Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ***

  Dalši komedie s Willem Ferrellem ,která od jeho jiných filmu se liší v tom,že je sice taky ujetá,ale ne tolik,ale tím pádem chybí víc humoru,který má Ferrel právě na tomto.Potěšila účast Woodyho Harrelsona.Jinak je to film kde se sešla parta kámošů a zahráli si basket a přitom někdo zpovzdálí držel kameru :-).Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(12.2.2015)

 • ladko
  *****

  "Who the fuck is Bambi?" Ferrella môžem vo veľkých dávkach a na Semi-pro som sa veľmi tešil. Ukázalo sa, že oprávnene, lebo bavil som sa kráľovsky počas celého filmu. Už pri úvodnej piesni Love me sexy v podaní samotného Jackieho Moonea som sa dusil smiechom . A to čo nasledovalo, bola jednoducho našľapaná komédia s vynikajúcimi scénami, hláškami a aj zábavnými vedľajšími charaktermi(napríklad skvelí komentátori). Scény s medveďom, palacinkou, Dukesom a mnoho ďalších je skvelých. A idem si to pustiť znovu, aby som si trochu skrátil čakanie na Step brothers.(15.5.2008)

 • jojinecko
  ***

  Semi-pro je skrátka "party movie" - dementné, trapné, hovadské, ujeté, "neinteligentné" a pod...Na filmy tohto razenia treba mať náladu a atmosféru a ja som ju mal:) Nie je to prvá liga ako Napoleon Dynamite ale zabavil som sa v rámci možností skvele:)(22.6.2008)

 • LiVentura
  *

  Strašná koktina... Ferrell, ten hovad jeden, exceluje, ale...(11.11.2012)

 • kingik
  ***

  Po automobilovém závodění, fotbalu a krasobruslení se komik Will Ferrell pustil do basketbalu. Je to docela legrace. 60%(17.1.2009)

 • - Grizzly Rocky byl k hranému souboji vycvičen Randym Millerem, který pak také Ferrella v nebezpečné scéně zastoupil. Za nedlouho poté při cvičení soubojů Rocky zabil člena týmu trenérů. (Psychopat no.8)

 • - Michael Westphal, jeden z náhradníků Tropics, je syn bývalého hráče a trenéra NBA Paula Westphala. (Caszidy)

 • - Amy Sedaris měla ve filmu roli, avšak její scény byly nakonec vystřiženy. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace