Android: Apokalypsa (TV film)

Android Apocalypse

Todd Bryanton

Kostýmy:

Cathy McComb
  • petero

Ukážkový príklad typického sci-fi TV filmu na ktorého koniec som si na druhý deň nevedel spomenúť.(25.12.2007)

• honajz

Nízkorozpočtová sci-fi režírovaná neznámým režisérem a s prakticky neznámými herci odehrávající se v naší budoucnosti. Po bratrovražedných válkách žijí lidé v městech pod kupolemi, zatímco venku je poušť a poblázněné důlní stroje, které rády provrtají člověka i androida. Androidi sami však začínají mít problémy - někteří si začínají uvědomovat svoji existenci, jiní se chovají značně agresivně. Sledujeme příběhy několika lidí (syn prezidenta, bývalý dělník u pece) i androidů, kteří hledají příčiny těchto změn.(16.3.2012)

• LiVentura

"B" hrůza...(9.1.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +obstojná akce, zajímavý námět -levné kulisy/// Důkaz, že nejsou zapotřebí nákladné triky a drahé kulisy aby člověk uvěřil tomuto světu ve kterém bok po boku s lidmi žijí androidi. Rozhodně se totiž nejedná o žádný céčkový blábol, u kterého by divák trnul a nevěřícně si trhal vlasy. Má to děj, má to spád, průměrného hlavního hrdinu, zajímavého androida, slušnou hudbu. Za celou dobu jsem ani jednou nenadával, až je možná škoda, že to na tvůrci neměli víc peněz, stálo by to za to./// Celkem 40%///(9.1.2011)

• Anderton

Skúsiť som to raz chcel. Ako asi vyzerá tv béčkový scifi akčný film. Skúsil som.....Mierne to pripomínalo Cyborga s veľkým JCVD, možno ho mali obsadiť a zvýšil by sa o 100 000 rozpočet.(25.5.2012)