Patty Hewes - nebezpečná advokátka (TV seriál)

Damages

Damages - V ohrození života

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 59x45 min

Adam Stein

Glenn Close, Rose Byrne, Tate Donovan, Ted Danson, Željko Ivanek, Casey Siemaszko, Anastasia Griffith, Zachary Booth, Noah Bean, Chris Messina, Timothy Olyphant, William Hurt, Ryan Phillippe, John Hannah, Josh Pais, Michael Gaston, Sarah Viccellio, Sarah Shahi, Haley Joel, Michael Nouri, Mario Van Peebles, Kathryn Meisle, Matthew Davis, Li Jun Li, Jack Gilpin, Jeremy Shamos, Jennifer Missoni, Michael Stuhlbarg, Alexandra Daddario, Kelli Giddish, Janet McTeer, David Costabile, William Henderson White, George Aloi, Clarke Peters, Philip Bosco, Ben Shenkman, Martin Short, Campbell Scott, Marcia Gay Harden, Lily Tomlin, Tom Noonan, Peter Riegert, Peter Facinelli, Len Cariou, Ebon Moss-Bachrach, Derek Webster, Dominic Chianese, Judd Hirsch, Brett Cullen, Paige Turco, Reiko Aylesworth, Mädchen Amick, Keith Carradine, Garret Dillahunt, Craig Bierko, Kevin Corrigan, Mili Avital, Sarah Wynter, Gordon Clapp, Lynn Cohen, Damian Young, David Aaron Baker, John Doman, James Naughton, Neal Huff, John Goodman, Salvatore Inzerillo, Bailey Chase, Vanessa Ray, Dylan Baker, Murray Bartlett, Marina Squerciati, Debra Monk, Adam Stein, John Cenatiempo, Julie Ann Emery, Al Nazemian, Danny Boushebel, Patch Darragh, Peggy Gormley, Julie White, Michael Chernus, Cotter Smith, Holter Graham, Fisher Stevens, Peter McRobbie, Hettienne Park, Peter Friedman, André Holland, Brandon Thane Wilson, Samrat Chakrabarti, Darrell Hammond, Drew Beasley, Michael Potts, Joey Mintz, Marc Aden Gray, Felix Solis, William Sadler, Jonathan Dwyer, Usman Ally, Adriane Lenox, Rochelle Bostrom, Kiley Liddell, Brooke Liddell, David Gautreaux, Dominic Fumusa, Jordan Gelber, Aref Farraj, Demosthenes Chrysan, Stephen McGahan, Jesse Dean Montana, Scott Johnsen, Ed Moran, Meredith Salenger, Rajesh Bose, John Rue, Paul Carafotes, Gillian Alexy, Victor Arnold, Natalie Knepp, Jenna Elfman, Liz Holtan, Madison McKinley, Donnie Keshawarz, Alicia Goranson, Katie Finneran, Kate Jennings Grant, Armand Schultz, Seamus Davey-Fitzpatrick, Laila Robins, John Ducey, Marlyne Barrett, Charlie Semine, Francie Swift, Raúl Castillo, Ato Essandoh, René Ifrah, Marc I. Daniels, Angel Desai, Novella Nelson, Ewa Da Cruz, Roger Kass, Matthew Del Negro, E.J. Carroll, Glenn Fleshler, Barbara Christie, Rebecca Schull, Brennan Brown, Lewis J. Stadlen, Alex Ziwak, Ilana Levine, Mike Landry, Paul Anthony Stewart, Nina Hellman, Maryann Plunkett, Madison Arnold, Henry Kelemen, Tess Paras, Che Landon, Eisa Davis, Julian Gamble, Lawrence O'Donnell, George Morfogen

Anne McCabe

Kostýmy:

Frank L. Fleming

S1. Je to dobry serial, s dobrymi predpokladmi ma bavit. Ale aj tu jednu seriu som dopozerala len pretoze ma len 13 epizod a tie patminutovky "z buducnosti" ma zaujali. :) Ta situacia okolo bohaca mohla byt o dost zazivnejsia. Dalsie serie zvazim po case, ak niekto s overenym vkusom vyhlasi, ze su lepsie. :)(11.4.2010)

Já pořád nevím, co si mám o Patty myslet. Je pro mě tak nějak neproniknutelná. Nedokážu se jí pořádně dostat pod kůži a to mě samozřejmě štve a nutí mě sledovat další pokračování. Určitě je vynikající právničkou. Každopádně, když chce být někdo vynikajícím právníkem, tak musí být ve svém oboru žralokem a Patty Hewes žralok je.(22.6.2010)

po pár dílech jsem musela tento seriál přehodnotit... z dvou hvězdiček se rázem vyšvihnul na čtyři.. Glenn Close je zde neuvěřitelná, pořád nutí člověka přemýšlet nad tím, jestli je hodná, zlá a pocity k ní se během i jednoho dílu mění z "bože, doufám, že ti někdo něco provede a budeš pykat" k opačnému "vždyť ona za to nemůže, že je taková, co všechno si, chudák, prožila"(1.7.2010)

• danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 65. ročník (za rok) 2007 - *Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Glenn Close + nominace (7) - 65. ročník 2007 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Rose Byrne, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Ted Danson, 67. ročník 2009 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Glenn Close, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Rose Byrne, Nejlepší herec ve vedlejší roli - William Hurt, 70. ročník 2012 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Glenn Close(24.3.2009)

Bohužel jsem tenhle seriál viděla na AXN a vůbec mě nezaujal, nebavil. Nemám chuť mu ani dávat šanci v originále, tudíž na mé hodnocení nekoukejte. Jen nic pro mě.(22.1.2010)

• Rose Byrne