typicka komedia sita ferrellovi na mieru, ale potencial je nevyuzity a da sa povedat, ze ferrell pomaly, ale isto straca svoje kuzlo kazdou podobnou retardackou komediou...(8.6.2008)

Tak tentokrat se o nic extra nejedna, jedna z Ferrellovo slabsich komedii. Jednak pribeh je sta variace na bandu looseru a jejich velky vitezstvi, i kdyz je fakt, ze tady hlavni hrdinove zas takovy dementi nejsou a konec je taky drobet odlisnej, ale scenar proste neprinasi nic novyho, snad vsechny vtipy byly k videni uz nekde jinde, navic ani Ferrell do toho nedava vse a nerozbali uplne vsechno z jeho klasickejch uchylaren. A na nakou poradnou hlasku nebo vtipek si clovek musi vzdy peknou chvily pockat. Herecka sestava taky neni kdovijak uzasna, ani ten Harrelson nepredvadi nic extra a nebejt Ferrella, tak je film minimalne o tridu horsi. Celkove film sice nijak vyrazne nenudi, obcas se clovek zasmeje, ale na vetsi hodnoceni to nestaci.(20.5.2008)

Další z řady trapáren Willa Ferrella. Už mu nestačilo být automobilovým závodníkem, ani mu nebylo dobré být krasobruslařem, nyní se převtělil do role basketbalisty. Co příjde příště? No nechme se překvapit, každopádně jestli někdo hýbe sportovním světem tak je to Will.(2.11.2008)

No jo, Semi-Pro by se dalo vyčítat hodně, ale Ferrell mě zkrátka spolehlivě rozesmívá jako málokdo. Příště by to ale fakt chtělo už poněkud nápaditější scénář. 70%(15.5.2008)

Dalši komedie s Willem Ferrellem ,která od jeho jiných filmu se liší v tom,že je sice taky ujetá,ale ne tolik,ale tím pádem chybí víc humoru,který má Ferrel právě na tomto.Potěšila účast Woodyho Harrelsona.Jinak je to film kde se sešla parta kámošů a zahráli si basket a přitom někdo zpovzdálí držel kameru :-).Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(12.2.2015)