• Švýcarsko

Mike Eschmann

Michael Sauter

Mich Gerber
  • Blackros

Jednu za tu kočku.(26.1.2010)

• Marek1991

Veľmi dobrý komentár k tomuto má AngelAngie. Ja tiež mám rád Hip Hop, či breakdance, dokonca rozumný rap, bez zbytočných nadávok, mám tiež rád, ale odmietam ho ako trend a módu bez hlbšieho zmyslu a skutočnej zábavy. Chcel by som dodať, že každý si je strojcom svojho šťastia a niekedy aj osudu. Také možnosti, ako majú napríklad hlavné postavy, ktoré sú situované do Švajčiarska, nemá veľa ľudí v iných krajinách a veľa by za to dali mať sa podobne a aj preto je tento imidžový film dosť zlý. Hlúpe konanie, obhajoba zlých činov mi nedáva inú možnosť, ako to označiť za odpad.(24.2.2012)

Vôbec nie zlý film, práve na Švajčiarov až moc dobrý, ale vo svetovom merítku len priemerný. Mňa nesklamal, pravda že ani neohúril, no musím priznať, že značná časť filmu pôsobila veľmi dobre ako dráma. Dokonca aj p technickej stránke vcelku zvládnuté. Dialógy a myšlienka už je druhá vec. Drobné nelogické chyby síce je vidno, ale až toľko mi neprekážali. Herci zahrali dá sa povedať na úrovni. Ale vadili mi iba tie ich trápne reči a chovanie sa takýchto pouličných zmätkov, ktorý si tú basu asi naozaj zaslúžia. Musím priznať, že snaha vyrovnať sa Amerike im celkom vychádzala. Aspoň priemerné hodnotenie si Breakout zaslúži. 58%(4.2.2011)

• Cafú

Posleství tohoto cool filmečku: Lidi, všechny vaše problémy vyřeší breakdance a pár dobře mířených ran pěstí... A když ani to nepomůže, každej dvanáctiletej švýcárek s rovnym kšiltem vám pujčí svou bouchačku. HOP SUISSE!!!(14.11.2008)

Trochu mě zaráží tak nízký hodnocení tady na čsfd. Mně to hodně sedlo. Breakový kreace byly výborný (hlavně na konci) a ta hudba ještě lepší. 75%.(7.1.2014)