Krok správným směrem

USA, 2007, 96 min

Norm Hunter

Paul Ryan

Didier Rachou

Určitě to není film, který by se zapsal do dějin. Možná ani do paměti. Nicméně nenudil, neujížděl do trapností a přes řadu klišé se držel příjemně při zemi. Postavy dělaly přesně ty hloupé chyby jaké člověk v životě občas dělá a Sára byla sympatická holka, příjemná už jen tím jak vzdálená byla typově hrdinkám podobných filmů.(7.6.2010)

Z mého hodnocení si odečtěte hvězdičku, pokud nemáte rádi Scotta Pattersona.(1.3.2009)

• Mischka

I když jsem při sledování téhle komedie byla nemocná a myslela jsem, že bolestí neusnu, usla jsem jen díky tomuto snímku. Děkuji;)(29.1.2008)

• Rodriguez

Další z "naškatulkovaných" filmů, kde předem víte jak to dopadne. Takže vlastně nic nového pod sluncem a film nemá absolutně čím překvapit - 30%.(9.3.2009)

• genetique

Na svete je len ďalší výplod a produkt pre nenáročné masy, ale keď vidíte ten istý príbeh a už ani neviete kde to začalo (a určite to asi ani nikdy neskončí), tak to asi omrzí každého. Nejdem menovať nedostatky, len podotknem prečo vlastne dávam tie výsostné dve hviezdy - sympatický Scott Patterson a jedna, dve pomerne vtipné postavičky. 40%.(17.3.2008)