poster

Juno

 • USA

  Juno

 • Slovensko

  Juno: Nezrelá na dieťa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  *

  OBROVSKÝ ZKLAMANÍ... Od filmu, kterej se na IMDB nachází v TOP 250 a tady taky nemá zrovna nízký hodnocení, jsem čekal o hodně víc. Možná je to tim, že se na mě teď těhotný valej ze všech stran (naštěstí nejsou těhotný se mnou) a poslouchám pořád nedobrovolně o tom, jak se to bude jmenovat a podobný kecy, takže film o nějaký těhotný pipce mě zkrátka akorát ještě víc otrávil. Ale tady čtu, že to je komedie, tak jak je možný, že si nevzpomínám na žádnej vtipnej moment??? A jako drama to bylo taky o ničem. Celejch 92 minut jsem se opravdu nehorázně nudil a jediný, co mi utkvělo v paměti, byl naprosto příšernej soundtrack. Možná bych dal i 2 hvězdičky, ale poslouchat v celym filmu, jak někdo brnká nějakou jednoduchou melodii na kytaru a do toho odřikává nějakej primitivní text, to je prostě hrůza. Sice jsem tady se svym názorem v naprosto drtivý menšině, ale mě tenhle film zkrátka minul obrovskym obloukem.(19.4.2008)

 • Rob Roy
  ****

  Reitman konečně zkompletován. Nezbývá než se těšit na Young Adult, protože v mých očích mají jeho filmy od nejstaršího po nejnovější vyloženě vzestupnou tendenci. Akorát to indie brnkání by mohl omezit.(13.12.2011)

 • Boss321
  ****

  Parádní mix inteligentní komedie a drama. Ellen Page zahrála božsky a určitě o ni ještě v budoucnosti hodně uslyšíme. Jason Reitman také patří k nejtalentovanějším režisérům, už svým předchozím dílem Děkujeme, že kouříte, ukázal, že se máme na co těšit. Není to špatný film, ale nechápu jak Americký gangster nemohl být nominová na nejlepší film a režii, když bylo nominováno tohle (tím nechci snižovat kvalitu snímku, ale dílo od Ridleyho Scotta se mi líbilo mnohem více)....(27.1.2008)

 • H34D
  ****

  Roztomilé a úsměvné komediální drama, které prostřednictvím dětí demonstruje dospělý přístup k životu, přičemž i ten dospělý přístup vykresluje zábavně. Snímek do svého vážného tématu nevkládá posměšky, ale řídí se striktně optimistickým přístupem, proto je téměř nemožné si ho neužít, ale proto je také docela těžké si z něj odnést něco do vlastního života... Postava Juno jakožto středobod filmu je opravdu vynikající, zvlášť v hávu Ellen Page funguje každá její rozpustilá, či trefně satirická hláška. Paráda... Prostě "další" věc, kterou na filmu prostě "MUSÍME" mít rádi :) 7/10(23.1.2010)

 • Nathalie
  *****

  9/10....Excuse me? I am a sacred vessel, alright? All you've got in your stomach is Taco Bell....Ďábelská Diablo, dobré komedii jsem v posledních letech uspořádala sérii funusů a tenhle žánr zdál se mi výsostnou vodou dávno zesnulých klasiků. Před pár dny mi do života vtrhla cynická malá holka s gargantuovsky velkým břichem. A já se do ní zamilovala na první záběr, od první ironické hlášky mi došlo, že tím drzým podvratným scénářem proudí moje krevní destičky a je zbytečné s hraným odstupem analyzovat, proč a jak. Tuhle sesterskou spřízněnost na úrovni první signální, druhé brániční a třetí břišní vyvolala hurikány smíchu, bouře slz a hlavně pocit, že někdo tam za oceánem mi rozumí. Weird. Ale už jsem to potřebovala jako sůl a švihlý kurz pozitivního gravidního myšlení je nebezpečně cool. Jako jeden proužek na těhotenském testu, mezi námi děvčaty. Ellen Page, mé čtyři palce jsou ti pro Oscary plně k dispozici. P.S. Juno podle vzoru Judo-jeden na to nestačí:)(12.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace