ZOHAN je totální magor. Úderné, trefné, plytké, velký klišé co má (neoholený) koule. Tvůrci jsou zvířata a "trochu" vykrádali, ale jde o vtipnou cool komedii, která si najde svého diváka. Oblíbenci Adama Sandlera, kteří neviděli stovku podobných filmů, budou nadmíru spokojeni. Větší komediální úlet jsem neviděl.(3.8.2012)

Zábavná, ale hlavně trefná komedie s několika velmi povedený crazy žertíky, které ke konci dochází nejen dech, ale také odvaha.(31.8.2008)

• J*A*S*M

Asi třikrát jsem se uchechtl. Zbytek stopáže mi bylo trapně za herce, kteří v něčem takovém hrají, i za diváky, kterým se to líbí.(27.4.2009)

• - Vo filme môžeme vidieť aj prezidenta filmovej Akadémie Sida Ganisa. „Takže asi nebudeme nominovaní na Oscara, pretože Sid musí byť nestranný,“ mieni scenárista Robert Smigel. (PeterJon)

• - Nápad na stvorenie Zohana, drsného izraelského vojaka, ktorý sa vzdá boja s terorizmom, aby si mohol splniť sen stať sa kaderníkom, dostal Adam Sandler už pred rokmi. Pri písaní scenára si prizval k spolupráci dvoch dobrých kamarátov: svojho kolegu zo Saturday Night Live (a pôvodného hlavného scenáristu pre Conana O'Briena a autora seriálov Triumph the Insult Comic Dog a TV Funhouse) Roberta Smigela a svojho bývalého spolubývajúceho (a súčasného kráľa komediálneho žánru) Judda Apatowa. (PeterJon)

• - Během filmu Zohan (Adam Sandler) a jiné izraelské postavy užívají hebrejské výrazy, a to např. Aba (otec), Ima (matka), B'seder (okay) nebo Faygelah (homosexuál). (c.tucker)