Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• KarelR

A jsme zpátky tam, kde jsme byli v listopadu. I kdybych odhlédnul od faktu, že má tenhle film něco společného s geniálním černobílým seriálem (= uzmul mu jméno a postavy), stále mi vychází devadesátiminutová nuda, která postrádá byť jediný povedený vtip a měl by se jí tudíž vyhnout každý divák, toužící po filmové zábavě. Navýsost nezajímavý děj se neuvěřitelně vleče, Hartl zabíjí potenciálně humorné situace unylou režií a chudáci herci se předhánějí v tom, kdo z nich ty vyloženě blbé dialogy ustojí lépe. Jaká je funkce postavy Mariána Labudy a k čemu měl sloužit závěrečný "zvrat", je snad lepší neřešit vůbec. 20% P.S. Hartl na tiskovce prohlásil něco ve smyslu, že se chtěl s Rodinkou "vydat jinou cestou a nelze ji tudíž srovnávat se seriálem." No to sakra... to bych musel s hodnocením klesat do záporných hodnot.(8.4.2008)

Stále nechápu to jak se mi film tohoto typu (který nesnáším) mohl i líbit... - 3. 11. 2009 - 55%(3.11.2009)

• Tosim

Postavy se chovají jako kreténi, buď se přiblble usmívají, nebo řvou, desetiminutové etudy jsou roztažené na půl až třičtvrtě hodiny a nakonec přijde ženská a vytáhne z kabelky celej štrůdl :-D Parazitování na seriálu mě nevadí, člověk, který má jen trošku rozumu, to Patriku Hartlovi přece nemůže sežrat. Do propadliště dějin s tím.(6.5.2008)

• raroh

Ubohost ani na minutu se nepřibližující původnímu komediálnímu seriálku.(29.8.2010)

S původním seriálem to sice nemá (krom názvu) nic společného, ale to mi nevadilo ani v nejmenším. Film to je všelijaký, někdy tam je pár dobrých fórků, ale místy je to i nuda. Přesto si myslím, že na takový pěkný průměr to stačí, zvláště pak proto, že z české produkce vznikly mnohem horší filmy.(1.11.2009)