Projekt LAZAR

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
  • Radiq

Mysteriozní stránka se z toho bohužel časem trošku vytratí a to je asi trochu škoda. Čekal jsem, že to bude lepší, no. Bob Gunton snad dostává jenom role na stejný brdo.(21.12.2008)

• Wacoslav1

Tohle se nepovedlo. Nudný unylý děj o ničem. Ke konci už jsem přetáčel... Víceméně zbytečnost.10%(30.12.2013)

Paul Walker pro mě dosud byl jen ten hezounek z Rychle a zběsile, po tomhle filmu jsem si na něj a jeho herecké schpnosti názor ale poupravila. Z filmu mě příjemně mrazilo, do konce jsem netušila, jak to dopadne. Líbilo se mi, že tvůrci neměli potřebu nijak přehnaně rozpitvávat rodinné drama a přesto byl vztah Bena (Walker) a Lisy (Peparo) uvěřitelný.(28.8.2010)

Dost povedený film vedený v tajemném duchu. Lazar je hodně podobný Prokletému ostrovu, který jsem viděl jako první, takže jsem celkem předvídal pointu filmu. Koncovka je sice taková prapodivná a asi se z ní dalo vytěžit víc, ale to nic nemění na celkovém dobrém vyznění filmu. 4*, 9.5.2014, tv(14.5.2014)

Chybkou a dost podstatnou je, že se prostředek vleče, i kdyš se říká, že co se vleče neuteče, tak tady to právě neplatí, uteklo to, ale bezúčelně. Začátek a konec je naopak velmi svižný a zajímavý. Skoro už od začátku jsem si myslel, že mám pointu rozlousknutou a v tom zvrat a velmi překvapyvý a zajímavý, ale pak se to navrátilo do stejných kolejí a trošinku se to schodilo. Ale celková atmosfera byla super a celou dobu jsem nevěděl co od toho čekat.(17.6.2009)

• - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)