Projekt LAZAR

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden

Dost povedený film vedený v tajemném duchu. Lazar je hodně podobný Prokletému ostrovu, který jsem viděl jako první, takže jsem celkem předvídal pointu filmu. Koncovka je sice taková prapodivná a asi se z ní dalo vytěžit víc, ale to nic nemění na celkovém dobrém vyznění filmu. 4*, 9.5.2014, tv(14.5.2014)

• Zíza

No, tak nějak mi přišel film takhle: bla bla bla blablablablabla bla bla bla... a pak vzal sekeru. O_o(29.9.2011)

Solidní thriller se slušnou temnou atmosférou, který je sice do určité míry předvídatelný, má hloupý konec a hlavní představitel Paul Walker je poněkud prkenný, ale i tak jsem se poměrně dobře bavil. Vzhledem k tomu, že je to Glennův debut, tak to dopadlo dobře.(24.5.2009)

Výborný film! Paul Walker byl skvělý, příběh dojemný, soundtrack dobrý. Při poslední scéně jsem se musel usmát, protože jsem byl upřímně rád, že to skončilo takto. Nejsem většinou fanouškem podobných konců,a le tady u toh filmu by jiný srazil moje hodnocení. Většinu herců, které jsem v tomto filmu viděl mám docela rád a každý mi do své role seděl.(4.7.2009)

To, jak žijeme, určuje naší minulost, ale jak se zbavit minulosti, která nás vytvořila?(4.7.2009)