Královna ročníku

Sydney White

Snehulienka to má v paži

Kráľovná ročníka

Komedie

USA, 2007, 108 min

Žádný veledílo to není, ale beru-li film jen jako oddychovou komedii, pak nemám výhrady. Asi jsem trochu mimoň, ale podobný filmy se mi prostě líbí... 60 %(26.12.2012)

• Foox

Ohraná písnička vyloženě pro teen, kterým to max zpříjemní odpoledne.(12.6.2013)

Nebudu zdržovat s popisováním děje. Tyhle náctileté komedie z vysokoškolských kolejí jsou všem známé a proto přejdu rovnou k vyhodnocení. "Královnou ročníku je...Sydney White!" Mně se to teda líbilo. No co, jsem mimoň:-) 68%(21.10.2008)

• tron

„No tak, chlapci! Vás je sedem, nás je sedem... čo vám to hovorí?“ – „14.“ Prijateľná bláznivá tínedžerská komédia o „amerických školských spolkoch“ (človeče, skutočne to v Amerike takto funguje?) vyniká okrem vydarených dialógov („Prečo stále spí?“ - „Je z Nigérie, ešte si nezvykol na časový posun.“ – „Aha. To prejde. Kedy prišiel?“ – „Pred troma rokmi.“) a vtipných hlášok („Som v poriadku, moja slezina ten pád stlmila.“), svižným scenárom a sympatickými hereckými výkonmi. Najmä rozkošnej Amandy Bynesovej, ktorú by som veľmi rád videl v porne. Snáď si v nejakom niekedy zahrá.(18.1.2010)

Tak asi takhle... Je to typický, romantický brak, u kterého přesně víte jak dopadne už po skončení úvodních titulků. Nicméně v porovnání s jinými komediemi tohoto typu musím říct, že se jedná o nadprůměr. Dokonce o nadprůměr se sympatickými postavami, a to je co říct.;-)(2.10.2009)