Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  ****

  Borat s nožnicami. Až na dĺžku tejto komédie a pár tančekov, ktoré nemuseli byť celkom priemna zábava. Sandler, zase raz ukázal, že prekračovať konvencie a búrať bariery všednosti je jeho denná náplň práce. Aj keď som už šípil, nejaký rasový konflikt na konci, uhral to dobre a mne zostali len good spomienky. Sklamal, trochu Shćhneider, ktorý asi dostal slabý scénar, alebo malý priestor. A nezadubnite si kúpiť nový album Mariah.(6.9.2008)

 • pan Hnědý
  ***

  ZOHAN je totální magor. Úderné, trefné, plytké, velký klišé co má (neoholený) koule. Tvůrci jsou zvířata a "trochu" vykrádali, ale jde o vtipnou cool komedii, která si najde svého diváka. Oblíbenci Adama Sandlera, kteří neviděli stovku podobných filmů, budou nadmíru spokojeni. Větší komediální úlet jsem neviděl.(3.8.2012)

 • choze
  ***

  Sandler, tj. spousta hluchých nechutných primitivních fórků, plus tentokrát ještě něco over the top akce (ping pong s granátem nemá chybu). Tentokrát ho trochu zachraňuje dobře zvolené téma.(3.8.2011)

 • Hal_Moore
  ***

  Sandler byl v pohodě jako vždy, i když tentokráte to přeci jen nebylo úplně ono. Kdo se mu však poprvé vyrovnal a zahrál si zde doposud svou nejlepší roli - Rob Schneider, kterého už jsem dávno po druhém striptérovi odepsal. Po herecké stránce je tedy film v pořádku, s tím problémy nemám. Já se ale většině vtipů nesmál, což je u komedie škoda, obzvlášť když jde o Sandlerovku, a navíc se scénářem Judda Apatowa. Vtipy se stále opakují a já byl nucen sledovat ty samé nechutné věci (sex s bábami s jednou nohou v hrobě), ano, párkrát byla parodující scénka geniální (kuřata, Turturro mlátící plameny), většinou jsem ale zklamaně kroutil hlavou a zkoušel přijít na to, kde se stala chyba. Pod scénářem podepsán Sandler s Apatowem, před kamerou Sandler a božský Schneider, že by byl problém za kamerou? Každopádně jsem už viděl nespočet lepších čtyřhvězdičkových komedií, tudíž průměr.(9.4.2009)

 • Skejpr
  ****

  Hrozná hovadina, která ale mezi všemi těmi nevkusnými nechutnostmi a trapárnami kouzlí luxusní hlášky, skvěle vypointované sekvence a především neuvěřitelou spoustu momentů, které jsou tak strašně pravdivé, že už to až přestává být sranda :)(18.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace