Barbie - Deníček

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 70 min

Eric Fogel
  • sarfian

Slabota ako vždy nebyť tej hudby asi by to dopadlo horšie. Malo sa to volať The Sims. Ako kópia tejto hry. VIDENÉ 1x(27.4.2012)

• unclejack

No, tak pol na pol. Som rád, že Barbie sa obíde aj bez princeznovskej korunky, ale netreba zasa očakávať veľké prekvapenia.(13.9.2014)

• Louie

Celovečerní reklama od Mattela.(17.1.2009)

• blondboss

Neviem, o čo sa tu tvorcovia v tomto Barbie filme pokúšali, ale tento pokus o teenage Barbie bol tak chabý až to bolí. Teenagerky to určite poteší, ale mňa to minulo na sto honov. A animácia ešte otrasnejšia ako pri tých klasických Barbie filmoch. No proste zlé. Jednu hviezdičku sa slušnú muzičku. 25 %(4.2.2017)

Film môjho detstva. Vždy som chcela mať aj ja taký skvelý denníček ako Barbie. Vždy som chcela mať taký náramok ako Barbie. Vždy som chcela byť ako Barbie. A tento film ma do toho vtiahol tak, ako žiadna iná rozprávka. Oplatí sa to pustiť malým dievčatkám a už sa od toho neodtrhnú. To je zaručené.(18.9.2016)