Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  **

  Veľmi, veľmi ťažko sa mi hodnotí .... Film miestami veľmi úsmevný, miestami nechutne trápny. Zdá sa mi však, že tej nechutnosti (hlavne tie, kde Zohan preťahuje staré ropuchy), je viac.(22.3.2009)

 • ORIN
  ****

  Pro mě osobně kandidát na nejlepšího Apatowa. Ano, zápletka jednoduchá, děj přímočarý, spousta nechutností... Ale ta atmosféra a přehršle originálních nápadů a pár naprosto geniálních vtipů a gagů povyšují Zohana na něco víc, než jen tupou bezduchou komedii. A jak Sandlera nemám příliš v lásce, tuhle roli si musel napsat přímo na tělo. Poté snad nejcharakternější part Roba Schneidera plus naprosto okouzlující Emmanuelle Chriqui... A sakryš, už cítím, jak se mi šumibublech dere z gatí :-).(12.9.2008)

 • Marigold
  **

  Borat styl, který je mnohdy tak ukrutný, že docela baví. Celkově ale zážitek poněkud nekrofilně-sadistického rázu.(25.1.2010)

 • Brouk
  *

  Nemohu jinak, ale já vcelku trpěl... Nevím zda je to filmem či mým rozpoložením, nicméně... krátce a jednoduše, Sandler dle mého názoru přetáhl, a nadsázka se změnila v upachtěný pokus být vtipný a to za každou cenu.... byť pár kousků bylo zdařilých ale celkově? Přeloženo odborně: "Mně se to nelíbilo a basta fidli"(19.11.2008)

 • Tuxedo
  ***

  Občas trapné a scénář jako takový by si zasloužil o mnoho víc pozornosti, v některých situacích naopak pekelně vtipné, že jsem měl místy strach o svoji bránici. Stopáž mírně přepálená, Sandler ucházející, celkově neškodná záležitost, kterou si však podruhé dám stěží.(25.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace