Projekt LAZAR

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
  • Wacoslav1

Tohle se nepovedlo. Nudný unylý děj o ničem. Ke konci už jsem přetáčel... Víceméně zbytečnost.10%(30.12.2013)

The project Lazarus mel solidne naslapnuto. Totalne ho zazdila posledni dvacetiminutovka, kdy jako by bylo treba cely film najednou ukoncit. Takze postradam nejaky hlubsi vyznam a vysvetleni. To, co reziser divakovi nabizi, mi nestaci. V kazdem pripade postava (a jeji vyvoj) Lamberta Wilsona je super. Dokaze hrat lotry i fajn typky. Vic takovych hercu mnoha tvari. Unyla Piper Perabo je ale v kazdym filmu stejna. Hlavni hrdina byl sympatak a ten jeho sikovnej pes byl urcite psan na motivy nejakyho silene inteligentniho psa. Jak rikam - potencial byl vyssi, ale slusne tri hvezdicky dat musim.(19.7.2011)

1.900tý ohodnocený film mým avatarem zde na milované ČSFD byl celkem fajn, i když ke čtyřem hvězdám se jinak mírně nadprůměrné hodnocení překlopilo hlavně díky super konci, a mému oblíbenci Paulu Walkerovi. Největší slabina filmu je úplně jasně v režisérovi, který před polovinou filmu naservíruje obří WTF. To by bylo ještě celkem v pořádku, ovšem nastává ticho po pěšině! Je to jako dva filmy v jednom: v onu chvíli snímek dostává naprosto jiný nádech (a atmosféru), a hrozí ztracenost v ději. Kvůli tomu včera Glenn ztratil jednoho diváka, a to sice mou přítelkyni, která zvrat nerozdýchala a odmítla se dívat dále. Argumenty? "Co to má být? A to byl takový dobrý film! nuda...!". Divák málokdy nechce vědět, o co jde, že. Jádro pudla tkví v tom, že kdyby se na rozuzlení nečekalo šedesát minut, netápalo by se po zbytek jinak parádního thrilleru s prvky hororu ve tmě a mlze. Já osobně jsem trpělivě vyčkával a zdržované vysvětlení mě nijak extrémně netrápilo. Proč taky, když jsem čekal, že konec bude napínavý, a objasní vše nenásilnou formou - ne jako v desítkách jiných filmů, kdy polopatické zrekapitulování děje a závěrečné "conclusion" jako pro blbečky dokáže akorát naštvat... to se zde naštěstí nekoná. Nelze než doporučit všem, kteří žerou sympatického amerického herce, proslaveného sérií Rychle a zběsile, a mají rádi tajemno.(13.10.2009)

Velice zajímavý a překvapivě dobrý film. Několik povedených dějových zvratů, napínavý skoro konec a bohužel nijaký konec.(26.6.2009)

Určitě povedený debut Johna Glenna v režisérské branži. I přesto, že pointa filmu se dá od půle odhadnout, tak tento film mě velmi potěšil. Dobrá atmosféra, místy až mrazivá a hlavně skvělá myšlenka filmu - i když se dá říci, že potenciál by mohl mít ještě větší. Celkový dojem za krásné 4 hvězdičky.(15.10.2008)