Baletní střevíčky (TV film)

Ballet Shoes

Drama / Rodinný

Velká Británie, 2007, 90 min

Přijatelné drama s celkem roztomilým příběhem.(30.1.2014)

Milé, chutné, čarovné, trochu dojímavé, trochu idylické, trochu zábavné i romantické... Vyložene ženský film pre potechu duše. A absolútna povinnosť pre všetky ženy, ktoré si v zime schúlené pod dekou s horúcim kakavkom v ruke s radosťou aj po piaty krát pozrú Malé ženy. Toto je presne ten druh filmu, ktorý zahreje spolu s kakavkom :-)(27.12.2010)

Lehce dojemný příběh o třech malých ambiciózních slečnách, které si jdou tvrdohlavě za svými sny. Milý pohodový snímek, od kterého nelze čekat nic zvláštního. Bez Emmy by to bylo za tři. :)(27.9.2011)

Konečně jsem Emmu viděla jinde, než v Bradavicích jako Hermionu Grangerovou. Příběh člověka sice nesrazí úžasem do kolen, ale není to špatné. Docela to odsýpalo, i když jsem netrnula napětím, jak to celé skončí.. Vlastně jsem se na film dívala kvůli Emmě, a ta nezklamala..(5.8.2011)

Opravdu je velká škoda, že jako TV film postrádá potřebnou délku, díky které by se některé situace daly pořádně rozvinout. Ale jinak moc pěkné drama, jehož děj se odehrává v krásném prostředí. Co se týče herců, myslím, že není moc co vytýkat, spíš naopak, herci své role ztvárnili skvěle, obzvlášť Lucy Boynton hrající Posy. Jak rychle ten film uběhnul, bohužel...(1.8.2008)

• - Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)

• - V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)