• AngelAngie

Na Adamův smysl pro humor jsem si zvykla už dávno a nevadí mi. Tenhle snímek bych řadila k jeho lepším. Scény jako "bitchy bitch" ve specielních brýlích, zabíjení dredů, stříhání dětí, pečlivost na opádávání vlasů a samozřejmě pak opečovávání zákaznic v saloně, jsou úžasné! :)(13.10.2008)

ZOHAN je totální magor. Úderné, trefné, plytké, velký klišé co má (neoholený) koule. Tvůrci jsou zvířata a "trochu" vykrádali, ale jde o vtipnou cool komedii, která si najde svého diváka. Oblíbenci Adama Sandlera, kteří neviděli stovku podobných filmů, budou nadmíru spokojeni. Větší komediální úlet jsem neviděl.(3.8.2012)

• Pethushka

Poslední dobou prostě začínám pochybovat, že Adam Sandler, dříve můj oblíbený herec, je normální. Zohan mi přišel nevkusný a slizký. Nevadí mi, když se film motá kolem sexu, snesu když za každým slovem slyším "fuck, fuck, fuck", ale tohle je mi úplně proti srsti. Jedna hvězda jen za krásnou a příjemnou Emmanuelle Chriqui. A přesně tak jak se dívala ona na Zohana, když vešel poprvé do kadeřnictví jsem se já dívala na celý tento film. Opravdu jsem čekala, kdy do sebe Sandler píchne nůž nebo si ho začne přímo před kamerou honit jen aby byl zajímavý. A jediný důvod proč jsem se nezvedla a neodešla, byl přítel sedící vedle mě, kterému se film bohužel líbil. Tady Dugan hodně, hodně ujel.(30.10.2010)

Zábavná, ale hlavně trefná komedie s několika velmi povedený crazy žertíky, které ke konci dochází nejen dech, ale také odvaha.(31.8.2008)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SANDLER JE BŮH !!! Já ten jeho humor prostě miluju !!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(21.8.2008)