poster

Baletní střevíčky (TV film)

 • Velká Británie

  Ballet Shoes

Drama / Rodinný

Velká Británie, 2007, 90 min

 • Noviik
  ***

  Zcela průměrný televizní film se zajímavou představitelkou hlavní role.(20.2.2010)

 • Beatris C.
  ****

  Baletní střevíčky. Film o splněných i nesplněných snech tří mladých děvčat. Ona děvčata jsou každá jiná a každá unikátní. Bylo zajímavé vidět Emmu Watson jako někoho jiného než Hermionu Grangerovou. Myslím, že tahle nadaná herečka rozhodně nezůstane v kolonce Harry Potter věčně. Všechny postavy jsou skvěle napsané a každá z nich je skvěle podána herci, kteří se do svých rolí náramně hodí. U všech postav ihned poznáte, jaké jsou - nejen podle toho, co říkají, ale taky jak se chovají v těžkých situacích. Námět je docela zajímavý, ale rozhodně nečekejte nějakou zábavu - ve smyslu "sranda" apod. Celkově je to hezké drama.(25.5.2011)

 • Neffy
  ***

  Na film jsem se chtěla podívat hlavně kvůli Emmě Watson, a ta nezklamala. Rodinně pohádkový příběh o třech sestrech Fossilových, jak se do učebnic dějin nedostaly, a nebo dostaly? Každopádně na nedělní odpoledne je film , spíše pro slečny, dobrou volbou.(11.2.2015)

 • Elyssea
  ****

  Slabší čtyři hvězdičky. Emma konečně předvádí hezký výkon, ovšem její filmové sestry jí tvrdě šlapou na paty. Pro mě byla hvězdičkou Emilia Fox. Škoda, že příběh je naivní a konec filmu se topí v nahromaděných klišé. Jako kdyby si scénárista říkal: "Honem tam každému šupneme dobrý konec a už aby to bylo."(20.2.2010)

 • Tuxedo
  **

  Klasická báchorka o trojici mladých slečen, které to měly hrozně moc moc těžké. Průměrný televizní film s nic moc herci (Emma Watson narozdíl od svých kolegů z HP neumí příliš hrát), který se snad snaží i nalákat na esenci tance, jehož je ale v samotném filmu minimum. 5/10(25.7.2008)

 • - V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)

 • - Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace