Pochyby

Doubt

• slovenský

Pochybnosti

USA, 2008, 104 min

John Patrick Shanley (scénář, divadelní hra)

Roger Deakins

Howard Shore
  • LIVINGDEAD

Meryl Streep miluji a ve filmu "Mamma Mia" byla excelentní! Film "Doubt" mne ale zklamal. Pouze kecy na téma homosexuální pedofilie........ opakuji "POUZE KECY".......(dávám 2* za perfektní herecké výkony).(8.2.2009)

• TeeAge

|| Scenár: John Patrick Shanley | Hudba: Howard Shore | Produkcia: Scott Rudin | Distribúcia: Miramax Films | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 67,309,677 $ ||(16.9.2011)

Precizní (a snad proto trochu chladné) drama, které vám nenabídne komfort snadného závěrečného rozhřešení (což by při názvu Pochyby asi člověk čekat neměl) a které vám v hlavě bude možná vrtat ještě nějakou dobu po závěrečných titulcích. Divadelní původ je zřejmý, ale špičkové obsazení (kupodivu včetně Amy Adams) je nepřekvapivě lahůdkové.(24.1.2009)

• Malarkey

Hrozná nuda, kde příběh se hrozně táhne a všecko co film má obsahovat hrozně nudí, včetně hereckých výkonů, které taky žádný zázrak nejsou a popravdě asi jsem moc zaujatý hlavně na P. S. Hoffmana, ale ani ten nic úchvatného nepředvádí, a ten nápad, ten příběh mi příjde naprosto zbytečnej. Ono to je přesně takové, jak říká obsah zde, ale opravdu jsem na tom neviděl nic, co by mohlo film trošičku vyvyšovat. Opravdu je to hrozně unavující a ten příběh mně příjde, jak pro sektu dělanej. Rozhodně nic úchvatného.(14.4.2009)

Čekal jsem spíš něco jako Skandál v katolické škole a dostal jsem příběh o tom, jak nějakej ouchylnej farář obtěžuje ministranta. Doporučuju spíš South park 6. řada 8. díl - Vášnivá katolická láska, protože to je mnohem zábavnější. Tohle je tak trochu nuda. Ale musim uznat, že Meryl Streep i P.S. Hoffman hrajou fakt dobře.(10.4.2011)