poster

Konec

 • Maďarsko

  Konyec

 • Maďarsko

  Konyec - Az utolsó csekk a pohárban

Komedie / Drama / Krimi

Maďarsko, 2007, 105 min

Režie:

Gábor Rohonyi

Producenti:

Ernö Mesterházy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Akýsi maďarský parodický, seniorský remake viacerých lúpežných road-movie filmov, z ktorých si vypožičiava niekoľko nápadov, no film ako celok pôsobí nesporne veľkou originalitou. Tragikomédia naberá obrátky hlavne v hláškach, ktoré chŕli dôchodcovský pár a pomalé tempo filmu vyslovene prospieva. Tragika a zvädnutý úsmev na perách prichádza na rad až v závere a ani ja som sa slze nevyhol. 85%.(13.1.2009)

 • pevico
  *****

  Náhodou jsem na tento film narazil ve filmovém klubu...k mému překvapení to byla výborná jízda až do Konce :o) Přestože se hlavní hrdina postaví s pistolí v ruce před přepážku v bance, budete mu držet palce, to zaručuji...(29.1.2009)

 • F.man
  ***

  Lehce nadprůměrné krimi/road movie stojící a padající na velmi dobré ústřední dvojici důchodců a zajimavém nápadu. Rohonyi dávkuje průběh snímku pomalejším tempem, které se však k těmto postavám naprosto hodí. Cestou potkáme několik dalších (ne)zajímavých postav, které nedostávají jakýkoliv prostor, na úkor (a je to dobře) ústřední dvojice. Ta hraje naprosto parádně, uvěřitelně... Vážně dobrý. Někde mezi 3 a 4 hvězdy. Jak můžu teď pustit děti hrát si do parku?(18.8.2009)

 • 5150
  ****

  Film vysloveně na pohodu a dobrou náladu. // Střední Evropa 2007(1.10.2007)

 • nascendi
  ***

  Napriek zreteľným paralelám s Bonnie a Clyde a Thelmou a Louise nemožno uprieť tejto road-movie tretieho veku istú originalitu. Tá "hrubka" v názve by si zaslúžila strhnúť jednu hviezdičku :-), ale to od dôchodcu v dobe napätých maďarsko-slovenských vzťahov nemožno žiadať.(31.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace