Krok správným směrem

Norm Hunter

Paul Ryan

Didier Rachou
  • Eawy

Priemer. To čo tu bolo vždy: teenegerský film v ktorom hrajú dospelí herci. Z škaredého káčatka- princezná. 45%(9.8.2008)

Na nedělní odpolende a ani jsem u toho neusnul (až na větu: to tenkrát hráli dobři hráči jako Pelé, Maradona a Beckenbauer) amíkům to promineme :-)(2.12.2007)

• metal.storm

No, otecko chcel chlapca, dievčatko to bralo špatne a naučilo sa kopnúť do lopty, to jej zabraňovalo viesť ako taký partnerský a kamarátsky život, bla, bla, bla. Téma dievča-futbal-romantická komédia sa k tomu v USA objavila rok pred týmto v podaní Amandy Bynes. Toto bolo o niečo nudnejšie, predvídateľnejšie, a nezaujímavejšie.(7.1.2015)

Z mého hodnocení si odečtěte hvězdičku, pokud nemáte rádi Scotta Pattersona.(1.3.2009)

Určitě to není film, který by se zapsal do dějin. Možná ani do paměti. Nicméně nenudil, neujížděl do trapností a přes řadu klišé se držel příjemně při zemi. Postavy dělaly přesně ty hloupé chyby jaké člověk v životě občas dělá a Sára byla sympatická holka, příjemná už jen tím jak vzdálená byla typově hrdinkám podobných filmů.(7.6.2010)