Tohle mi připomnělo starýho dobrýho a zasloužilýho Zoolandera, fakt výborná komedie/parodie na tajnýho agenta. Krom toho je tady zarostlej (všude) Sandler ve vynikající formě, hlavně teda v první půlce, stejnětak John Torturro jako palestinec, ten byl snad ještě hustější než sám Sandler a v roli dalšího arabáka výbornej Rob Schneider. Škoda ale trochu slabší druhý půlky, která už neni tak kulervoucí, ale stejně jsem se skvěle bavil a hodně nasmál a to rolovací kombo fakt miluju, to chci taky umět(26.7.2008)

Hrozná hovadina, která ale mezi všemi těmi nevkusnými nechutnostmi a trapárnami kouzlí luxusní hlášky, skvěle vypointované sekvence a především neuvěřitelou spoustu momentů, které jsou tak strašně pravdivé, že už to až přestává být sranda :)(18.9.2009)

Zohan, ultimátní masér, lovec teroristů a majitel nejchlupatějšího penisu pod sluncem (protože ženy mají rády když je v teple). Sandler se utrhl ze řetězu a vytvořil postavu, která si to může směle rozdat snad i s Boratem. Naprosto absurdní akční scény jsou perfektní a i ten humor je docela fajn. Jasně, najdou se trapné džouky, ale mě tahle hakysáková disco jízda hodně pobavila. Dokonce i Rob Schneider je tam dobrej a takovej John Turturro, když hasí oheň tím, že do něj boxersky mlátí jako Rocky, mě fakt dostával do kolen. Komedii o tak ožehavém tématu jako je Izraelsko - Palestinský konflikt prostě nelze udělat jinak, než totálně zesměšnit obě strany a humor hnát až do totálních hardcore situací. Sandler má filipa.(25.8.2008)

Sandler, tj. spousta hluchých nechutných primitivních fórků, plus tentokrát ještě něco over the top akce (ping pong s granátem nemá chybu). Tentokrát ho trochu zachraňuje dobře zvolené téma.(3.8.2011)

Tenhle film mě tak trošku připomínal takovou lepší lidskou prdel. Dvě povedený půlky s dírou uprostřed, která umí akorát tak všechno posrat.(24.1.2010)