Barbie - Deníček

Denníček Barbie

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 70 min

Eric Fogel

Docela povedený film o teenagerce Barbie ze střední. Naprosto nekonfliktní (nekontroverzní) záležitost, ale myslím že holkám ve věku 11 až 13 se to bude hodně líbit a že se v tom poznají. P. S.: hlavní hrdinka je docela normální sympatická slečna, není bezduché pitomoučké třeštidlo, jak by se vám mohlo zdát ze zdejší anotace.(30.6.2013)

Teď nevím, co bylo dřív, jestli Protivný sprostý holky nebo toto, ale zdá se mi to dost podobné a na Barbie málo kouzelné(15.8.2013)

• Louie

Celovečerní reklama od Mattela.(17.1.2009)

• unclejack

No, tak pol na pol. Som rád, že Barbie sa obíde aj bez princeznovskej korunky, ale netreba zasa očakávať veľké prekvapenia.(13.9.2014)

• blondboss

Neviem, o čo sa tu tvorcovia v tomto Barbie filme pokúšali, ale tento pokus o teenage Barbie bol tak chabý až to bolí. Teenagerky to určite poteší, ale mňa to minulo na sto honov. A animácia ešte otrasnejšia ako pri tých klasických Barbie filmoch. No proste zlé. Jednu hviezdičku sa slušnú muzičku. 25 %(4.2.2017)