poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Po 101 viděná story, která je ale viditelně lepší než její předchůdkyně. Občas se tu něco pronese, aby se tomu dalo říkat film, ale jinak je to jen překvapivě odosobněná, i když (co se tance týče) vynalézavá, „hollywoodsky" přesládlá limonáda. Za delší komentář mi to nestojí..(16.3.2008)

 • arachneuss
  *

  Bylo nebylo, jiná holka de na školu a potká super kluka, s tim začne tančit a ukáže všem, že oni jsou divní a ona je super a pak jsou všichni super. Hip hop není hudba. Let's dance pouhá slátaninka s pěknym zadkem hlavní hrdinky a nehorázně toporným Hoffmanem (na charisma Channing Tatum prostě NEMÁ). Klasický film, na který se moje spolužačka těší rok dopředu a pak nadšeně vyvolává jak je dokonalej a chce po mně sehnat plakát. Plakát bych spálil.(23.2.2008)

 • genetique
  **

  Naznačil som to v jednotke, no keďže to bolo poprvé, dalo sa to celkom prekusnúť. Choreografie s takouto muzikou patria do videoklipov a s filmom toto nemá nič spoločné. Aj celkový príbeh by sa v pohode zmestil do jedného zmysluplnejšieho videoklipu. A vlastne hudba a skvelá choreografia, to boli jediné miesta filmu, ktoré som nepretáčal. Inak by sa to dalo točiť dookola stále to isté. Stačilo by pár nových pohybov. A pri tržbách by som sa tomu nečudoval. Čo už. 45%.(7.7.2008)

 • heyda
  **

  Docela zklamání. Některé tance ale za zkouknutí určitě stojí, takže ty dvě hvězdičky jsou takovou malou pozvánkou na ty taneční výkony. Nikoli na film samotný!!! 4/10(10.9.2009)

 • AngelAngie
  **

  Rozhodně bych tenhle kousek zase tak nezatracovala. Hudba se mi v něm líbila mnohem víc jak v prvním díle, možná to bylo tím, že zde zaznělo několik mých opravdu oblíbených skladeb, ale i celkově příběh se mi líbil víc, ono je mi asi bližší, že tohle byl příběh hezký holky z ulice než první díl, kde to bylo převážně o napravení jednoho raubíře. I když ten raubíř vypadá skvěle a já ho potkat někde na ulici, tak si asi ukroutím krk. Příběh je opravdu předvídatelný, snad už od námětu a lehkého obsahu, co a jak bude. Co se týče tanečních kreací, tak mi nezbývá než (tiše) závidět, tohle nikdy umět nebudu, takže je docela fajn na to jen tak nevinně občas koukat. A rozhodně jako obří plus tomuhle snímku dávám to, že je milionkrát lepší jak pokračování snímku Save the Last Dance, kterej byl hodně velkej přůšvih - myslím tím druhý díl, ten první mě, i přes mé velké překvapení, bavil. Co dodat? Nedopadlo to vůbec zle, být mi o pár let míň a mít vkus na odlehčené teenage filmy, tak ho asi miluji, takhle ho aspoň pochválím, že i přes to, že mám vkus naprosto odlišný, tak jsem zase tak nad tímhle snímkem hlavou nekroutila.(18.9.2008)

 • - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

 • - Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace