No u mě dobrý moc ne. Pane Hřebejk co má znamenat ta první polovina filmu? O co tam vlastně má jít? Chápal jsem to trošku jako reklamu na rybaření, McDonalds a cigarety. Opravdu si stačí film pustit v momentě kdy skořápkáři oberou Vladyku. Pak už je k vidění česká odpověď na Dannyho parťáky. S kterou jde ruku v ruce pro mě nostalgie na ty časy, které se již nikdy nevrátí a které uměl Hřebejk podat jak v Pelíškách tak v Pupendu. Mé resumé: První polovina o ničem a druhá strhnující.(24.1.2009)

„No a za páté, pánové - POTŘEBUJEME ŽENSKOU.“ Najzaslúženejšie by bolo dať 60% a Hřebejkovi facku, lebo TAKTO prehajdákať tú fantastickú atmosféru z úvodu a skvelé postavy, to bola škoda. U MŇA DOBRÉ bohužiaľ pokračuje v tradícii jeho snímok KRÁSKA V PROBLÉMOCH, MEDVEDÍK a NESTYDA: výborné postavy, skvelé dialógy a vynikajúcich hercov, ale snímky pôsobia podozrivo skratkovito, akoby pre nás režisér ukrýval o hodinu dlhšie verzie. Viem, že nie všetky scény, ktoré sa nakrútia, sa aj dostanú do filmu. No u Hřebejka akoby sa dostratena strácali hlavné dejové línie a „poriadne konce“ väčšiny postáv. Naopak, sú prítomné scény, ktoré majú niečo do seba, ale akosi k „zvyšku“ snímky nepasujú. Tempo je nevyvážené, od „heist movie“ divák čaká viac a zrejme každý čaká viac aj od postáv, ktoré sú na začiatku prezentované ako hlavné, aby sa následne TAKMER ÚPLNE vytratili z filmu. Prečo teda až nezaslúžených 80%? Lebo pohoda („Co děláte?“ – „Vodpočíváme.“ – „Tak to všeho nechám a jdu vám pomoc´.“).(6.10.2010)

U mě nakonec taky dobrý. Po vlažné seznamovačce se rozjede víceméně vtipná akce s občasnou hláškou, partička šmejdů z nádraží v čele s Hýbnerem je fakt stylová, snad jen ti fízlové byli moc umělí. Takový kreténi snad ani u VB nedělají. Je fakt, že celý film stojí na Bolkovi, ale bylo i hůř. Lence Vlasákové by opravdu víc slušel z mrdky knír, než kufřík s Amway krámama, Schmitzer je stabilně stejný a Vladyka s Formanem pobavili snad jednou. Takže shrnuto a podtrženo, trochu lepší průměr, tudíž 3. I za tu opravdu stylovou ruskou můziku:-)(23.12.2008)

• - Poslední záběry filmu jsou natočeny na plavebních komorách v obci Hořín pod Mělníkem. (Mackin)

• - Během cesty dealerky kosmetiky (Lenka Vlasáková) na Libeňský ostrov překonává herečka přemostění na ostrov a zároveň protipovodňovou stavbu. Ta však vznikla až po roce 2002, tedy o více jak 10 let později, než je snímek dobově situován. (DivX)

• - Vůz, v kterém ujížděl pan Mrklas (Bolek Polívka) se svou partou z tržiště, byla užitková Škoda 1203 vyráběna v letech 1968 - 1982 v AZNP v závodu Vrchlabí. (JARDAHONDA)