Televizní kriminálka, co ani nevypadá moc televizně. Postavy jsou propracované, vyšetřování nepůsobí směšně, už jen to je taková malá událost. Když přidám kvalitní herecké výkony (výborná Taťjana Medvecká), tak nechápu, co tu všichni proti tomu filmu mají.(30.9.2007)

Freddy Krueger z pošty - noční můra české policie. Akční krimi... kterému dominuje drsná Krocová a psychopat Jansa.(16.4.2012)

• Gilmour93

Šňupání koksu ještě dřív, než na vedlejším Kanále popřeje Koranteng hezký večer? Sex kolem půl deváté? A co ta krvavá přestřelka mezi traktoristou a psychopatem, jenž nese autorské prvky začínajících Coenů (z období někdy před jejich pubertou)? Rada pro rozhlasové a televizní vysílání by měla zasáhnout! Zabavit těkavou kameru, Kotkově režisérské židli uříznout nohu a divákům vrátit alespoň část koncesionářského poplatku za měsíc červen.. Kriminalistické postupy sice vnesly řadu otazníků, nicméně mělo to v sobě jakési nepopsatelné kouzlo zvrhlé lacinosti..(30.6.2014)

• CheGuevara

Filmy by se měli točit aspoň z nějakého nápadu. Jenže tahle televizní záležitost vznikla pouze z nápadu: "Natočíme akční krimi na zaplácnutí nedělního večera." Neumětelství pana Kotka je do nebe volající, zejména co se týče střihové skladby. Kamera je až odvážně inovativní, ale ta je bezpečně zadupána do země stádem naprosto nepatřičných střihů. Scénář je plný postav, které jsou pouhou šablonou a mnohé jsou jednoduše zbytečné. To vše by se dalo odpustit, kdyby ten film byl aspoň trošku napínavý. Dramaturgicky špatně odvedený snímek, kdy půl stopáže sledujeme pátrání po vrahovi, aby se nakonec zvrtl ve vrahův survival. Jediné, co můžu pochválit je touha natočit něco svižného a jiného v tomhle českém rybníčku, jenže tentokrát to vyznělo, jako když se Jihoafričani snaží hrát hokej. PS: To jak byl film špatný, jsem si však nejvíc uvědomil, když jsem se díval půl hodinu poté na Horem Pádem. Takže točit kvalitně lze i na tomhle malém písečku, ale musí se to umět!(3.9.2007)

Najprv to vyzeralo na akčné krimi na americký spôsob, našťastie to tak úplne nebolo. Prišlo aj na mravčiu prácu kriminalistov, ktorí napokon slávili úspech v práci. Hoci mal scenár niekoľko nelogických dier, kamera sa mi páčila ( hlavne ručná mala zaujímavý šmrnc ), z hereckých výkonov by som vyzdvihol Taťjanu Medveckú vo vedľajšej úlohe - malo to slušné tempo a nenudilo to.(3.9.2007)