poster

Střepy v hlavě

 • Velká Británie

  The Broken

 • Velká Británie

  Brøken, The

 • Francie

  The Broken

Thriller / Horor / Drama

Velká Británie / Francie, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  ***

  Sice skvěle natočený film, ale dost neuspokojující. Chci vědět víc! Chci zjistit, co se děje za zrcadlem, co se děje po skončení, o co sakra šlo! Ale ne, bohužel toho se mi nedostane.(28.7.2014)

 • Ramirez85
  ***

  Nasaju kouř do plic a nechám ho tam stát, když dostane se do mozku, začne si se mnou hrát, to pak mám zas ty svoje šílený stavy, dělám co mi řeknou ty hlasy z mojí hlavy... Ale jo, mrazivá atmosféra se tomu upřít nedá, příběh docela zajímavý, pár fajn bubu scén a pozadí... ehm, pozadí Londýna, ofkórs, taky pěkný ;-) Ale zároveň i docela nůďa a takovej ten pocit 'who cares', bude vám asi jedno, kdo, kde, kdy a proč. A to není nikdy moc dobře...(19.8.2015)

 • Sarkastic
  ***

  Budování atmosféry od nečekaného rozbití zrcadla je slušné. Takřka neustálé napětí, docela dost mrazivá atmosféra, fungující lekačky…a také soustavné odpírání vodítek divákovi, tvůrci s ním rozhodně nehrají fér hru (vždyť třeba i takový „hloupý“ rozhovor doktora s rodinou po nehodě publikum neslyší). Jenže největší podraz je závěrečná pointa…a musím bohužel konstatovat, že tak hloupé, nedomyšlené a neuspokojivé „vysvětlení“ už jsem dlouho neviděl. Velmi dobrý dojem ze zbytku filmu totiž konec opravdu hodně kazí. A když si k tomu člověk přičte „některé“ postavy, co v divákovi vyvolávají spíš zklamání/výsměch než děs a nezvládnuté detaily (kupříkladu do očí bijící figuríny v autech, ty snad ani nebyly potřeba, ne?), hodnocení padá strmě dolů, a to až na průměr (žádnému žánru neodpouštím zpackaný konec, ale u hororů/thrillerů to platí v mém případě dvojnásob).(20.7.2014)

 • Bloody13
  **

  Hororový festival Afterdark nabízí v mnoha případech slabší, ojediněle průměrné kousky. Jen jednou mi udělal radost a to s Gieraschovou Autopsy, to byla docela brutální záležitost. Střepy v hlavě patří samozřejmě k těm slabým projektům, a to bohužel i přes docela zajímavý příběh. Jenže se to celé jaksi vleče, hudba připomíná nenápadnou kulisu v pozadí a pointa byla jasná dlouho předtím, než nám ji tvůrci osvětlí. Ve filmu by mělo platit jedno pravidlo: vždycky musí být o krok před vámi. Pokud se tak neděje, automaticky nastupuje nuda.(5.2.2011)

 • klerik
  ****

  Pôsobivé, okúzľujúco natočené, mrazivé. To čo nezvládla INVÁZIA, tu funguje znamenite. Na navodenie atmosféry a ukážku režisérskeho talentu netreba ani vypointovaný scenár ani originálne témy. Stačí paranoja, krásne a pomalé obrazy a strach z toho, čo je za zrkadlom sa dostaví automaticky...(4.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace