Barbie a 12 tančících princezen

• Česko

Barbie a 12 tancujících princezen

Barbie in the 12 Dancing Princesses

Barbie a dvanásť tancujúcich princezien

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 83 min

• nash.

Princezny tančí a tančí, bez ohledu na intriky travičky, která trpělivě svým dryákem odbourává krále a pracuje na vlastní korunovaci. A když už je nejhůř, protančí se princezny k hayppendu zatímco travička se roztančí k peklu. Scénáristicky prostinká pohádka, která se rutinně brouzdá v typicky bárbínovském kýči. Není nejlepší z bárbínovských pohádek, ale pokud máte po boku tu svou malou cácorku, dá se to přežít. A pak v rámci zachování rovnováhy ve výchově vložit do přehrávače třeba Koralinu. Pokud budou mít knoflíkové oči větší úspěch, víte, že je vše jak má být.(11.2.2012)

Kupodivu velice povedená hudba (budete si broukat ještě týden)! :-) Tak proč ne?(27.4.2009)

Nejoblíbenější pohádka v naší sbírce Barbie pohádek. Princezny jsou krásné, chytré a roztomilé, proč je nemít rád?(10.4.2008)

Tržby za predaj DVD v USA $28,395,953 //počet predaných kusov 2,098,897(10.4.2009)

• ABLABLABLA

Bože, řekněte mi, kdo může pořád točit tolik filmů s Barbie...tohle, pak louskáček a barbie a další, které si už nevzpomenu...tohle vážně nepovažuju za nějakou formu umění, tančící barbie, které se můžou ohýbat v kloubech, ale v obličeji se jim nehne ani brva...strašné...(10.10.2009)