poster

Breakout

 • Švýcarsko

  Breakout

 • slovenský

  Breakout

Drama / Hudební

Švýcarsko, 2007, 100 min

Režie:

Mike Eschmann

Scénář:

Michael Sauter

Kamera:

Roland Schmid

Hudba:

Mich Gerber

Producenti:

Reto Schärli, Lukas Hobi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • casioa....
  odpad!

  Totálne musim suhlasiť s AngelAngie........HH/Rap ano...ale pózy..kliše....kvázi ghetto....a iný humus--NIE...fuck it!!! HipHop-Rap mám rád...je to novodobý punk...to je jasne...ale...nehrám to na retiazky...DADA topánky....či bundu Karl Kani...a ine pčoviny...to je tak pre kktov ...a pče...my ostatný...máme radi kvalitnu hudbu....a nechodíme oblečený ako "kinder gangstri" :DD peace....children...a pohov.....a prestante sa hrať na "ghetto"..gangstri :DDDD....jedine....čo sa filmom...podobneho razenia (Step up 1,2 atď....) nedá uprieť....je kvalitný tanec....niekedy....tam má fakt úroveň....ale...pochováva to ako vždy tuctový...kliše príbeh.....retiazky....a...všadeprítomné drsňáctvo...a pocit...že ten kto má široké gate...môže všetko...že to tu roluje...všetkým ruluje...a že baby...su iba "Bitches"----takže...baby...vážte si samé seba...a nedajte si od "gangstass" šlapať.....po ľudskej dôstojnosti...a ženskosti .-))) ....off(28.6.2008)

 • Jamal
  ***

  Čekal jsem docela málo a vyplatilo se to, příjemně mě to překvapilo. Mělo to děj, spád a dá se říct, že jsem se vůbec nenudil. Sledování tohoto snímku zpříjemňovala MISS ŠVÝCARSKA Melanie Winiger, které to jako policajtce Nicole opravdu seklo.(1.7.2008)

 • Zdeňka
  odpad!

  Nesnáším hip-hop, nesnáším sprejery a všem jim podobný! Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla a dodnes se obdivuji, že jsem jej dokoukala do konce!(26.6.2008)

 • BS
  odpad!

  Hip hop mám rád, tohle ne.(25.1.2009)

 • Kothy
  ****

  Zajímavý švýcarský snímek o útěku z pasťáku. Má to celkem dobrý koncept. Některé postavy jsou celkem sympatické. Má to něco do sebe. Nechybí ani hlášky: "Hovno vole, naser si! " :D(30.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace