Koľká to škoda, že suverénne najzábavnejšiu postavu v Sandlerovej filmografii zadupáva do zeme riedky scenár s väčším množstvom trápnej hlušiny než vtipného zlata. Na druhej strane, to zlato sa blýska skutočne prenikavo - preplesk bosou nohou a "chaustrálsky" prízvuk rulujú.(5.2.2009)

Zohan je magor, ale to Adam Sandler chtěl. Možná mi to v jistých chvílích připomínalo Malýho Nicka - Satana Juniora, až na to, že tahle komedie byla ještě trošku sexuálně ujetější, než bych čekal, a právě možná proto jsem dal POUZE tři hvězdičky, i když bez toho všeho by to nebyl ten pravý Zohan. To je totiž postava, na kterou se jen tak nezapomene a hlavně součást komedie, která zaručeně pobaví, jako každá správná Sandlerovka.(7.9.2008)

Cítím se very guilty:) 7/10(27.8.2008)

Sandler, tj. spousta hluchých nechutných primitivních fórků, plus tentokrát ještě něco over the top akce (ping pong s granátem nemá chybu). Tentokrát ho trochu zachraňuje dobře zvolené téma.(3.8.2011)

Trochu sem se toho bál ale nakonec to byla i prdel ! Dobrý a vtipný triky, možná by to mohlo bejt trochu kratší, ale tak to jako celek docela dobre funguje!(7.9.2008)

• - Většina zbraní používaných Zohanem a teroristy ve filmu je vyráběna v Israeli Military Industries (samopal Uzi, Galil útočná puška a pistole Jericho 941 a Desert Eagle). (c.tucker)

• - Jednou z kľúčových vecí pri nakrúcaní Zohana bolo povolanie tých najlepších a najzábavnejších hercov z izraelského a arabského sveta, aby film vo vedľajších rolách oživili. „Mali sme k dispozícií množstvo ľudí – ne len starých známych z Happy Madison,“ vysvetľuje Dennis Dugan. „Prešli sme pri ich hľadaní hádam polovicu sveta. Nakoniec bolo vo filme 175 rolí, takže sme skrátka museli.“ „Na konci nakrúcania som niekoho z hercov počul prehlasovať, že odjakživa neznášali Arabov alebo Izraelcov, alebo že im neverili – pokým neprišli nakrúcať tento film,“ dodáva Smigel. „Skutočne vraveli, že im toto natáčanie zmenilo život. I keď na to narážame aj vo filme, myslím, že bol pre všetkých veľký šok zistiť, koľko toho majú v skutočnosti spoločného. Pozrite, nie že by sme si mysleli, že náš film niečo vyrieši. Chceli sme len, aby bol zábavný. Ale aj pre mňa ako pre Žida bolo zaujímavé mať na pľaci k Arabom rovnako blízko ako k Izraelčanom.“ (PeterJon)

• - Keď sa Adam Sandler rozhodol stvárniť postavu Zohana, celkom sa do nej ponoril. „Sandler pracoval veľmi, veľmi tvrdo. Štyri mesiace cvičil s jednotkami SEAL,“ prezrádza Smigel. „Posilňoval, behal, robil sklapačky, minimálna strava. Nikdy som ho nevidel šťastnejšieho.“ (PeterJon)