• ripo

Veľmi, veľmi ťažko sa mi hodnotí .... Film miestami veľmi úsmevný, miestami nechutne trápny. Zdá sa mi však, že tej nechutnosti (hlavne tie, kde Zohan preťahuje staré ropuchy), je viac.(22.3.2009)

Pro mě osobně kandidát na nejlepšího Apatowa. Ano, zápletka jednoduchá, děj přímočarý, spousta nechutností... Ale ta atmosféra a přehršle originálních nápadů a pár naprosto geniálních vtipů a gagů povyšují Zohana na něco víc, než jen tupou bezduchou komedii. A jak Sandlera nemám příliš v lásce, tuhle roli si musel napsat přímo na tělo. Poté snad nejcharakternější part Roba Schneidera plus naprosto okouzlující Emmanuelle Chriqui... A sakryš, už cítím, jak se mi šumibublech dere z gatí :-).(12.9.2008)

• Marigold

Borat styl, který je mnohdy tak ukrutný, že docela baví. Celkově ale zážitek poněkud nekrofilně-sadistického rázu.(25.1.2010)

• Brouk

Nemohu jinak, ale já vcelku trpěl... Nevím zda je to filmem či mým rozpoložením, nicméně... krátce a jednoduše, Sandler dle mého názoru přetáhl, a nadsázka se změnila v upachtěný pokus být vtipný a to za každou cenu.... byť pár kousků bylo zdařilých ale celkově? Přeloženo odborně: "Mně se to nelíbilo a basta fidli"(19.11.2008)

Občas trapné a scénář jako takový by si zasloužil o mnoho víc pozornosti, v některých situacích naopak pekelně vtipné, že jsem měl místy strach o svoji bránici. Stopáž mírně přepálená, Sandler ucházející, celkově neškodná záležitost, kterou si však podruhé dám stěží.(25.7.2008)