Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ****

  70% Hřebejk fakt potěšil. Expozice trvající skoro hodinu sice je předlouhá a nepříliš nápaditá, jenže potom se rozjede tak perfektní žánrová hra, jakou v českém filmu nepamatuju. Doposud spíš vlekoucí se film najednou dostává šťávu, je vtipný, ve správných místech i napínavý a hrdinům opravdu držíte palce. A Bolek září jako už dlouho ne.(18.5.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Bavila jsem se od úplného žačátku a vůbec mi nevadilo, že to nemělo s druhou polovinou filmu téměř nic společného, naopak. Taková smršť nápadů, která se pak na mě vyvalila, mě opravdu zahřála na srdci. Bolek opět ukázal, že je pan herec a stejně tak ostatní. Hřebejk prostě umí a já ho obdivuji. Když jsem odcházela z kina, takovej krásnej pocit v srdci jsem už dlouho neměla. Užívala jsem si pohledu na spokojené diváky a hřálo mě u něj i za něj. Takže u mě víc než jen dobrý...(31.7.2008)

 • Arbiter
  ****

  Víc jak první polovina se táhne v tom typicky českém tragi-komickém duchu, kdy si lidi z okraje společnosti zvykají na nový režim, který mi pomalu leze na nervy. A pak, když už jsem čekal, že tak jak to začalo odnikud tak to nikde i skončí, film nabral obrátky. Taková malá česká tajná operace :-) Film celkově na 3* ale za příjemné překvápko jedna navíc(3.9.2009)

 • Skejpr
  ****

  Hřebejk se vrátil zpět k Šabachovi a opět se mu podařilo natočit komedii, která výrazně převyšuje naprostou většinu současné české produkce. Svým vlastním klasikám se sice nevyrovná, film ale natočil výborný. Obzvlášť atmosféru se mu podařilo vystihnout dokonale.(24.8.2008)

 • NinadeL
  ***

  Hřebejk-Jarchovský-Šabach pokračují ve svém vyprávění o minulých desetiletích, aby "zdokumentovali" podobný fenomén let 90. jakými byli Účastníci zájezdu. Nyní se jedná tedy o Skořápky. Je tu pár pěkných momentů s tradičním hereckým obsazením, kterému vévodí Polívka. Pěknou etudku měla Lenka Vlasáková na téma ekologická kosmetika a prodej ve stylu Oriflame. Svou hodnotu vzpomínka na tento rys porevoluční euforie patrně má, ale hrozím se toho, co přijde příště. Jaké další zbytečné maličkosti budou povýšeny...(4.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace