Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  **

  Česká novodobá televizní akční kriminálka. Zní to poněkud podezřele, že? Projekt, který dojel na režii. Roztřesená kamera a zběsilý střih z vás ještě druhého Greengrasse neudělají. Na to by Petr Kotek musel mít talent či alespoň cit pro tempo vyprávění. Scénář sice není úplně nejvyšší kvalitativní třída, ale myslím, že kdyby byl podpořen slušným rozpočtem a solidnějším režisérem, tak mohl být základem pro dobrý film. Po Škodné sice zůstala aura sympatického projektu, ovšem ne již zároveň i aura kvalitního počinu. Snad příště.(3.9.2007)

 • triatlet
  **

  Atmosféra skutečně dusná - především ve chvílích, kdy Michal Jansa má své psychopatické vstupy. Bohužel ústřední dvojice policajtů má jiné než kriminalistické problémy. Jedná se spíš o karikatury kriminalistů - obsazení Lucie Zedníčkové bylo chybou. Samotný závěr je jako ze špatnýho filmu. Střihač měl poznat, že scénárista jen zbytečně nastavuje příběh o další hluché minuty.(15.4.2012)

 • Sandiego
  ***

  Místy hodně napínavé a místy nechtěne vtipné. Ale i tak žádná nuda.(3.9.2007)

 • Adam Bernau
  odpad!

  Když personál čt seskládá různé prověřené elementy cool zápaďáckých kriminálek a zasadí je do důvěrně známých českých reálií, ostentativně při tom pohrdaje elementární dějovou logikou a uvěřitelností čehokoli, nepomůže konzumovatelnosti takového zmetku ani bonus v podobě sexu na služebně. Oficiální text distributora: "...Jansa okamžitě pochopil, co musí udělat. Namíří pistoli a střelí nečekaného svědka přímo do srdce..."(1.7.2014)

 • Tommassi3
  **

  "Vy máte uši jako rys, paní Bémová !! Ale na férovku.. Kolik jste měla v sobě piv ?? Štyry ?? Pět ??" ;) Parádní herecké výkony Taťjany Medvecké a Vladimíra Dlouhého patří k tomu nejlepšímu, co tahle (Kr)Kavčí kriminálka nabízí, zejména v kontrastu k tomu, co předvádí učebnicově nevěrohodná Lucie Zedníčková, přičemž tento castingový laps hlasitě asociuje jiný, další konkurenční novácký s Hankou Vagnerovou z Expozitury..(19.5.2013)

 • - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace