Konec

Konyec - Az utolsó csekk a pohárban

Komedie / Drama / Krimi

Maďarsko, 2007, 105 min

Gábor Rohonyi

Náhodou jsem na tento film narazil ve filmovém klubu...k mému překvapení to byla výborná jízda až do Konce :o) Přestože se hlavní hrdina postaví s pistolí v ruce před přepážku v bance, budete mu držet palce, to zaručuji...(29.1.2009)

A pak, že se důchodci na nic nezmůžou. Ale je zas pravda, že tady se nemuseli nijak zvlášť namáhat, protože ti policajti nebyli žádný velký mozkovny a navíc řešili svoje vlastní citový problémy. Ale i tak, stařečkům jsem to přála, už jen proto, jak krásnej měli mezi sebou vztah a taky pro tu jejich fištrónskou vynalézavost.(17.1.2015)

Film vysloveně na pohodu a dobrou náladu. // Střední Evropa 2007(1.10.2007)

Scénář : Balázs Lovas a Zsolt Pozsgai.Kamera : Péter Szatmári. Hudba : Gábor Madarász.(9.9.2011)

Skvělá maďarská důchodcovská komedie z postsocialistického období a uvěřitelná gangsterka zároveň. Přepadení prázdné banky, kde šly obsluhy přepážek na oběd, představování se u McDrive, houser při řízení auta a výpomoc partnerky šlapáním na bezvládnou mužskou nohu na plynu. Trailer: http://www.sms.cz/film/konec-2007/ukazka(25.8.2009)

• - Ve voze, který měl ve filmu Emil (GAZ M13, neboli "Čajka") jezdil bývalý prezident Ludvík Svoboda. (Dawid199)