poster

Taková normální rodinka

 • Slovensko

  Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  odpad!

  Parta ochotnických herců si za poslední peníze udělala dlouhý mejdan, kde popíjela krabicové víno a nejlevnější kořalku. Potom zmítána křečemi kocoviny si v pachu ranních cigaret chtěla zkusit vzpomenout, jak vlastně vypadal oblíbený český seriál. A lehce se motajíc, jali se podnapilí ochotníci přehrávat si nahodile scénky z populárního seriálu. Náhodou se jejich pijácké akce zúčastnil i Patrik Hartl s Tomášem Krestou a dílo zkázy bylo dokonáno. Posledně jmenovaní pánové zběsilou příšernost zaznamenali a chtějí s ní vyhrožovat svým potomkům - když budou zlobit, budou se dívat na "film" Taková normální rodinka. Tento způsob týrání by měl ale být zakázán!(24.4.2011)

 • dex2man
  **

  Občas člověk prostě dostane chut na klasický český film,prostředí,herce..ale popravdě není poslední dobou někdy moc z čeho vybírat.. Taková normální rodinka je typický příklad-celý film je vlastně o ničem a jasně ukazuje nejslabší článek-scénář.Největší zvraty v "neději" pak představují vynucené situace,jako třeba podpálení stodoly.K tomu to zaměření na všechny generace..občasí zbůsobí, že vám nějaká postava vyloženě otráví film-bez L.Malkiny bych se klidně obešel..Jinak to s českými herci není naštěstí tak špatné,takže Holubová nebo Mádl dokážou nějaký ten humor vykřesat..celkem vzato jedna vyložené komická scéna s přistižením nevěry(jo,ta v bytě když Holubová spláchne:)) a zbytek tak akorát na jedno zkouknutí,když je krize...(13.2.2011)

 • darkrobyk
  *

  Zavádějící název pohřbívá i zbytky toho, co by stály za něco. Obsazeno nesympatickými herci, kteří dělají vše pro to, aby je divák ignoroval. Mohlo to být docela zajímavé drama, kdyby se vyhodily rádoby vtipné-nevtipné scénky ( autobus kličkuje mezi žábami - to se mám smát?)a dva rozkravení parchanti s pošahanou babičkou. Jedna hvězda za stíhačku Holubovou, ale vícekrát vidět netřeba.(29.8.2010)

 • castor
  ***

  Všední rodinné výjevy plné nevtipné vaty, nicméně si držící na nedávnou tuzemskou produkci nějakou tu úroveň. Takže další Troška, krokodýlí Poledňáková nebo prázdný svět Bestiáře se nekoná. A i přesto, že kvalita si v řadě rozehraných témat šla na hodně dlouhý výlet, svou atmosféru to má. A za to může celovečerně debutující Patrik Hartl děkovat především hercům. Vyjma těch je to celé trošku dieta, ale oproti jiným českým přírůstkům se tam nějaké to tučné vyskytne!!(4.11.2009)

 • LiVentura
  *

  Kolegové, kde jsou ty časy, kdy ještě komika byla čistá a skutečně komická.... kdo ví....! :-(((10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace