Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• dopitak

Nedokážu to nijak rozumně ani rozumově vysvětit, ale tahle nehorázná ptákovina ve mně nevyvolala předpokládaný pocit beznaděje a zoufalství. Snad je to kvůli té stoprocentní letní náladě (teď v říjnu o to víc žádané), snad kvůli příjemnému Dulavovi, kterého prostě můžu, snad kombinací více věcí.____Patrik Hartl se samozřejmě nedokázal vyhnout momentům, na které by jistě i on sám rád co nejdřív zapomenul ("Tý vole" řidiče Hrdičky a asi stopadesát dalších), nicméně v tom hnusu a bahně, které se posledních několik let v naší kinematografii objevuje, jsou i studentík Mádl a jeho afektovaná matka Chýlková-Krausová za hudebního doprovodu Krause juniora snesitelní. Aspoň mně to tak vyšlo, a jak říkám - jsem z toho sám hodně překvapený.(18.10.2008)

• Malarkey

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal. Nevěděl jsem co od něj čekat. Odborníci ho sundali, ale od normálních lidí taky nedostal dvakrát dobrý hodnocení. Proč mi bylo ale během chvíle naprosto jasný. Holubová, Chýlková a další kopa naprosto nepříjemných herců, kteří si hrají na písečku, dělají ze sebe něco a přitom si kvalitou nesahají ani po kotníky. Jediná vyjímka je v podobě Jirky Mádla, kterej ale v tomhle filmu taky vypadá dost blbě. Takže ten film vlastně z dobrejch herců taky udělá docela debily. Tím pádem na tom něco bude, že tahle kravina má tak nízký hodnocení. Pokud si ale dobře pamatuju, tak měl ještě nižší, než má teď. Takže tu o její oblíbenost přecijenom někdo bojuje. To je dobře. Já spíš doufám, že tvůrci přestanou bojovat o granty na takovéto filmy, které hyzdí českou kinematografii. Fakt jim na tyhle filmy už nejsem vůbec zvědavej, a nejsem sám.(31.8.2010)

• fleker

kdyz sem viděl mádla poprvý, myslel sem si že má jen takovej šerednej mejkap...plakal sem tři dny vkuse, kdyz sem zistil ze tak vopravdu vypadá...za roli v gymplu vodeme dostal tri hvezdy jenom proto, ze me kamosi nakecali ze ma downův snydrom...taky to nebyla pravda...ja vim že některjem z vás připadá mádl jako vynikající herec, ale zamysleli už ste se někdy nad tím, proč hraje jiří vždycky takovýdle imbecily?...vono se totiž obecně ví, že i nejrychlejší sprinter zvládne dokonale zahrát kripla na vozejku, ale málokterej frajer s přerušenou míchou zaběhne stovku pod devět(21.1.2009)

• triatlet

Pokud by tvůrci přímo neodkazovali na dílko Fan Vavřincové, možná bych hvězdičku přidal. Ale pokus o remake seriálu mě nepřesvědčil. Paradoxně nejvíce osvěžení přinesla postava Zdeňka. Jiřího Mádla jsem s Jaromírem Hanzlíkem srovnával nejmíň. Výkony ostatních mi připadaly jako nechtěná a hlavně nepovedená parodie. I přes použití mobilů a počítačových her působil film dost archaicky. Televizní formát by byl dostačující. Přiznám se, že druhou polovinu jsem nedokoukal.(1.11.2009)

• LiVentura

Kolegové, kde jsou ty časy, kdy ještě komika byla čistá a skutečně komická.... kdo ví....! :-(((10.10.2008)