009)

 • AngelAngie
  **

  Rozhodně bych tenhle kousek zase tak nezatracovala. Hudba se mi v něm líbila mnohem víc jak v prvním díle, možná to bylo tím, že zde zaznělo několik mých opravdu oblíbených skladeb, ale i celkově příběh se mi líbil víc, ono je mi asi bližší, že tohle byl příběh hezký holky z ulice než první díl, kde to bylo převážně o napravení jednoho raubíře. I když ten raubíř vypadá skvěle a já ho potkat někde na ulici, tak si asi ukroutím krk. Příběh je opravdu předvídatelný, snad už od námětu a lehkého obsahu, co a jak bude. Co se týče tanečních kreací, tak mi nezbývá než (tiše) závidět, tohle nikdy umět nebudu, takže je docela fajn na to jen tak nevinně občas koukat. A rozhodně jako obří plus tomuhle snímku dávám to, že je milionkrát lepší jak pokračování snímku Save the Last Dance, kterej byl hodně velkej přůšvih - myslím tím druhý díl, ten první mě, i přes mé velké překvapení, bavil. Co dodat? Nedopadlo to vůbec zle, být mi o pár let míň a mít vkus na odlehčené teenage filmy, tak ho asi miluji, takhle ho aspoň pochválím, že i přes to, že mám vkus naprosto odlišný, tak jsem zase tak nad tímhle snímkem hlavou nekroutila.(18.9.2008)

 • castor
  **

  Po 101 viděná story, která je ale viditelně lepší než její předchůdkyně. Občas se tu něco pronese, aby se tomu dalo říkat film, ale jinak je to jen překvapivě odosobněná, i když (co se tance týče) vynalézavá, „hollywoodsky" přesládlá limonáda. Za delší komentář mi to nestojí..(16.3.2008)

 • paascha
  odpad!

  hip hop, blééé(29.4.2008)

 • Kordus
  ***

  Blbý a absolutně předvídatelně nalajnovaný romanťák, kde se naštěstí 80 procent stopáže někdo rytmicky pohybuje a dobře se na to kouká. Nic víc. Pokud chcete vidět film a ne poskakování, ani si to nepouštějte, ztráta času...(26.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace