Spisovatele Hanky Moodyho (David Duchovny) pronásleduje neúprosně se blížící střední věk, spisovatelský blok a především četné milenky a přítelkyně. Jeho poslední kniha „Bůh nás všechny nenávidí" byla v Hollywoodu převedena do podoby povrchního, ale divácky úspěšného filmu a Hank sužovaný výčitkami tráví čas pitím a náhodným sexem. Jedním z jeho úlovků se stane šestnáctiletá Mia (Madeline Zimaová), dcera losangeleského vydavatele, který si má brát Hankovu dlouholetou přítelkyni a životní lásku Karen (Natascha McElhoneová). Hank netuší, že dívka je nezletilá a Mia jeho uklouznutí náležitě zneužívá. Vypůjčuje si pasáže z jeho další knížky do kurzů kreativního psaní, jež navštěvuje, a nakonec mu ukradne celý rukopis. Hank se snaží Karen rozmluvit chystanou svatbu a jako argumentu využívá jejich dospívající dceru Beccu (Madeleine Martinová). Hlavní dějovou linii doplňují především osudy Hankova agenta Charlieho (Evan Handler) a jeho ženy Marcy (Pamela Adlonová). (Česká televize)

castor

Pere se tady na úrovni vztahů hodně špinavé prádlo, protože na nich tahle výborně napsaná taškařice stojí. Tom Kapinos už měl zřejmě dost ženských témat a rozhodl se zacílit na mužského diváka. Hýřivý styl života si tak užívá Hank Moody, uznávaný spisovatel v tvůrčí krizi, který vypouští oplzlé narážky, střídá chlast s drogami, nadržené paničky s náctiletými pokušitelkami a ještě u toho zvládá „vychovávat“ dceru a dvořit se své životní lásce, bývalce Natasche McElhone. Divák je ze přisprostlých dialogů v sedmém nebi, má to styl, nápad, nadhled i tempo a hlavně skvělého Davida Duchovnyho, který odmítá dospět. ()