Garden Party

Drama / Romantický

USA, 2008, 88 min

Zvláštní film bez děje, který se snad nesnaží o žádnou výpověď, anebo že by kritika pornoprůmyslu či nářky nad sháněním slušného bydlení?(28.3.2010)

Po dlouhý době v celku povedený nezávislák o dnešní generaci a jejich víceméně obyčejným potloukání životem. Velmi uvěřitelný a ačkoliv je to o obyčejných lidem, nedává to žádný prostor k nudě.(17.2.2009)

Moc pěkné, dost dobré. Kdyby to mělo výraznější, fatálnější konec (pro všechny), mohlo to být možná až fenomenální. Na emerický snímek opravdu hodně moc dobré. V erotických scénách to je ovšem bohužel už jasná emerika - nic neukážou a v nejlepším to střihnou.(23.1.2015)

Těžko říct, co tento film měl znamenat a nedá se ani tak úplně napsat, jaký měl děj. Nicméně hodně trávy, příjemní a hezcí herci a herečky, pěkná muzika a taková rychlá záležitost. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo.(13.1.2012)

Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina. Partička týpků různě se živících, poctivě i nepoctivě, jejichž osudy se propletou. Nic víc v tom není třeba hledat. Podstatná je ona "letní" atmosféra pohody a smíření, jistoty, že vše nakonec dobře skončí. Chvílemi to sice vůbec nedává smysl, takže na velká ocenění to aspirovat nebude, ale na nedělní večer je to vcelku optimální, zejména když sobota byla ve znamení večírku, nebo přímo garden párty...70%(3.7.2011)