poster

Lars a jeho vážná známost

 • USA

  Lars and the Real Girl

Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ***

  Ako komédia za 4*, ako dráma to aj napriek kvalitným hercom, neni tak seriózne akoby chcelo byť, hlavne teda v detailoch mi Larsova holka nesedela. Alebo som možno len čakal moc. Alebo to bolo vážne trochu šupácke(27.1.2014)

 • predators
  ***

  Jak si vypěstovat lásku ke kusu latexu? Dramaticky bylo vše zvládnuto, protože Larse mi bylo vážně líto. Zahráno uvěřitelně a myslím, že nebudu sám, kdo si myslí, že Shannen Doherty, coby Bianca, odvedla oskarový výkon. 60%(24.7.2011)

 • gudaulin
  ***

  Nesmělí a uzavření lidé to mají ve svém životě těžké a často narážejí na bariéru lidského nepochopení a nezájmu. Režisér Gillespie se ale nezajímá ani tak o svého uzavřeného a podivínského hrdinu, jako ho spíš zajímá komunita, která Larse obklopuje a která se musí vypořádat s jeho pošetilým nápadem. Je to ve své podstatě až příliš pohodový snímeček, který vyzdvihuje schopnost komunity vycházet vstříc a pomáhat tam, kde by v reálném životě přišly spíš na řadu dramatické konflikty, nesnášenlivost, krutost a výsměch. Lars má v podstatě nadosah lásku půvabné a sympatické dívky, přátele i chápající příbuzné, jen se s nimi v určitém momentě míjí. Takhle to v reálném životě téměř nikdy nefunguje. Svým obsahem mi připomíná komedii Kdo to štěká režisérky Kasii Adamik s tím, že Lars je přece jen profesionálnější a z filmového hlediska sdělnější. Ve své podstatě příjemná komedie na jedno použití. Celkový dojem: 60 %.(28.3.2009)

 • EdaS
  ****

  Na první pohled výstředně originální, na druhý však přirozený, citlivý a dojímavý (i na nějakou tu slzu došlo) film s výtečným Ryanem Goslingem. Nic pro cyniky.(16.2.2008)

 • MiiRA
  ****

  Tak to je síla! Podivín Gosling, jako vždy výborný a hodně mi tam seděl do té role. Velice originální, zvláštní, místy zábavné, citlivé a ke konci i smutné.Neměl jsem očekávání a proto mě to mile překvapilo. 4* " Biancu si časem musíte oblíbit taky" :D(1.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace