poster

Řekni, kdo tě zabil (TV seriál)

 • USA

  Pushing Daisies

 • Slovensko

  Povedz, kto ťa zabil

Fantasy / Komedie / Romantický / Drama

USA, 2007, 22x43 min

Hudba:

Jim Dooley

Hrají:

Lee Pace, Anna Friel, Chi McBride, Ellen Greene, Swoosie Kurtz, Kristin Chenoweth, Jim Dale, Mike White, Julia Campbell, Paul Reubens, Audrey Wasilewski, Mark Harelik, Riki Lindhome, Christopher Sieber, Omar Avila, Eddie Shin, Patrick Fabian, Patrick Breen, Ivana Milicevic, Autumn Reeser, Missi Pyle, French Stewart, Peter Cambor, Diana Scarwid, Lee Arenberg, Googy Gress, Graham McTavish, Sammi Hanratty, David Arquette, Christine Adams, Hayley McFarland, Dana Davis, Ted Garcia, Jenny Wade, Orlando Jones, Michael Hitchcock, Paul F. Tompkins, Rachael Harris, Gina Torres, Fred Williamson, Robert Picardo, Nora Dunn, Jayma Mays, Molly Shannon, Byrne Offutt, George Hamilton, Josh Randall, Eric Stonestreet, Patrick Fischler, Josh Hopkins, Joel McHale, Wilson Cruz, Stephen Root, Willie Garson, Colton Haynes, Theo Alexander, Mark Povinelli, Hamish Linklater, Ellery Sprayberry, Ed Brigadier, Christopher Neiman, Jennifer Elise Cox, Sarah Jayne Jensen, Jessica Lundy, Debra Mooney, Julie Wittner, Melinda Bennett, Raúl Esparza, Kerri Kenney, Constance Zimmer, Dan Glenn, Lydia Look, Ping Wu, Taji Coleman, Murray Gershenz, Sy Richardson, Ralph P. Martin, Blake Kushi, Nick Endres, Mo Collins, Jenn Gotzon, Tim Conlon, Ron Yuan, Matt Winston, E.J. Callahan, Allan Graf

Střih:

Lisa Lassek

Scénografie:

Michael Wylie

Kostýmy:

Mary E. Vogt
(další profese)
 • CheGuevara
  *****

  Pushing Daisies je jako první polibek. Kouzelný, čarovný a tajnosnubný. Už teď myslím, že z toho bude vážná známost.(11.1.2010)

 • SeBig

  videl jsem pár dílu a je to docela zajimave nekdy se na to zaměřím víc a zkouknu všechny díly ted moc na to čas nemám(6.8.2010)

 • sharky
  *****

  Tak nějak si představuju seriál, kdyby si Tim Burton odskočil z natéční Velké ryby k televizní produkci. Kouzla, smrt, humor a pár chytře zabalených životních pravd v jednom. Magické až dechberoucí, kdo by nechtěl dotykem oživit Annu Friel... 90%(9.10.2010)

 • Phobia
  ****

  Nachomýtla jsem se k prvnímu dílu a úvodních pár desítek vteřin na to koukala s užasle pootevřenými ústy a neodbytnou otázkou: "Co to, sakra, má jako být?" Hrozně barevné, hrozně groteskní, hrozně divné, hrozně pitomé... ale nedonutila jsem se telebednu vypnout a odejít. Za několik minut byste mě našli s přiblble blaženým úsměvem a občasnými záchvaty chechtání, ten švihlý styl si mě jednoduše podmanil. Každou středu ve 20:15 čekám před televizí, až "Pushing Daisies" zase rozjede svůj černý humor v jásavých barvičkách, jak se zase budu smát sarkastickým hláškám detektiva Emersona Coda, nebo praštěným tetičkám, jak mi zas bude divně u srdce, že se Ned a Chucky nesmějí vzájemně dotknout, že Ned nemůže pohladit ani vlastního psa. Seriál má jedinou slabinu: český překlad názvu. 95% a šup s tím do TOP10! EDIT: Prvotní nadšení nad něčím neotřelým přešlo, nadšení ochladlo, všechno se holt jednou okouká. Pořád však ve středu večer usedám s příjemným očekáváním před TV obrazovku a za třičtvrtěhoďku odcházím s dobrou náladou. 85%(19.8.2010)

 • MMR
  **

  Radši to neříkej a někam zalez, protože tohle jse snad zlej sen. Ubohý seriál. Zpackaný seriál, a to je námět velice originální a zajímavý.(1.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace