Garden Party

Drama / Romantický

USA, 2008, 88 min

• sona123

Kdepak, ani úžasný "homo" tanec na parketu mě bohužel nedonutí zvednout svoje hodnocení. Tak předně - proč tolik postav, zápletek a linií, které se jen stěží proplétají? Už to mám, filmu prostě chybí ústřední myšlenka. Co je cílem? Předat nějakou ideu - to určitě ne (něco ve smyslu - každý se protloukáme, jak umíme, sem tam musíme šlápnout vedle, ale jde o to najít své místo pod sluncem - no to opravdu není originální). Ukázat pár milých herců, na které se dobře kouká? Budiž, ale to by se stihlo za pár minut. Pustit krapet dobré muziky, dobře, fajn, ale až tak dobrá nebyla. Takže tu máme film, který tu prostě je a to je tak celé, ale vidět ho není opravdu nutné.(16.1.2010)

Po dlouhý době v celku povedený nezávislák o dnešní generaci a jejich víceméně obyčejným potloukání životem. Velmi uvěřitelný a ačkoliv je to o obyčejných lidem, nedává to žádný prostor k nudě.(17.2.2009)

Zvláštní film bez děje, který se snad nesnaží o žádnou výpověď, anebo že by kritika pornoprůmyslu či nářky nad sháněním slušného bydlení?(28.3.2010)

Těžko říct, co tento film měl znamenat a nedá se ani tak úplně napsat, jaký měl děj. Nicméně hodně trávy, příjemní a hezcí herci a herečky, pěkná muzika a taková rychlá záležitost. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo.(13.1.2012)

Je to pohodový film, který rychle uteče, nejde sice moc do hloubky, ale tady to neni na škodu, protože i tak je něčím zajímavý. A stejně jako tento komentář, ani nevím čím....:-)(18.7.2009)