Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  **

  Ježiši to bola blbina:)))),avšak Will Ferell má obrovské srdce!Snímok prejde,ale Will zostáva!:)))(10.8.2008)

 • genetique
  ***

  Fakt dobré. Jednoduché komédie s ústredným motívom amerických národných športov mám prepozerané odpredu-odzadu, ale keď sa v obsadení zíde pár dobrých komikov, tak je ešte stále na čo sa pozerať. 70%.(28.10.2009)

 • KarelR
  ***

  Na Ferrella překvapivě normální komedie - bez nechutností a sem tam padne i slušná hláška. Neurazí ani nenadchne, prostě průměr. "Use small children as sheilds, bears like soft tender meat!" :)(17.5.2008)

 • Isherwood
  **

  Will Ferrell je živel, který dokáže vytřískat ze svých postav maximum, ale Semi-pro je pouze óda na jeho vlastní narcismus, který je protivný už od počátku. Navíc tahle dokonale vysušená story o bandě loserů, jež to někam dotáhla, trpí těžkou absencí opravdu dobrých hlášek a zapamatování si hodných scén, což je druhý velký problém. Tím prvním je ale nakonec Woody Harrelson, který se tváří, že je na place omylem… a ten účes ve stylu Antona Chigurha mu fakt nepřidává.(31.5.2008)

 • Slasher
  ****

  Pro mě prostě další dobrá Ferrelovka.(5.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace