Lars a jeho vážná známost

Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 106 min

Rozhodně to není komedie. Lehce se usmějete jen na začátku, ale po chvíli stejně zjistíte, že vám je toho pána, který se zamiloval do "gumy" líto a tím se film přehoupne do smutného drama.(10.1.2010)

Dechberoucí výkon Ryana, který opět potvrzuje své kvality a upevňuje si místo v mé TOPce.(26.5.2012)

• teutates

Lars si konečne nájde priateľku, no čo nevidieť, "slečna" ho prestane baviť a on ju jednoducho zabije, veď je predsa chorá, no nie? Lars je mentálny drsňiak... 5/10 V normálnom svete trestuhodné, v mentálnom svete odpustené...(16.1.2011)

Tak to je síla! Podivín Gosling, jako vždy výborný a hodně mi tam seděl do té role. Velice originální, zvláštní, místy zábavné, citlivé a ke konci i smutné.Neměl jsem očekávání a proto mě to mile překvapilo. 4* " Biancu si časem musíte oblíbit taky" :D(1.8.2013)

Trochu zidealizovane podaný príbeh Larsa a jeho "gumovej priateľky". Bianca lieči všetky bolačky na duši a traumy z Larsovho doterajšieho života. Odmysliac si všetko dobro, toleranciu a pochopenie ľudí, ktorí Larsa poznajú dlhé roky, mohlo to divácky zapôsobiť oveľa hlbšie. Inak spokojnosť.(5.6.2012)

• - Aby se Ryan Gosling lépe vžil do role Larse, bylo o nafukovací pannu postaráno, jako by byla opravdická - stejně jako ve filmu. Ve svém volném čase byla oblečena neformálně a na natáčení byla přítomna jenom, když se zrovna měla objevit ve scéně. (HappySmile)

• - Nafukovací panna typu "Reall Doll" se objevila už v The Graham Norton Effect (2004). Aby ukázali, jak opravdově tato panna za 6 000 dolarů vypadá, posadili ji k baru se skleničkou v ruce, slunečními brýlemi a reproduktorem ukrytým v jejích šatech, takže když na ni někdo promluvil, mohli za ni odpovídat. Jednomu muži panna "řekla" aby šel na záchod, sundal si kalhoty a počkal na ni. A on to opravdu udělal. (HappySmile)

• - Hoci sa dej filmu odohrával v USA, tak jeho filmovanie prebiehalo vo viacerých kanadských mestách v provincii Ontario. (MikaelSVK)