poster

Android: Apokalypsa (TV film)

 • USA

  Android Apocalypse

 • Slovensko

  Vzbura

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA / Kanada, 2006, 95 min

Režie:

Paul Ziller

Kamera:

Mark Dobrescu

Hudba:

Todd Bryanton

Kostýmy:

Cathy McComb
(další profese)
 • petero
  **

  Ukážkový príklad typického sci-fi TV filmu na ktorého koniec som si na druhý deň nevedel spomenúť.(25.12.2007)

 • Anderton
  *

  Skúsiť som to raz chcel. Ako asi vyzerá tv béčkový scifi akčný film. Skúsil som.....Mierne to pripomínalo Cyborga s veľkým JCVD, možno ho mali obsadiť a zvýšil by sa o 100 000 rozpočet.(25.5.2012)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +obstojná akce, zajímavý námět -levné kulisy/// Důkaz, že nejsou zapotřebí nákladné triky a drahé kulisy aby člověk uvěřil tomuto světu ve kterém bok po boku s lidmi žijí androidi. Rozhodně se totiž nejedná o žádný céčkový blábol, u kterého by divák trnul a nevěřícně si trhal vlasy. Má to děj, má to spád, průměrného hlavního hrdinu, zajímavého androida, slušnou hudbu. Za celou dobu jsem ani jednou nenadával, až je možná škoda, že to na tvůrci neměli víc peněz, stálo by to za to./// Celkem 40%///(9.1.2011)

 • Zeck
  odpad!

  Totální sračka! Vždyť tohle by nedokázalo pobavit ani československého diváka v roce 1985 na amatersky nadabované VHS kazetě, kterou by si potají pouštěl v obýváku s celým svým panelákem. Pokud zdenší hodnotící Esa nedokáží poznat, že se jedná o TV sci-fi (té horší varianty) a ještě pochválí efekty, tak toho asi moc neviděli. Rozhodně pak nemají právo obvinit ostatní, že tak debilně zkazili hodnocení tak přelomovému počinu. Chápu TV Novu, že se rozhodla zařadit tento film do vysílání ze soboty na neděli, protože vysílací práva musely stát 5 000,- Kč, ale už by to možná po těch 21 letech, co tady nemámě cenzuru, chtělo koupit filmy, na které se dá dívat a ne u nich trpět, blít a pak jít spát s pocitem, že jste ztratil 90 minut svého života odfláklou a levnou sračkou, kterou někdo natočil za jedno odpoledne. 09.01. 2011(9.1.2011)

 • LiVentura
  odpad!

  "B" hrůza...(9.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace