Za prvé: milujem basketbal. Za druhé: mám rád Woodyho Harrlesona a Will Ferell je sympaták. Semi-Pro je celkom slušná priemerná komédia, ktorá ničím nevyniká, ale pobaví. Drží sa známeho klišé, ktoré je v športových filmoch videné skoro stále a napriek tomu mi to nevadilo a po celý čas som sa bavil. Ale viacej než 60% nemôžem dať ani keby som chcel :)(21.5.2008)

• Jenda

po 15 minutách jsem si říkal, jak je ten film nudný. Po třiceti minutách jsem si zoufal, že to snad ani nedokoukám. Tenhle film je totiž vážně nuda a doporučuji ho jen v případě, ře se váážně nudíte a máte spoustu osobního volna. (dlouhé prázdniny, nezaměstnanost)(9.10.2008)

typicka komedia sita ferrellovi na mieru, ale potencial je nevyuzity a da sa povedat, ze ferrell pomaly, ale isto straca svoje kuzlo kazdou podobnou retardackou komediou...(8.6.2008)

• LiVentura

Strašná koktina... Ferrell, ten hovad jeden, exceluje, ale...(11.11.2012)

No jo, Semi-Pro by se dalo vyčítat hodně, ale Ferrell mě zkrátka spolehlivě rozesmívá jako málokdo. Příště by to ale fakt chtělo už poněkud nápaditější scénář. 70%(15.5.2008)

• - Kromě Flint Tropics jsou všechny názvy týmů a jejich dresy autentické z doby fungování ABA. (Caszidy)

• - Amy Sedaris měla ve filmu roli, avšak její scény byly nakonec vystřiženy. (Caszidy)

• - Will Ferrell se nechal slyšet, že toto bude jeho poslední komedie se sportovní tématikou. (Caszidy)