Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• jhrasko

Dokaz, ako sa dajú vynikajúci (prevažne divadelní) herci zblbnúť spoluprácou s (taktiež) divadelným režisérom. Výsledkom je tristná nuda postrádajúca akýkoľvek autorský humor, spoliehajúca sa na sedliackosť čoby zdroj vtipu. Smutná fraška.(8.8.2010)

• Fingon

Původní Taková normální rodinka je černobílá. Je skoro čtyřicet let stará. Nicméně to jsou asi tak jediné výtky, které mohou být proti původní verzi vzneseny (a trvalo mi opravdu dlouho, než jsem je vymyslel). Novou verzi si asi dokážou vychutnat jen ti diváci, kteří verzi s Cupákem, Hanzlíkem, Rosůlkovou, Medřickou a dalšími nikdy neviděli - najde li se někdo takový. A i pak to nejspíš bude neuvěřitelně nudný film.(1.11.2008)

• Djkoma

Nebyla to taková hrůza, ale opět vynikající Eva Holubová to držela většinu času nahoře. Pro většinu diváku to bude fajn komedie na večer, ale já už bych si to podruhé nepustil. Ta babka mě totiž neuvěřitelně rozčilovala...(30.8.2010)

• Sobis87

S tvůrci Takové normální rodinky nejspíše nesdílíme stejný smysl pro humor, jelikož jsem se u filmu, který zamýšleli jako komedii, ani jednou nezasmál. A nejen v tomto ohledu se něco ošklivě podělalo. 30%(21.1.2010)

• Smok

Tá hŕstka dobrých cz & sk hercov nedotiahla bohužiaľ tento film ani na priemer. (Nie, Jirko ani teraz ťa nemám na mysli, aj keď si trochu "omládl").(9.7.2009)

• - Ve filmu hrála herečka Ivana Chýlková matku Jiřímu Mádlovi, tak tomu bylo i ve filmu Gympl (2007) a Vejška (2014). (Syna.1990)

• - Film se natáčel nedaleko obce Dolní Bousov, lokalizované mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Ostatně tomu naznačuje i pohled na zříceninu Trosky. Co zde však maličko nesedí, je autobus s cedulí Trutnov - Adršpach, což je, znázorněno vzdušnou čarou, 70 km daleko. (Musak)

• - Papouškovi Hanákových propůjčil svůj hlas dabér Bohdan Tůma. (funhouse)