Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Guy Ritchie je späť. Chrbát mu kryje hlavne výborná dvojka Tom Wilkinson a Mark Strong, ale aj nekonečne sympatický tanečník Gerard Butler má k tomu čo dodať. Nemá to drajv a vtip Prachov a Podfaku, ale je to... elegantnejšie. Pevne verím, že sa tento dospelejší prístup prenesie aj do Sherlocka Holmesa. Na toho je v Guyovej filmografii najvyšší čas, ďalšiu divo spletitú pohodovú gangsterku v tomto štýle už svet naozaj nepotrebuje.(6.2.2009)

 • Hakha
  ****

  Hodně dlouho jsem přemýšlel, jak tento film ohodnotit, kalibruji mezi 4 a 5*, ale na film Podfu(c)k ztrácí skoro ve všech směrech. Né, že by to byl špatný film, má parádní obsazení, výbornou hudbu a mnoho komických situací, ale je zde i několik sekvencí, kdy jsem naprosto vypnul a nudil se. Musím přiznat, že na 5* to nevidím, já hodnotím 4 hvězdičky…(30.1.2009)

 • Boss321
  ****

  Guy Ritchie opět nezklamal, ale na Sbal prachy a vypadni či na Podfu(c)k to nemá, ale i tak se jedná o slušný nářez. O tom, že Guy Ritchie je stylař se nemá cenu bavit, opět nechybí typické rychlé střihy, zajímavé postavy a rychlé tempo. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že trochu ubral ze své svéráznosti. Obsazení není vůbec špatné, hlavně Tom Wilkinson a nevěřil jsem vlastním očím, když jsem na plátně náhle viděl Karla Rodena :). Kvalitní a zábavná podívaná, které určitě za zkouknutí stojí, ale nečekejte nářezy typu Sbla prachy a Podfu(c)k.....PS Ten konec mi úplně připomněl Scorseseho Skrytou identitu :)..........(16.1.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Tak to fakt koukám, jak je možný, že takhle prázdnej film od velkýho množství lidí sbírá poměrně nadšený ohlasy. Je to nudný, o ničem, bez zajímavejch charakterů, se stovkou nezajímavejch charakterů, a bez vtipu a akce. To je teda paráda...(17.5.2009)

 • TeeAge
  ***

  Ehm, takže. O čom to vlastne bolo? Aha, no tu je ten jediný, a pre mňa dosť zásadný problém. Nemám rád, keď sa film hrá na niečo viac, než čim v skutočnosti je. (síce úprimne, tak by som asi nemal čo mať rád...) Skrátka, výborný Butler a pár slučných UK movimaking noviniek nie je ničím viac, než bója v mori priemeru...(10.9.2009)

 • - Aby Toby Kebbel (hrající Johnnyho Quida) docílil toho, že vypadá více jako feťák, držel před natáčením hladovku 7 dní. (lil:mickey)

 • - Gerard Butler dostal během natáčení injekci do zadku od samotné Madonny. Gerardovi, který v době natáčení onemocněl, nabídla žena Guye Ritchiho v dobrém úmyslu injekci s vitamínem B12, po které se mu ale ještě více přitížilo. (Ajka1)

 • - Ve filmu zazní věta "věrný jako pes". Stejná replika je ke slyšení i v podobném snímku Podfu(c)k (2000). (x_silver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace