Let's Dance 2

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

• imf

Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad).(17.4.2008)

• Hakha

Asi tak, příběh je jak jsem očekával mírně naivní, opět slabý s mnoha klišé, ale to mě zas tak nevadilo, jelikož zde šlo jak v prvním díle o taneční kreace, které tu jsou dosti povedené. Hudba a choreografie jsou parádní a závěrečné tančení v dešti dost efektní. Když se k tomu přidá příjemné herecké obsazení v čele s krásnou Brianou Evigan tak jsem si tento díl oblíbil více než první. Jedná se o odpočinkový film na zpříjemnění večera, teda jestli vám nevadí Hip Hop. Hodnotím silnými 2 hvězdičky...(17.4.2008)

• Bart

O co byla jednička horší než běžná produkce hudebních a tanečních filmů, o to je dvojka ještě horší než jednička. Dvojka totiž navíc ještě postrádá poutavý příběh. Rolička hlavního hrdiny z jedničky (Channing Tatum) byla naprosto zbytečná. Celý film se dá charakterizovat slovy Street Dance. O tom to opravdu tentokrát je. Ale bohužel jen o tom. Jen pro skalní.(8.2.2009)

• paascha

hip hop, blééé(29.4.2008)

První díl byl "klasičtější", tenhle je naopak akčnější, streetovější... což je v podstatě plus, protože jak taneční čísla, tak i hudba mi přišla o trošku lepší. Na druhou stranu to ale nic jiného nenabízí. Když bych si odmyslela ta taneční čísla, tak tam v podstatě nic zajímavého není, a to bohužel ani v nejmenším. Ale je mi jasné, že u tohoto druhu filmu člověk ani nic víc než dobré taneční scény čekat nemůže, takže to znamená, že jsem ani nic jiného nečekala. Finální taneční číslo jsem si užila a efekt s deštěm byl povedený :) Sice jsem se neubránila myšlence "kde takové vymakané číslo tak rychle vzali, když se na ten taneční souboj dostali tak náhle?" ale co už. U podobných filmů nejspíš nemá smysl nad něčím podobným vůbec přemýšlet. ~(3,3)~(22.6.2012)