Jediný Hřebejkův film podle Petra Šabacha, který se odehráva po revoluci. Luxusní sranda plná nádherných gagů s přesným vykreslením jednotlivých postav.(20.5.2014)

No u mě dobrý moc ne. Pane Hřebejk co má znamenat ta první polovina filmu? O co tam vlastně má jít? Chápal jsem to trošku jako reklamu na rybaření, McDonalds a cigarety. Opravdu si stačí film pustit v momentě kdy skořápkáři oberou Vladyku. Pak už je k vidění česká odpověď na Dannyho parťáky. S kterou jde ruku v ruce pro mě nostalgie na ty časy, které se již nikdy nevrátí a které uměl Hřebejk podat jak v Pelíškách tak v Pupendu. Mé resumé: První polovina o ničem a druhá strhnující.(24.1.2009)

Po první třetině jsem Hřebejka proklínal za to, co si to vybral za krutě nudný námět, na konci jsem mu všechno utrpení odpustil. To, že dokáže do závěrečných desítek minut naprat tolik hlášek, atmosféry i napětí, dokazuje, že nejproduktivnější český režisér současnosti na to chvílemi pořád má a to v jakémkoli žánru. Jen si zkrátka nesmí zkoušet hrát na boha.(7.3.2010)

• - Ve scéně, kdy je Kája (Miroslav Vladyka) na tržišti v Peep show, při představení první ženy je zevnitř na zdi nalepených několik papírů, kde je zobrazeno, co by se mělo při předvádění dělat. V dalším záběru tam papíry nejsou, pak zase jsou a pak opět nejsou. (ELBobes)

• - Během cesty dealerky kosmetiky (Lenka Vlasáková) na Libeňský ostrov překonává herečka přemostění na ostrov a zároveň protipovodňovou stavbu. Ta však vznikla až po roce 2002, tedy o více jak 10 let později, než je snímek dobově situován. (DivX)

• - Ve scéně z tržnice se v pozadí mihne plakát k hitu Terminátor 2, který měl v Československu premiéru v březnu 1992. (Siriuss)