Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *****

  Holy cocksucker! Will Ferrell sa vrátil ... a je stále tým istým Willom Ferrellom. Je vulgárny, nadržaný, sprostý, primitívny, hlúpy, machistický, narscistický a arogantný ... proste je stále takým, ako ho milujeme. Celý film dopĺňa množstvom bombových gagov s nádherne dementným dejom (MEGABOWL!) a jeho hlášky v sekunde kultovejú! Kvôli tomuto Boh stvoril komédiu! BLBÝ A BLBŠÍ 21. STOROČIA!!! "It's like Titanic ... with bears!"(2.8.2009)

 • Revanx
  ***

  Treba povedať, že táto ferrellovka patrí medzi tie slabšie. Ale napriek tomu, niektoré momenty (medveď) boli výborné. Takže oprávnené tri hviezdičky. Ale ked už športová komédia- tak jednoznačne Vybíjaná.(15.5.2008)

 • EdaS
  ***

  No jo, Semi-Pro by se dalo vyčítat hodně, ale Ferrell mě zkrátka spolehlivě rozesmívá jako málokdo. Příště by to ale fakt chtělo už poněkud nápaditější scénář. 70%(15.5.2008)

 • DEXTER099
  ***

  Dalši komedie s Willem Ferrellem ,která od jeho jiných filmu se liší v tom,že je sice taky ujetá,ale ne tolik,ale tím pádem chybí víc humoru,který má Ferrel právě na tomto.Potěšila účast Woodyho Harrelsona.Jinak je to film kde se sešla parta kámošů a zahráli si basket a přitom někdo zpovzdálí držel kameru :-).Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(12.2.2015)

 • Tygrys
  ***

  Bohužel tentokrát jenom průměr.(28.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace