Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Politický vezeň Tony Montana přijíždí z Kuby do Ameriky. Začne pracovat pro mafii, ale nechce dělat žádného poskoka. Svými nevybíravými metodami se dostane až na vrchol, ale tím si znepřátelí spoustu vlivných lidí......Pro mě jeden z největších filmových zážitků. 80. léta přímo čiší z každého záběru. Brian De Palma natočil podle scénáře Olivera Stona jeden z nejlepších mafiánských filmů. Kdo neviděl Al Pacina v tomhle snímku, tak si ani neumí představit jakého výkonu je schopen (tím nechci shazovat jeho ostatní role, ale tady mě zkrátka dostal). I když nejste milovníky mafiánských filmů, tak tohle je prostě povinnost......(25.12.2007)

 • Slasher
  ****

  Ultimátní gangsterka. Skvělý Al Pacino, jeho Tony Montana začíná jako drzý kubánský vyvrženec, končí jako ztělesnění špinavého amerického snu. You know what capitalism is? Gettin' FUCKED!(11.1.2008)

 • Aluska88
  ****

  Zjizvená tvář možná není tak brutální a propracovanou podívanou, jakou jsem očekávala, i tak se jedná o mistrovský kousek gangsterského žánru a díky režijnímu umu Briana De Palmy a fenomenální kreaci Al Pacina se snímek zcela právoplatně řadí mezi klenoty světové kinematografie. Hudební doprovod, jehož melodie jednoho tónu, stále se opakujícího zneklidňujícím způsobem dokola, je typově podobná hudbě z Carpenterovy The Thing, je rovněž dokonalý. A ve scéně, v níž závěru filmu Al sedí ve svém koženém křesle a do toho hraje tato melodie, mě silně mrazilo...(18.1.2013)

 • Subjektiv
  ****

  Než se vydáš na vrchol, popřemýšlej, jestli na něm budeš umět stát... Naslouchej svým učitelům: "Don't underestimate... the other guy's greed! Don't get high on your own supply." Nemohu si pomoci, iluze Tonyho Montany o jeho nedotknutelnosti, obrovské moci a významu mě ohromně bavila i trochu děsila. Je tak absurdní, až se stává magicky uhrančivou. Tony Montana vyznává fotogenický kult svojí vlastní osobnosti. Svět je jeho v jeho světě. Slabé ****.(24.5.2010)

 • Arx
  *****

  Filmový klenot, který i po letech má divákovi, co nabídnout. Al Pacinova životní role a De Palmův nejlepší film. Je třeba ještě něco dodávat? THE WORLD IS YOURS.(16.1.2008)

 • - I když by měla být španělština hlavní jazyk Tonyho Montany, ve filmu ji použije jen jednou. (don corleone)

 • - Oliver Stone napsal scénář během svého boje se závislostí na kokainu. (don corleone)

 • - Film, který hraje v televizi při scéně s motorovou pilou, je Zemětřesení. (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace