Projekt LAZAR

Rozsudok smrti

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2008, 96 min

• brutale

Prvá vec čo ma vytáča je, že dnes má niekto odvahu ísť do projektu s jednostranným scenárom... Za druhé, že potom čo sa mu táto srágora zrodí v lebke ide pitschus zháňať peniaze... Za tretie, zoženie prachy kurwa do peetche kto s IQ nad 80 môže podporiť takýto projekt???...(25.6.2009)

Paul Walker pro mě dosud byl jen ten hezounek z Rychle a zběsile, po tomhle filmu jsem si na něj a jeho herecké schpnosti názor ale poupravila. Z filmu mě příjemně mrazilo, do konce jsem netušila, jak to dopadne. Líbilo se mi, že tvůrci neměli potřebu nijak přehnaně rozpitvávat rodinné drama a přesto byl vztah Bena (Walker) a Lisy (Peparo) uvěřitelný.(28.8.2010)

• Scalpelexis

Walker mě krapet zklamal, stejně jako celý snímek. Poměrně předvídavý, mysteriózní jen hodně okrajově..jednoduše docela nudný.(1.4.2012)

Tak trošku podobný film jako Shutter Island, ale slabší... Jak píše J*A*S*M, místy je to velice napínavé a je tam pár dobrých zvratů. Závěr je sice príma, ale asi si nikdo nelámal hlavu s nějakým právním řešením... Shledání je fajn, ale otázka je, jak dlouho potrvá, než si pro něho někdo zase přijede... Dobrá hudba, ale konec mohl být mnohem lepší. 3*(10.4.2012)

Walker síce odviedol dobrú robotu, no Lazarov projektík je priemerné dielko. Za ten čas, čo som do toho žmúril, by som kľudne vymaľoval detskú izbu a obsah filmu mi mohol niekto vyškriekať spod rebríka.(6.10.2008)