Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• fleker

kdyz sem viděl mádla poprvý, myslel sem si že má jen takovej šerednej mejkap...plakal sem tři dny vkuse, kdyz sem zistil ze tak vopravdu vypadá...za roli v gymplu vodeme dostal tri hvezdy jenom proto, ze me kamosi nakecali ze ma downův snydrom...taky to nebyla pravda...ja vim že některjem z vás připadá mádl jako vynikající herec, ale zamysleli už ste se někdy nad tím, proč hraje jiří vždycky takovýdle imbecily?...vono se totiž obecně ví, že i nejrychlejší sprinter zvládne dokonale zahrát kripla na vozejku, ale málokterej frajer s přerušenou míchou zaběhne stovku pod devět(21.1.2009)

• Malarkey

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal. Nevěděl jsem co od něj čekat. Odborníci ho sundali, ale od normálních lidí taky nedostal dvakrát dobrý hodnocení. Proč mi bylo ale během chvíle naprosto jasný. Holubová, Chýlková a další kopa naprosto nepříjemných herců, kteří si hrají na písečku, dělají ze sebe něco a přitom si kvalitou nesahají ani po kotníky. Jediná vyjímka je v podobě Jirky Mádla, kterej ale v tomhle filmu taky vypadá dost blbě. Takže ten film vlastně z dobrejch herců taky udělá docela debily. Tím pádem na tom něco bude, že tahle kravina má tak nízký hodnocení. Pokud si ale dobře pamatuju, tak měl ještě nižší, než má teď. Takže tu o její oblíbenost přecijenom někdo bojuje. To je dobře. Já spíš doufám, že tvůrci přestanou bojovat o granty na takovéto filmy, které hyzdí českou kinematografii. Fakt jim na tyhle filmy už nejsem vůbec zvědavej, a nejsem sám.(31.8.2010)

• Psema

Režisér Hartl si z nějakého záhadného důvodu spletl žánry a místo uvolněné rodinné komedie nabídl "něco", co osciluje mezi Crash Road a Posledními plavkami. Jen místo Čtvrtníčka, Poláška a Agáty nabídl selanku zmatených známých tváří, které tři hodiny (zhruba tak dlouhé mi to utrpení připadalo) odříkávají repliky tak nudně, až to zavání závislostí na sedativech, přičemž se motají v jedné blbě osvětlené chalupě a litují, čemu se to upsali. Pokud ovšem bylo tvůrčím záměrem způsobit publiku bolestivé křeče v oblasti žaludku a vyvolat touhu celou rodinku i s papouškem, želvami a Marianem Labudou vyvraždit během dvou minut, nemůžu říct proti Takové normální rodince ani popel. 10%(8.4.2008)

• Stanislaus

Tak o tomhle počinu nevím, co si mám myslet. Po jeho zhlédnutí nejsem o nic chytřejší a vlastně jako kdybych nic neviděl. Naprostá většina aktérů mi celkem lezla po celou dobu filmu na nervy - hlavně Liliana Malkina a tamti dva malí smradi. Jediné co snad mohlo zachránit reputaci tomuto kvalitově nedostačujícímu filmu byl stabilní příběh, který se však rozsypal hned v první třetině. Zkrátka "komedie" u které jsem se paradoxně vůbec nezasmál.(28.8.2010)

Taková normální rodinka má jediný zádrhel. A tím je právě název, na jehož základě divák logicky očekává komedii. Což je snad jediný žánr, který v tomto regulérním rodinném dramatu není k nalezení. Je to po všech stránkách čistý, vlastně ničím zajímavý, ale pro mě osobně překvapivě ne marný a hlavně ne trapný film s vizáží té nejlacinější televizní inscenace. Ovšem nemůžu říci, že by mě to nebavilo. Jen prostě ne v tom komediálním slova smyslu.(28.10.2008)