Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  *

  Naprosté fiasko. Proč se čeští tvůrci, chtějí za každou cenu vyrovnat americkým akčním snímkům ? Vždy je z toho pouhý pokus, který je trapný. Nejhůř dopadnou Ti v první linii - HERCI, kteří v těchto slátaninách hrají. Ve Škodné, kromě Táni Medvecké vypadali všichni uboze. Dialogy chtějí vyznít tvrďácky, ale kdo takhle u naší policie mluví ? Snad největší přehmat bylo vybrání Lucie Zedníčkové do role detektivky. Jako herečka stojí skoro vždy za ,,pendrek". Ovšem když z ní zde vypadávaly hlášky ,, ala Bruce Willis", kroutily se mi prsty u nohou a bylo mi jí až líto.(12.7.2014)

 • honajz
  ***

  Zkrátka převzatý mustr z amerických kriminálek, včetně všech možných klišé, občas dotažené do absurdního konce ("miluji tě!" ve skoro poslední scéně a dojemný sestřih). Přesto to drží napětí, dramaturg(ové) se snažil(i), takže nechybějí ani perpetie, což oceňuji (matka, která dávala vyčurat dítě v lese). Spousta podivných náhod to ale zase sráží dolů - přece jen tři ostřílení policajti se nechají při převozu vězně obalamutit? A to s tím traktorem bylo taky trochu přitažené za vlasy, ale tak dejme tomu. Nejednoznačný dojem. Některé pasáže napínavé, jiné vyloženě WTF a směšné. Velkým minusem byla kamera, kdy člověk často netušil, jestli se dívá na psí lejno, nebo něčí vlasy. Rozklepaná jak zvracející narkoman.(30.6.2014)

 • blackrain
  ***

  Já jsem si myslela, že mi blbne obraz u televize a ona to byla chyba u kameramana. Škoda, že je tu tolik nelogičností, které byly až do očí bijící. Nad nimi jsem přimhouřit oči nemohla. Herecké obsazení výborné, zvláště některé vedlejší postavy stojí za povšimnutí a samozřejmě i ten magor, kvůli kterému se všechno odehrálo. Nemyslím si, že Taťjána Medvecká nějak moc přehrávala, vždyť byla taky tak trochu pošuk jako její milovaný synáček. Ten si nezasloužil nic jiného než kulku do palice. Doufám, že taková stvoření mezi námi nechodí. A jestli ano, tak by se jich měl někdo rychle zbavit.(16.4.2012)

 • Flego
  ***

  Najprv to vyzeralo na akčné krimi na americký spôsob, našťastie to tak úplne nebolo. Prišlo aj na mravčiu prácu kriminalistov, ktorí napokon slávili úspech v práci. Hoci mal scenár niekoľko nelogických dier, kamera sa mi páčila ( hlavne ručná mala zaujímavý šmrnc ), z hereckých výkonov by som vyzdvihol Taťjanu Medveckú vo vedľajšej úlohe - malo to slušné tempo a nenudilo to.(3.9.2007)

 • dobytek
  ***

  Jak už tady napsali ostatní, Lucie Zedníčková byla opravdu úplně mimo. Ještě navíc má pořád nějaký hlášky, který jako kdyby vypadly z huby Clinta Eastwooda v roli drsnýho Harryho. Tuhle postavu měli ze scénáře úplně vyškrtnout. Jinak je to celkem průměrný krimi, který se ve druhý polovině snaží chvílema vypadat akčně, ale to bylo spíš na škodu. Nicméně nenudil jsem se u toho a to je hlavní.(17.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace