poster

Baletní střevíčky (TV film)

 • Velká Británie

  Ballet Shoes

Drama / Rodinný

Velká Británie, 2007, 90 min

 • Elyssea
  ****

  Slabší čtyři hvězdičky. Emma konečně předvádí hezký výkon, ovšem její filmové sestry jí tvrdě šlapou na paty. Pro mě byla hvězdičkou Emilia Fox. Škoda, že příběh je naivní a konec filmu se topí v nahromaděných klišé. Jako kdyby si scénárista říkal: "Honem tam každému šupneme dobrý konec a už aby to bylo."(20.2.2010)

 • hellstruck
  ****

  Lehce dojemný příběh o třech malých ambiciózních slečnách, které si jdou tvrdohlavě za svými sny. Milý pohodový snímek, od kterého nelze čekat nic zvláštního. Bez Emmy by to bylo za tři. :)(27.9.2011)

 • Dan9K
  ****

  Emma Watson sem, Emma Watson tam, hlavním tahounem tohohle filmu nebyla ona, nýbrž nepříliš známá Lucy Boynton v roli Posy, která byla dokonale uvěřitelná, charismatická a roztomilá. Emma Watson mě příliš nepřesvědčila a trochu mě mrzí, že všichni vidí v tomhle filmu jenom ji. Jako celek se totiž jedná o velmi pozitivní a hezký snímek, který je však pro mě zároveň i trochu depresivní. Vždycky ve mně tyhle příběhy vzbudí rozpaky, jelikož jsem vždycky měl stejné ambice, jako hlavní hrdinky, jen v trochu jiném oboru a nedaří se mi tolik, jako jim :-).(24.9.2011)

 • pufina
  ***

  Konečně jsem Emmu viděla jinde, než v Bradavicích jako Hermionu Grangerovou. Příběh člověka sice nesrazí úžasem do kolen, ale není to špatné. Docela to odsýpalo, i když jsem netrnula napětím, jak to celé skončí.. Vlastně jsem se na film dívala kvůli Emmě, a ta nezklamala..(5.8.2011)

 • Enšpígl
  **

  Jsem rád, že jsem konečně viděl Emču jinak než jak v Bradavicích komanduje Rona a Harryho. Samotný příběh je nic moc s tím, že velký důraz kladu především na slovíčko NIC. Podstata mé spokojenosti je především Emička na kterou se skvěle kouká.(22.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace