• Švýcarsko

Michael Sauter

Roland Schmid

Reto Schärli, Lukas Hobi
  • Dragoni

Na jednu stranu stupidní film, děj nebyl nejlepší a o konci ani nemluvě a ke všemu Hip Hop moc nemusím. Na druhou stranu OST k tomuto snímku je velice dobré, díky vydařenému break dancu a Melanie Winiger se film stal koukatelným.(4.11.2009)

• Zdeňka

Nesnáším hip-hop, nesnáším sprejery a všem jim podobný! Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla a dodnes se obdivuji, že jsem jej dokoukala do konce!(26.6.2008)

• Marek1991

Veľmi dobrý komentár k tomuto má AngelAngie. Ja tiež mám rád Hip Hop, či breakdance, dokonca rozumný rap, bez zbytočných nadávok, mám tiež rád, ale odmietam ho ako trend a módu bez hlbšieho zmyslu a skutočnej zábavy. Chcel by som dodať, že každý si je strojcom svojho šťastia a niekedy aj osudu. Také možnosti, ako majú napríklad hlavné postavy, ktoré sú situované do Švajčiarska, nemá veľa ľudí v iných krajinách a veľa by za to dali mať sa podobne a aj preto je tento imidžový film dosť zlý. Hlúpe konanie, obhajoba zlých činov mi nedáva inú možnosť, ako to označiť za odpad.(24.2.2012)

Pane jo :) Tenhle film rozhodně překvapil. Je jasné, že starší generace ho nejspíš odsoudí anebo v druhém případě nepochopí. Svým způsobem bych ho přirovnal ke Gymplu a to nejenom proto, že hudba je tam společným jmenovatelem. Herecké výkony překvapily, ztvárnění rovněž. Dá se říci asi toto - buď se Vám film bude líbit, nebo nebude vůbec. Když jsem si ho pouštěl, tak jsem o něm v podstatě nic nevěděl a moc toho od něj nečekal. O to spíš, jak říkám, překvapil :) Nejsem fanda hip-hopový muziky, ale tady mi vůbec nevadila ba naopak, příjemný pokoukání jako oddechovka od všední filmařiny. Závěrečná scéna "Všechno musim udělat sám" je možná trochu přitažená za vlasy, to nepopírám, ale nemá chybu. Hodně slušný.(5.1.2009)

ač všude zní hiphop který opravdu nesn... nemám rád, film je příjemně koukatelný, i když linka se sexy policistkou je totální zhovadilost.(19.7.2012)

• - Meno hlavnej postavy Marco Nia bolo zvolené podľa prezývky Nilsa Althausa, ktorý ho stvárnil. (PATWIST)

• - Jakmile se Nia (Nils Althaus) porve s kamarádem a vymáchá mu hlavu v záchodu, tak má přítel mokré vlasy, ale když odchází z místnosti, tak je má opět suché. (Patrik256)

• - Během práce na soundtracku dostal hudebník Stress nabídku ztvárnit roli Spirita, kterou přijal. Poté, co byl film uveden v kinech, byl však rozzuřen, protože k propagaci filmu byla použita i jeho tvář, přestože si zahrál pouze malou roli. (morgos)