poster

RocknRolla

 • Velká Británie

  RocknRolla

 • Slovensko

  RocknRolla

Akční / Krimi / Komedie

Velká Británie, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Nevím , ale přislo mě to naprosto o ničem a třeba takovému Podfu(c)ku se to zdaleka nevyrovná.......(23.1.2009)

 • Brouk
  ****

  Tak Vám nevím ale rukopis a zaběhnutá schémata Guye jsou všude.... takže nic nového dalo by se říct.... Otáukou je zda je to dobře či špatně... tak nějak nevím... Asi bych vnitřně chtěl od Guye nějaký posun, z druhé strany jeho zaběhlý rukopis podvědomě vyhlédávám.... :-) RocknRolla je RocknRolla a tak ma byť tak je to spravné...(2.12.2010)

 • larelay
  *****

  Nasmiala som sa tak ako uz davno nie :) Kludne so mnou nesuhlaste, ale tento film vam zostane urcite v hlave este poriadne dlho a u mna jednoznacne komedia roka :D(10.1.2009)

 • H34D
  ****

  Jak příjemné je vidět, když se nadějný režisér po 8 zpackaných letech otřepe a rozhodne vydobít si zpět svůj černohumorný trůn. Ne, že by se mu to hned napoprvé povedlo, ale RocknRolla nepochybně představuje krok správným směrem. Ač RocknRolla nedostatkem stylu v žádném případě netrpí, má na kultovní Podfu(c)k, či Sbal prachy a vypadni ještě co dohánět, protože z nich stylovost plynula samovolně a přirozeně díky genialitě vtipných scén a jejich velkému počtu, zde je cítit spíše tlak a snaha o překonání sama sebe. Totiž samotná postava RocknRolly včetně jeho příběhové linie je až druhořadá, pravý zdroj diváckého potěšení pramení z paradoxních a absurdních potyček mezi pouličními gangstery a s tím spojených klasických "Ritchieovských" dialogů... Pár scén bylo vynikajících, ruské duo goril nemělo chybu, ale minulost je toho důkazem, že to jde i lépe. 7/10(14.1.2009)

 • choze
  ***

  Já ritchiovky nikdy moc nežral.(7.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace