poster

Střepy v hlavě

 • Velká Británie

  Brøken, The

 • anglický

  Broken, The

Thriller / Horor / Drama

Velká Británie / Francie, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Ačkoliv celým filmem prochází působivá, trýznivá atmosféra, jako celek film, tak zajímavý není. Zvláštní a tajemný horor, který nehraje na krev ani laciné lekačky, jako spíše na neustále se stupňující atmosféru paranoie, kdy nikdo není tím, kým se zdá být.(13.1.2013)

 • Silas
  ****

  Než v hlavě spíš Střepy na podlaze.. Ellis zasazuje mrtvolné postavy do neživotného světa plného napětí, otázek a lekaček. Pohrává si s divákovým očekáváním a klišé (co se stane, až se otočí zpátky?), ale především brilantně režíruje a celou dobu "baví". Ať už je pointa jakákoliv, tenhle film má blízko k nejvyššímu ohodnocení.(9.10.2012)

 • Tom_Lachtan
  **

  nu, což tak pojednou nezačít s pozitivy, třebas základní kostra příběhu má něco do sebe a nasnímáno je to vskutku perfektně (ačkoli to jsem očekával, neboť důvodem, proč jsem si tenhle film pustil byl předchozí režisérův Cashback). Jenže... Ono je to tak nudné! Kdyby někdo výsledný dílo pokrátil o dvacet minut, možná bych skonči i u 4 hvězdiček, ale takhle jsem se musel přemáhat, abych nepřeskakoval scénu za scénou. Ze začátku se sice zjevuje velmi dobrá atmosféra, ale postupně upadá a upadá a upadá a upadá a upadá..... Až na dno plné bezbřehé nudy, kde jsou konečné titulky vysvobozením. Což je škoda, neboť pointa je velice zajímavá, leč dokonale zabitá(24.2.2013)

 • Campbell
  ***

  Tak v tomhle filmu jsem měl zmatek jak prase. Co je realita? Co je sen? Co měl znamenat ten konec? Zůstalo plno otázek nezodpovězených, tak musím dát jen 3*. Prakticky hlavně za tu skvělou atmosféru.(29.6.2010)

 • Xmilden
  ***

  Tomuto horůrku notně ubírá anebo přidává na výsledném hodnocení nepochopitelnost. Nedočkal jsem se žádného logického vysvětlení. Atmosféra je příjemně hustá, přestože se zdánlivě nic neděje. Ten zvláštní neklid je všudypřítomný. Podobně jsem se naposledy cítil při sledování Rosemary's Baby.(28.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace