• rt12

Naprosté fiasko. Proč se čeští tvůrci, chtějí za každou cenu vyrovnat americkým akčním snímkům ? Vždy je z toho pouhý pokus, který je trapný. Nejhůř dopadnou Ti v první linii - HERCI, kteří v těchto slátaninách hrají. Ve Škodné, kromě Táni Medvecké vypadali všichni uboze. Dialogy chtějí vyznít tvrďácky, ale kdo takhle u naší policie mluví ? Snad největší přehmat bylo vybrání Lucie Zedníčkové do role detektivky. Jako herečka stojí skoro vždy za ,,pendrek". Ovšem když z ní zde vypadávaly hlášky ,, ala Bruce Willis", kroutily se mi prsty u nohou a bylo mi jí až líto.(12.7.2014)

• triatlet

Atmosféra skutečně dusná - především ve chvílích, kdy Michal Jansa má své psychopatické vstupy. Bohužel ústřední dvojice policajtů má jiné než kriminalistické problémy. Jedná se spíš o karikatury kriminalistů - obsazení Lucie Zedníčkové bylo chybou. Samotný závěr je jako ze špatnýho filmu. Střihač měl poznat, že scénárista jen zbytečně nastavuje příběh o další hluché minuty.(15.4.2012)

• Cival

Výsměch. Jedna hvězda fakt za tu snahu. Dramaturgové a šéfové dramatické tvorby z České televize by měly zvednout své bohatě honorované zadele a dobelhat se do nejbližšího kina nebo videopůjčovny. I kdyby se podívali na nějakou trapnou kriminálku druhého sledu z Francie, dozvěděli by se, jak má zhruba žánr vypadat v 21. století. Škodné by to prospělo. Tuhle hrůzu plnou šablonovitých postav, nemotorných pokusů o napětí, přehrávajících herců a zoufalých snah o akci (zmatená rozklepaná kamera, naprosto ztracená v prostoru) by se pak neodvážili nasadit bez úprav do hlavního vysílacího času. Ptám se: Jak dlouho budou ještě Kavky dírou, do níž se hážou koncesionářské poplatky kvůli obžive neschopných režisérů a dramaturgů? Bože...(4.9.2007)

Televizní kriminálka, co ani nevypadá moc televizně. Postavy jsou propracované, vyšetřování nepůsobí směšně, už jen to je taková malá událost. Když přidám kvalitní herecké výkony (výborná Taťjana Medvecká), tak nechápu, co tu všichni proti tomu filmu mají.(30.9.2007)

• Adam Bernau

Když personál čt seskládá různé prověřené elementy cool zápaďáckých kriminálek a zasadí je do důvěrně známých českých reálií, ostentativně při tom pohrdaje elementární dějovou logikou a uvěřitelností čehokoli, nepomůže konzumovatelnosti takového zmetku ani bonus v podobě sexu na služebně. Oficiální text distributora: "...Jansa okamžitě pochopil, co musí udělat. Namíří pistoli a střelí nečekaného svědka přímo do srdce..."(1.7.2014)

• - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)