poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2 the Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ***

  První díl byl "klasičtější", tenhle je naopak akčnější, streetovější... což je v podstatě plus, protože jak taneční čísla, tak i hudba mi přišla o trošku lepší. Na druhou stranu to ale nic jiného nenabízí. Když bych si odmyslela ta taneční čísla, tak tam v podstatě nic zajímavého není, a to bohužel ani v nejmenším. Ale je mi jasné, že u tohoto druhu filmu člověk ani nic víc než dobré taneční scény čekat nemůže, takže to znamená, že jsem ani nic jiného nečekala. Finální taneční číslo jsem si užila a efekt s deštěm byl povedený :) Sice jsem se neubránila myšlence "kde takové vymakané číslo tak rychle vzali, když se na ten taneční souboj dostali tak náhle?" ale co už. U podobných filmů nejspíš nemá smysl nad něčím podobným vůbec přemýšlet. ~(3,3)~(22.6.2012)

 • Dragoni
  ***

  První díl mi byl sympatičtější, už jen kvůli hereckému obsazení, která mě v the Streets moc nezaujalo . Jediné pozitivum vidím v soundtracku, jež se oproti prvnímu dílu vyzdvihl o stupínek víš. "Hopity hop, hopity skok...A já mám bílý botičky, v nich barevný tkaničky ..." Pokračování už ne.(11.2.2009)

 • imf
  *

  Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad).(17.4.2008)

 • mat.ilda
  **

  Mno, takže proti prvnímu dílu o fous lepší - především - hlavní kolohnát z jedničky - Troy, se předvedl sice trapně, ale naštěstí jen krátce, na samém začátku, taneční stránka byla obohacena o víc stylů a hlavně, filmy tohoto ražení jsou vždycky lepší s holkama... Ale už dost chvály, musím pamatovat na fakt, že jsem facebookovým fanouškem NESMĚJTE SE HOPERŮM. NENÍ HEZKÉ SMÁT SE CIZÍMU NEŠTĚSTÍ! :-D(17.12.2009)

 • kOCOUR
  **

  Mladí tančí a tančí, kamera je zabírá z atraktivních úhlů a všechno je to pěkně sestříháné. Předtím, potom i v průběhu se však dostavuje ostudná dialogová lobotomie a posílá tuhle ideově břitkou pohádku do intelektuálních pekel. Prototyp "filmu podle mustru", který uspokojí pouze zanícené zájemce o taneční kreace.(27.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace