poster

Barbie a 12 tančících princezen

 • Česko

  Barbie a 12 tancujících princezen

 • USA

  Barbie in the 12 Dancing Princesses

 • Slovensko

  Barbie a dvanásť tancujúcich princezien

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 83 min

 • nash.
  **

  Princezny tančí a tančí, bez ohledu na intriky travičky, která trpělivě svým dryákem odbourává krále a pracuje na vlastní korunovaci. A když už je nejhůř, protančí se princezny k hayppendu zatímco travička se roztančí k peklu. Scénáristicky prostinká pohádka, která se rutinně brouzdá v typicky bárbínovském kýči. Není nejlepší z bárbínovských pohádek, ale pokud máte po boku tu svou malou cácorku, dá se to přežít. A pak v rámci zachování rovnováhy ve výchově vložit do přehrávače třeba Koralinu. Pokud budou mít knoflíkové oči větší úspěch, víte, že je vše jak má být.(11.2.2012)

 • Marina111
  ****

  Vidieť toto dielko ako dieťa, zrejme som z neho nadšená až do dnešných dní... Veď dôvodov je veľa: okúzľujúca hudba, milé postavičky, pekný vizuál... Dokonca aj celkom zaujímavá verzia klasickej rozprávky. Američania si ju síce pozmenili, no podarilo sa im vytvoriť vlastný, uveriteľný a psychologicky verný mýtus (takmer), takže som bola spokojná aj ako diváčka mimo cieľovej skupiny. Palec hore pre Barbie.(14.7.2013)

 • Streeper
  ***

  Co se mi na pohádce líbilo bylo spojení knih s květinami na podlaze a vstup do kouzelné země. Nakonec dobro jako vždy zvítězilo nad zlem.(19.4.2015)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Bože, řekněte mi, kdo může pořád točit tolik filmů s Barbie...tohle, pak louskáček a barbie a další, které si už nevzpomenu...tohle vážně nepovažuju za nějakou formu umění, tančící barbie, které se můžou ohýbat v kloubech, ale v obličeji se jim nehne ani brva...strašné...(10.10.2009)

 • unclejack
  ***

  Zápletká má svoje klady, ale uprednostnil by som jedno z klasickejších dobrodružstiev.(13.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace