• Marius
  *

  Hřebejk skúša Ritchieho, a vychádza z toho n-tý "malý hezký český film". 3/10(11.1.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Bavila jsem se od úplného žačátku a vůbec mi nevadilo, že to nemělo s druhou polovinou filmu téměř nic společného, naopak. Taková smršť nápadů, která se pak na mě vyvalila, mě opravdu zahřála na srdci. Bolek opět ukázal, že je pan herec a stejně tak ostatní. Hřebejk prostě umí a já ho obdivuji. Když jsem odcházela z kina, takovej krásnej pocit v srdci jsem už dlouho neměla. Užívala jsem si pohledu na spokojené diváky a hřálo mě u něj i za něj. Takže u mě víc než jen dobrý...(31.7.2008)

 • KarelR
  ***

  Early-nineties-revealing slabší první půlku vynahrazuje svižně natočený závěrečný podfuk, kterému kraluje výborný Bolek Polívka. Kdyby Hřebejk ubral na oblíbeném šťourání se v minulosti a přitlačil u podrazáckých eskapád, mohlo to být ještě o třídu lepší. 6/10(6.5.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Průhledné zastávky MHD, stejné jako ta, na které Jiří Schmitzer čeká na Lenku Vlasákovou před schůzkou v McDonald's, v roce 1993 ještě neexistovaly. Stejně jako odpadkový koš vpravo od této zastávky. (navabaca)

 • - Během cesty dealerky kosmetiky (Lenka Vlasáková) na Libeňský ostrov překonává herečka přemostění na ostrov a zároveň protipovodňovou stavbu. Ta však vznikla až po roce 2002, tedy o více jak 10 let později, než je snímek dobově situován. (DivX)

 • - V závěrečné scéně na lodi před Mělníkem dostal Miroslav Vladyka „podřadnou" roli posádky – ve zdymadle háčkem odstrkovat loď, byť ve skutečnosti sám aktivní jachtař s vlastní plachetnicí. (Brtniik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace