Android: Apokalypsa (TV film)

Android Apocalypse

Bob Bottieri

Kostýmy:

Cathy McComb
  • Malarkey

Málokdy vznikne povedené sci-fi, které má co se týče, příběhu a zpracování minimálně průměrné kvality. Tento film, ačkoliv televizní, na to možná vypadá, ale mně osobně se vůbec nelíbil a právě jak zpracováním tak příběhem, který je obtočený čtyřikrát z jiných stran a mě nedokázal ničím zaujmout. Sci-Fi Channel se snažil, ale když to porovnám se současnými SERIÁLY typu Battlestar Galactica nebo série Hvězdná brána, nemůže se mi toto ani náhodou líbit. Jako jednu epizodu z nich bych to tak možná i viděl, a souhlasil, ale jako regulérní film? To by efekty musely být lepší jak v oněch seriálech a donutit diváka koukat od začátku do konce. Zamilovat si postavy, oblíbit si děj, prostředí a bůhví co ještě. Takhle je to jen apokalypsa, která v budoucnu bude stát tisíce životů těch, kteří na ní tak dlouho připravovali své plány. --- Zkusím se teď vypnout - Ty to přežiješ, žejo? - Ať se stane cokoliv, ty nepřestávej- Ty přežiješ.(6.10.2007)

Toto mě docela příjemně překvapilo. Na to jak to vypadá, prachbídně a co se stam odehrává, nic co by stálo za řeč. Se mi na to dívalo docela dobře. Triky byly hodně špatné, ale taky to byl docela určitě na poměry podobně laděných filmu hodně malý vklad. Hlavní postava byl docela sympaťák, jeho plechovkový parťák se postupně taky vyprofiloval v pohodového mixérmana. Pro mě slušná TV scifárna na kterou se dá dívat více, než na mnohé filmy přecpané hereckými hvězdami s moderními super efekty. Neříkám, že je to skvost, ale líbilo. 6/10(17.7.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +obstojná akce, zajímavý námět -levné kulisy/// Důkaz, že nejsou zapotřebí nákladné triky a drahé kulisy aby člověk uvěřil tomuto světu ve kterém bok po boku s lidmi žijí androidi. Rozhodně se totiž nejedná o žádný céčkový blábol, u kterého by divák trnul a nevěřícně si trhal vlasy. Má to děj, má to spád, průměrného hlavního hrdinu, zajímavého androida, slušnou hudbu. Za celou dobu jsem ani jednou nenadával, až je možná škoda, že to na tvůrci neměli víc peněz, stálo by to za to./// Celkem 40%///(9.1.2011)

• Anderton

Skúsiť som to raz chcel. Ako asi vyzerá tv béčkový scifi akčný film. Skúsil som.....Mierne to pripomínalo Cyborga s veľkým JCVD, možno ho mali obsadiť a zvýšil by sa o 100 000 rozpočet.(25.5.2012)

• honajz

Nízkorozpočtová sci-fi režírovaná neznámým režisérem a s prakticky neznámými herci odehrávající se v naší budoucnosti. Po bratrovražedných válkách žijí lidé v městech pod kupolemi, zatímco venku je poušť a poblázněné důlní stroje, které rády provrtají člověka i androida. Androidi sami však začínají mít problémy - někteří si začínají uvědomovat svoji existenci, jiní se chovají značně agresivně. Sledujeme příběhy několika lidí (syn prezidenta, bývalý dělník u pece) i androidů, kteří hledají příčiny těchto změn.(16.3.2012)