poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Nevím proč, ale příběh mě tak trochu okouzlil. Trošku netradičně vizuálně nezajímavá dvojice, kterou si kvůli tomu o to více oblíbíte. Hlavně Andie si tak trošku zamilujete kvůli jejím trablům a pak s ní prožíváte pohádku s pár vroubkama až do finálního street dance v dešti - jaký konec by byl romantičtější? A Blake Collins jako ředitěl a star baletu byl podle mě nejuvěřitelnější herec ve filmu. Mimochodem už hrál hlavní roli v Labutím jezeru, takže tady náhodou nebyl. O zábavu se staral především Moose, a nejkrásnější slečna ve filmu byla Cassie Ventura jako Sophie.... Choreografii dělal můj jmenovec Jamal Sims a strhující hudbu se postaral AARON ZIGMAN, který se posaral jak o předchozí díl, tak i na hitech John Q, Most do země Terabithia nebo Alpha Dog. Podle mě nejen pro fanoušky tance.(13.3.2008)

 • Aknah
  ****

  Po všech těch dramatech jsem se rozhodla sáhnout po něčem odlehčenějším a mojí volbou bylo zrovna Let´s dance 2, jedničku jsem viděla a byla sem zvědavá na dvojku. Navíc jsem příznivcem tance a obdivuju ho v jakýkoli formě.... Myslim si, že to co sem chtěla, jsem získala - bylo tu dostatek tance, hudby, jiskření mezi těma dvěma, ale hlavně teda ten tanec... hrozně ráda se dívám na ty choreografie... bylo tu kapánek dojetí a to mi stačilo. A i když příběh je tu vlastně minimální, tak mi byla hlavní herečka velmi sympatická a celkově to bylo fajn pokoukáníčko. Já sem se zabavila a závěrečný tanec, jako vždy super - navíc v dešti, rozhodně přidává na efektivnosti. Sice není úplně reálné porazit ty nejlepší, ale za to jde o vytoužený cíl, no ne? A já můžu jen tiše závidět nad těma kouskama, co předváděj, protože tohle vážně nikdy umět nebudu. No a samozřejmě polibek a adios.(4.5.2009)

 • gouryella
  odpad!

  Už dlouho jsem neviděl dementnější film. Prostě nesnáším hip=hop a blbečky s kšiltem. Zlatej balet v Národním........(13.3.2008)

 • lesumir
  *****

  Našlehanější hollywoodskou pohádku pro dospívající chlapce a převážně dívky jsem ještě neviděl. Sice je to taky největší přehlídka filmových klišé, ale whatever :-) Místní hodnocení z toho taky vyplývá, ale tady by měl člověk zaměřit svojí pozornost na taneční kreace než na scénář. Poslouchat hudbu než zaostřovat na „brilantní režii“, která se zajisté nekoná. Sledovat spíš nasvícení kamery, než její záběry. Lidi, Shawshank ani Kmotr nevznikají každým dnem, jsou i oddechový filmy, při kterých se máte bavit jako je třeba Step Up 2, který ve všem předčil první díl. Nečekal jsem to, ale hodinu a půl dlouhý videoklip, i přesto si to dovolím nazvat filmem, mě neskutečně bavil a nestačil jsem se ani na minutku nudit i přesto, že za prvé, hip hop zdaleka neposlouchám a raději bych zvolil Raye Charlese než takového 50 Centa. Za druhé, nejsem příznivcem hudebních filmů a za třetí, se mi první díl nelíbil. Ano, všem nám bylo známo jak asi Step Up 2 the Streets skončí, byla jasná velká závěrečná scéna, při které všichni oněmí. Tohle přesně přišlo a co si budeme nalhávat, taneční kreace par excellanc, oslnivé efekty a výborně vybraná muzika, takové Get Low od Floridy aspiruje na písničku roku. Jsem rád, že jsem to viděl a i když to má jen 57%, stačilo to vydělat neskutečné peníze, protože každá mladá kočka na to šla do kina…(29.6.2008)

 • Beckett51
  odpad!

  Nebudu to nijak prodlužovat....Neskutečná sračka.(19.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace