Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

Nechápu, proč se to tak kritizuje. Podle mě je to jeden z těch lepších českých filmů, sice tam je pár trapností, ale jinak mě to docela bavilo.. Navíc Eva Holubová a Ivana Chýlková jsou vážně výborné herečky do komedií, alespoň mě příjde hrozně zábavné je sledovat :)(1.11.2009)

S původním seriálem to kromě jmen postav nemá nic společného a taky kvalitativně je to někde jinde, ale pokud se okleštíte od předsudků předem zavrhnout tuhle komedii, tak máte šanci, že to ve zdraví přežijete. Herci ve svých postavách se urputně snaží vylepšit to, co scénáři chybí a i když to humorem nepřekypuje, tak to určitě za vidění, i pro případné srovnání s původní rodinkou, stojí.(20.1.2009)

• Gilmour93

Nedávno ve Všechnopárty režisér Patrik Hartl ukázal, že má velmi nakažlivý smích. Možná ho měl, podobně jako se to dělá v sitcomech, vložit za momenty, které považuje za vtipné, abychom je lépe poznali.. Já to vidím tak, že při každé hodnotné humorné chvíli dostala ukrajinská babka pěstí, až jí vypadl zub..(6.1.2017)

Musím se ostudně přiznat: PŮVODNÍ SERIÁL JSEM NEVIDĚL! :-$ Proto tedy nejsem touto velmi průměrnou komedií ani nijak dotčen. Přestože dosti hloupá, občas jsem se i zasmál.. PS: S tím seriálem to napravím..slibuji!!(22.7.2008)

• Sofia

Trapné, až to skoro bolelo. Marně jsem vzpomínala na Cupáka, Medřickou, Hanzlíka a Rosůlkovou (i když ukrajinská babička byla ze všech přítomných herců asi ta nejvtipnější). Za dvě jen z úcty k českém filmu.(24.2.2009)

• - Papouškovi Hanákových propůjčil svůj hlas dabér Bohdan Tůma. (funhouse)

• - Film se natáčel nedaleko obce Dolní Bousov, lokalizované mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Ostatně tomu naznačuje i pohled na zříceninu Trosky. Co zde však maličko nesedí, je autobus s cedulí Trutnov - Adršpach, což je, znázorněno vzdušnou čarou, 70 km daleko. (Musak)

• - Ve filmu hrála herečka Ivana Chýlková matku Jiřímu Mádlovi, tak tomu bylo i ve filmu Gympl (2007) a Vejška (2014). (Syna.1990)