Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *

  Výsměch. Jedna hvězda fakt za tu snahu. Dramaturgové a šéfové dramatické tvorby z České televize by měly zvednout své bohatě honorované zadele a dobelhat se do nejbližšího kina nebo videopůjčovny. I kdyby se podívali na nějakou trapnou kriminálku druhého sledu z Francie, dozvěděli by se, jak má zhruba žánr vypadat v 21. století. Škodné by to prospělo. Tuhle hrůzu plnou šablonovitých postav, nemotorných pokusů o napětí, přehrávajících herců a zoufalých snah o akci (zmatená rozklepaná kamera, naprosto ztracená v prostoru) by se pak neodvážili nasadit bez úprav do hlavního vysílacího času. Ptám se: Jak dlouho budou ještě Kavky dírou, do níž se hážou koncesionářské poplatky kvůli obžive neschopných režisérů a dramaturgů? Bože...(4.9.2007)

 • Gilmour93
  **

  Šňupání koksu ještě dřív, než na vedlejším Kanále popřeje Koranteng hezký večer? Sex kolem půl deváté? A co ta krvavá přestřelka mezi traktoristou a psychopatem, jenž nese autorské prvky začínajících Coenů (z období někdy před jejich pubertou)? Rada pro rozhlasové a televizní vysílání by měla zasáhnout! Zabavit těkavou kameru, Kotkově režisérské židli uříznout nohu a divákům vrátit alespoň část koncesionářského poplatku za měsíc červen.. Kriminalistické postupy sice vnesly řadu otazníků, nicméně mělo to v sobě jakési nepopsatelné kouzlo zvrhlé lacinosti..(30.6.2014)

 • blackrain
  ***

  Já jsem si myslela, že mi blbne obraz u televize a ona to byla chyba u kameramana. Škoda, že je tu tolik nelogičností, které byly až do očí bijící. Nad nimi jsem přimhouřit oči nemohla. Herecké obsazení výborné, zvláště některé vedlejší postavy stojí za povšimnutí a samozřejmě i ten magor, kvůli kterému se všechno odehrálo. Nemyslím si, že Taťjána Medvecká nějak moc přehrávala, vždyť byla taky tak trochu pošuk jako její milovaný synáček. Ten si nezasloužil nic jiného než kulku do palice. Doufám, že taková stvoření mezi námi nechodí. A jestli ano, tak by se jich měl někdo rychle zbavit.(16.4.2012)

 • Radek99
  **

  Akční detektivní televizní film ,,made by Česká televize". Je to smutné dívání, my tohle tedy skutečně ještě neumíme natočit. Problematické je už obsazení rolí. Lucii Zedníčkové věřím, že je drsná policistka asi stejně, jako bych věřil Heleně Růžičkové roli neodolatelné sexbomby. Taťjana Medvecká nemá co hrát, zajímavý je Oldřich Vlach coby detektiv ze staré školy (alá mord parta pana rady Vacátka), který ještě osobně zná většinu galerky. Hereckou laťku jednoznačně drží Vladimír Dlouhý, který v roli feťáka jako vždy exceluje, je to skutečně jedna z nejvýraznějších tváří této herecké generace. Dějová osa a příběh jsou celkem zajímavé, ale svým tuctovým až zpackaným zpracováním ji vesele pohřbí. Šílený střih, šílené záběry ruční kamery, šílená kompozice záběrů, nulová akčnost... Smutná podívaná... Vykastrovaná kriminálka...(7.9.2007)

 • DaViD´82
  **

  Česká novodobá televizní akční kriminálka. Zní to poněkud podezřele, že? Projekt, který dojel na režii. Roztřesená kamera a zběsilý střih z vás ještě druhého Greengrasse neudělají. Na to by Petr Kotek musel mít talent či alespoň cit pro tempo vyprávění. Scénář sice není úplně nejvyšší kvalitativní třída, ale myslím, že kdyby byl podpořen slušným rozpočtem a solidnějším režisérem, tak mohl být základem pro dobrý film. Po Škodné sice zůstala aura sympatického projektu, ovšem ne již zároveň i aura kvalitního počinu. Snad příště.(3.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace