Krok správným směrem

USA, 2007, 96 min

Norm Hunter

Paul Ryan

Didier Rachou

Na nedělní odpolende a ani jsem u toho neusnul (až na větu: to tenkrát hráli dobři hráči jako Pelé, Maradona a Beckenbauer) amíkům to promineme :-)(2.12.2007)

• Mischka

I když jsem při sledování téhle komedie byla nemocná a myslela jsem, že bolestí neusnu, usla jsem jen díky tomuto snímku. Děkuji;)(29.1.2008)

• metal.storm

No, otecko chcel chlapca, dievčatko to bralo špatne a naučilo sa kopnúť do lopty, to jej zabraňovalo viesť ako taký partnerský a kamarátsky život, bla, bla, bla. Téma dievča-futbal-romantická komédia sa k tomu v USA objavila rok pred týmto v podaní Amandy Bynes. Toto bolo o niečo nudnejšie, predvídateľnejšie, a nezaujímavejšie.(7.1.2015)

• Asmodin

Příběh je nudný, hlavní hrdinka nevýrazná, navíc dívat se jak "něžné pohlaví" dává hlavičky je trochu absurdní. Hvězdička je za Scotta Pattersona a Daryla Sabara. Těžko říct, co mi v tom filmu vadilo nejvíc: nudný téma, nevýrazné postavy... Pokud se chcete podívat na holky čutálistky doporučuji se podívat na Super náhrádník (v hlavní roli Amanda Bynes).(10.9.2013)

Z mého hodnocení si odečtěte hvězdičku, pokud nemáte rádi Scotta Pattersona.(1.3.2009)