• Skejpr
  ****

  Hrozná hovadina, která ale mezi všemi těmi nevkusnými nechutnostmi a trapárnami kouzlí luxusní hlášky, skvěle vypointované sekvence a především neuvěřitelou spoustu momentů, které jsou tak strašně pravdivé, že už to až přestává být sranda :)(18.9.2009)

 • canakja
  **

  Od té doby, co zohanovi přestal tuhnout jeho zarostlej chvostík, to s filmem šlo od "uhlazeného společenského účesu s důrazem na střih" k sestřihu "na havla". A konec mě málem převychoval v dobrého člověka. Jinak slušná zábava obsahující svým způsobem nejstřízlivější pohled na středovýchodní konflikt.. V půlce vypnout(21.12.2009)

 • Malarkey
  ***

  Zohan je magor, ale to Adam Sandler chtěl. Možná mi to v jistých chvílích připomínalo Malýho Nicka - Satana Juniora, až na to, že tahle komedie byla ještě trošku sexuálně ujetější, než bych čekal, a právě možná proto jsem dal POUZE tři hvězdičky, i když bez toho všeho by to nebyl ten pravý Zohan. To je totiž postava, na kterou se jen tak nezapomene a hlavně součást komedie, která zaručeně pobaví, jako každá správná Sandlerovka.(7.9.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Sandler taktiež zapracoval na svojom izraelskom prízvuku. Pomáhala mu v tom asistentka scenáristov Ronit Ravich-Boss, ktorá pochádza z Izraela. „Adam sa občas Ronit spýtal, či vie, ako sa niečo povie hebrejsky,“ spomína režisér Dennis Dugan. „Pokiaľ nám to slovo znelo smiešne, Adam ho použil.“ (PeterJon)

 • - Smigel tvrdí, že vie, prečo do toho Sandler v skutočnosti išiel. „Myslím, že to chcel natočiť, pokým je ešte dosť mladý na to, aby vyzeral slušne bez trička,“ mieni. (PeterJon)

 • - Volačka do Amanu je „sifr vahád dvahád arbá achamset telatech chamsech chamsech sifr sifr sabách sabách sitech telatách arbách sisitech vahád arbách sifr sabách telatách arbách chamset“. (FMJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace