poster

Breakout

 • Švýcarsko

  Breakout

 • slovenský

  Breakout

Drama / Hudební

Švýcarsko, 2007, 100 min

Režie:

Mike Eschmann

Scénář:

Michael Sauter

Kamera:

Roland Schmid

Hudba:

Mich Gerber

Producenti:

Reto Schärli, Lukas Hobi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ****

  Zajímavý švýcarský snímek o útěku z pasťáku. Má to celkem dobrý koncept. Některé postavy jsou celkem sympatické. Má to něco do sebe. Nechybí ani hlášky: "Hovno vole, naser si! " :D(30.6.2013)

 • Terva
  ****

  Hip - hop ve své podstatě nesnáším, ale to vůbec neznamená, že se na takový film nepodívám. Když hodnotím některé filmy, kde je jako hudební doprovod použit právě tento styl hudby, dávám skoro vždy o hvězdu méně. Toto je ale film o podstatě a životě lidí, kteří jsou na hip hop vázáni, tak jako já byl ve své době vázán ( a stále jsem ) na Heavy Metal. Tohle je prostě příběh života a jak se říká, každá doba má svou hudbu a každý by měl mít svou " mouchu ". CITÁT - Hovno, vole, naser si!.......(19.7.2011)

 • MikO_NR_1909
  ***

  O inteligentnom filme sa hovoriť nedá, ale svojím out-door prístupom a novou vlnou mladíckej priereznosti na uliciach v ťažkej dobe (ktorú si komplikujú aj sami) sa film stáva skôr výpoveďou doby s ľahkou ovplyvniteľnosťou (čo má kontroverzné záverečné vyhodnotenie).(10.7.2013)

 • Slider
  *

  Osobne počúvam rap, ale sledovať malé deti jak sa v rovných šiltofkách hrajú na gangstrov je aj na mňa trochu moc. Asi má celý film pôsobiť tvrdo a drsne zobrazovať 'realitu', ale normalny človek sa na ňom len pousmeje, pretože od prvých minút je jasné že Breakout je cielený na publikum 14-. Jediné (veľké!) plus vidím vo vynikajúcej hudbe od Stressa a tiež záverečný breakdance bol dosť podarený.(31.12.2008)

 • Jamal
  ***

  Čekal jsem docela málo a vyplatilo se to, příjemně mě to překvapilo. Mělo to děj, spád a dá se říct, že jsem se vůbec nenudil. Sledování tohoto snímku zpříjemňovala MISS ŠVÝCARSKA Melanie Winiger, které to jako policajtce Nicole opravdu seklo.(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace