poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  odpad!

  hip hop, blééé(29.4.2008)

 • lesumir
  *****

  Našlehanější hollywoodskou pohádku pro dospívající chlapce a převážně dívky jsem ještě neviděl. Sice je to taky největší přehlídka filmových klišé, ale whatever :-) Místní hodnocení z toho taky vyplývá, ale tady by měl člověk zaměřit svojí pozornost na taneční kreace než na scénář. Poslouchat hudbu než zaostřovat na „brilantní režii“, která se zajisté nekoná. Sledovat spíš nasvícení kamery, než její záběry. Lidi, Shawshank ani Kmotr nevznikají každým dnem, jsou i oddechový filmy, při kterých se máte bavit jako je třeba Step Up 2, který ve všem předčil první díl. Nečekal jsem to, ale hodinu a půl dlouhý videoklip, i přesto si to dovolím nazvat filmem, mě neskutečně bavil a nestačil jsem se ani na minutku nudit i přesto, že za prvé, hip hop zdaleka neposlouchám a raději bych zvolil Raye Charlese než takového 50 Centa. Za druhé, nejsem příznivcem hudebních filmů a za třetí, se mi první díl nelíbil. Ano, všem nám bylo známo jak asi Step Up 2 the Streets skončí, byla jasná velká závěrečná scéna, při které všichni oněmí. Tohle přesně přišlo a co si budeme nalhávat, taneční kreace par excellanc, oslnivé efekty a výborně vybraná muzika, takové Get Low od Floridy aspiruje na písničku roku. Jsem rád, že jsem to viděl a i když to má jen 57%, stačilo to vydělat neskutečné peníze, protože každá mladá kočka na to šla do kina…(29.6.2008)

 • Kordus
  ***

  Blbý a absolutně předvídatelně nalajnovaný romanťák, kde se naštěstí 80 procent stopáže někdo rytmicky pohybuje a dobře se na to kouká. Nic víc. Pokud chcete vidět film a ne poskakování, ani si to nepouštějte, ztráta času...(26.7.2009)

 • teutates
  *

  Pokusím sa definovať tento počin --T.R.A.P.A.S-- Ja chápem, že ide o tanečný film, avšak Lets Dance II.? nejak mi uniklo nejaké to "street dance"... * za doslová pár scén, pretože ani tie tance a hudba nie su až tak nabušené. Scenár je úbohý a celkový dojem je nudný. Ide o zbytočný snímok, ktorý vôbec nemusel byť. Osobne som "toto" videl v kine a musím uznať, že záverečný tanec ma prekvapil a potešil, ale inak 98 minút mi pripadalo ako večnosť... 1*,viac určite nie... 2/10(23.3.2008)

 • heyda
  **

  Docela zklamání. Některé tance ale za zkouknutí určitě stojí, takže ty dvě hvězdičky jsou takovou malou pozvánkou na ty taneční výkony. Nikoli na film samotný!!! 4/10(10.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace