Let's Dance 2

Step Up 2 the Streets

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

První díl mi byl sympatičtější, už jen kvůli hereckému obsazení, která mě v the Streets moc nezaujalo . Jediné pozitivum vidím v soundtracku, jež se oproti prvnímu dílu vyzdvihl o stupínek víš. "Hopity hop, hopity skok...A já mám bílý botičky, v nich barevný tkaničky ..." Pokračování už ne.(11.2.2009)

• AngelAngie

Rozhodně bych tenhle kousek zase tak nezatracovala. Hudba se mi v něm líbila mnohem víc jak v prvním díle, možná to bylo tím, že zde zaznělo několik mých opravdu oblíbených skladeb, ale i celkově příběh se mi líbil víc, ono je mi asi bližší, že tohle byl příběh hezký holky z ulice než první díl, kde to bylo převážně o napravení jednoho raubíře. I když ten raubíř vypadá skvěle a já ho potkat někde na ulici, tak si asi ukroutím krk. Příběh je opravdu předvídatelný, snad už od námětu a lehkého obsahu, co a jak bude. Co se týče tanečních kreací, tak mi nezbývá než (tiše) závidět, tohle nikdy umět nebudu, takže je docela fajn na to jen tak nevinně občas koukat. A rozhodně jako obří plus tomuhle snímku dávám to, že je milionkrát lepší jak pokračování snímku Save the Last Dance, kterej byl hodně velkej přůšvih - myslím tím druhý díl, ten první mě, i přes mé velké překvapení, bavil. Co dodat? Nedopadlo to vůbec zle, být mi o pár let míň a mít vkus na odlehčené teenage filmy, tak ho asi miluji, takhle ho aspoň pochválím, že i přes to, že mám vkus naprosto odlišný, tak jsem zase tak nad tímhle snímkem hlavou nekroutila.(18.9.2008)

• castor

Po 101 viděná story, která je ale viditelně lepší než její předchůdkyně. Občas se tu něco pronese, aby se tomu dalo říkat film, ale jinak je to jen překvapivě odosobněná, i když (co se tance týče) vynalézavá, „hollywoodsky" přesládlá limonáda. Za delší komentář mi to nestojí..(16.3.2008)

• paascha

hip hop, blééé(29.4.2008)

Blbý a absolutně předvídatelně nalajnovaný romanťák, kde se naštěstí 80 procent stopáže někdo rytmicky pohybuje a dobře se na to kouká. Nic víc. Pokud chcete vidět film a ne poskakování, ani si to nepouštějte, ztráta času...(26.7.2009)