Let's Dance 2

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

• Chrustyn

Kvalitativně prakticky totožné, jako první film. Ani taneční čísla nijak nestrhnou.(28.9.2014)

Nedavno som videl trojku, ktora pribehovo sice nic noveho nepriniesla podobne ako aj dvojka, ale pacila sa mi o trosku viac. Neviem cim to je, zrejme asi len tym tancom, preco ma tieto filmy bavia. Moderna hip hopova hudba spojena s breakdancom a roznymi dalsimi tanecnymi kreaciami je pre mna zaujimavo zmiesana a aj natocena (hlavne v tom dazdi) a nenudil som sa pri tom. Preto ak nemate radi tento tanec, vyhnite sa tomuto filmu velkym oblukom, nema zmysel s nim stracat cas... 10.12.2010 _______ Briana Evigan (Andie) +++ Robert Hoffman - (Chase) +++ Adam G. Sevani - (Moose) +++ Cassie Ventura - (Sophie) +++ Danielle Polanco - (Missy) +++ Christopher Scott - (Hair) +++ Produkcia: Anne Fletcher, Adam Shankman +++ Hudba: Aaron Zigman +++(10.12.2010)

• Nathalie

Hudebně-taneční kompost, vedle kterého vypadá i naivní sequel Hříšného tance jako vcelku nadějné navazání. Nebýt camea Channinga Tatuma, hodila bych to rovnou na skládku toxických odpadů, pokud možno i s hlavními představiteli, režisérem, scenáristou a choreografem. Tam tu svou pouliční směs mohou rozbalit dle libosti.(8.4.2008)

• imf

Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad).(17.4.2008)

• Maemi

Teenage romantické/hudební filmy natočené v USA nejsou nic pro mě, natož street dance, takže nebýt Briany, k Let's Dance 2 bych se dostala jen stěží. Jak z toho vyplývá, nijak jsem si film neužívala, ale ani se nedá říci, že bych se nudila. Když se na podobný typ filmů podívám jednou za rok, dá se to docela dobře přežít a myslím, že Let's Dance 2 patří k těm lepším.(23.12.2009)