Lars a jeho vážná známost

Lars and the Real Girl

Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 106 min

Na první pohled výstředně originální, na druhý však přirozený, citlivý a dojímavý (i na nějakou tu slzu došlo) film s výtečným Ryanem Goslingem. Nic pro cyniky.(16.2.2008)

Jak si vypěstovat lásku ke kusu latexu? Dramaticky bylo vše zvládnuto, protože Larse mi bylo vážně líto. Zahráno uvěřitelně a myslím, že nebudu sám, kdo si myslí, že Shannen Doherty, coby Bianca, odvedla oskarový výkon. 60%(24.7.2011)

na tento film som sa tešil hlavne kvôli Ryanovi Goslingovi a ten nesklamal - ale potom tu bol námet, za ktorým som videl trpkohumornú komédiu so silným a na Oscara nominovaným scenárom - lenže to už také silné nebolo . . . síce mierne absurdné a bizarné, ostalo to pri netradičnom námete, nejaké to bolo celé chladné; Gosling aj s ostatnými partnermi to uhrali a režijné spracovanie s celou neľudsky chladnou krajinou a všetkými tými priezormi cez dvere sa mi tiež pozdávalo, scenáristicky mi zapasovalo doteraz neošúchané riešenie práce, kde robik Lars ako nejakej bližšie neurčenej "bežnej, nudne, všeobecnej práce"; Tak pol na pol - mierne sklamanie v niečom a v niečom zasa zadosťučinenie . . .(17.6.2008)

No tak to vypadá, že sem asi jedinej kdo se u toho nehorázně nudil a komu to nepřišlo ani malinko vtipný, fakt nechápu co je na tom komediálního. Jedinný velký plus je výtečnej Ryan Gosling a možná ještě pár emocionálně vypjatých scén, ale to fakt nestačí, krom toho je to dost nerealistický(23.2.2008)

Ryan Gosling patří už hodně dlouho k mým nejoblíbenějším hercům, je to jeden z mála, který maj opravdu hezkou tvářičku a dokáží ze sebe udělat úplný opak a ke všemu bravulně. Tenhle film je tak zvláštně roztomilej a smutnej .. I já si Biancu oblíbila .. :) A Kelli Garner je tááák sladká!(24.5.2008)