Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• Psema

Režisér Hartl si z nějakého záhadného důvodu spletl žánry a místo uvolněné rodinné komedie nabídl "něco", co osciluje mezi Crash Road a Posledními plavkami. Jen místo Čtvrtníčka, Poláška a Agáty nabídl selanku zmatených známých tváří, které tři hodiny (zhruba tak dlouhé mi to utrpení připadalo) odříkávají repliky tak nudně, až to zavání závislostí na sedativech, přičemž se motají v jedné blbě osvětlené chalupě a litují, čemu se to upsali. Pokud ovšem bylo tvůrčím záměrem způsobit publiku bolestivé křeče v oblasti žaludku a vyvolat touhu celou rodinku i s papouškem, želvami a Marianem Labudou vyvraždit během dvou minut, nemůžu říct proti Takové normální rodince ani popel. 10%(8.4.2008)

• Sofia

Trapné, až to skoro bolelo. Marně jsem vzpomínala na Cupáka, Medřickou, Hanzlíka a Rosůlkovou (i když ukrajinská babička byla ze všech přítomných herců asi ta nejvtipnější). Za dvě jen z úcty k českém filmu.(24.2.2009)

• CANNIBAL

Pravděpodobně nepříliš valný remake na seriál. Na to co se v české kinematografii, povětšinou točí v poslední době za hrůzy, to ještě docela ušlo. Kdyby bejval scénář byl líp propracovanej, tak bych i hodnocení dal lepší. Ale na druhou stranu nesporně zajímavá idea. Nejhorší však na tomto filmu bylo, že tam hrál herec Jiří Mádl, kterého opravdu nemusím. Ten to přesně podtrhnul na hodnocení jen dvou hvězdiček.(30.11.2010)

Průměrná komedie se skvělou Evou Holubovou. Scéna, kdy byla na záchodě u pošťačky mne fakt pobavila :-) Ale s původní komedií Taková normální rodinka to nemá nic společného!!!!!!!!(27.12.2008)

• Peetas

V této době, kdy se natočí jen pár filmů, a z toho jen některé jsou povedené, je tenhle film pro někoho taková normální komedie.(16.12.2008)