poster

Projekt LAZAR

 • Česko

  Projekt Vzkříšení

 • USA

  Lazarus Project, The

 • Slovensko

  Rozsudok smrti

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

John Glenn

Scénář:

John Glenn

Hudba:

Brian Tyler

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  Solidní thriller se slušnou temnou atmosférou, který je sice do určité míry předvídatelný, má hloupý konec a hlavní představitel Paul Walker je poněkud prkenný, ale i tak jsem se poměrně dobře bavil. Vzhledem k tomu, že je to Glennův debut, tak to dopadlo dobře.(24.5.2009)

 • Tomasso001
  ***

  Těžko hodnotit takový film, protože ten fatálně debilní konec dělá z jinak celkem dobrého snímku hroznou kravinu, která nemá ani hlavu ani patu. Nejradši bych dal hodnocení ještě nižší, ale přimhouřim nak tim koncem oko(16.3.2009)

 • teutates
  ***

  Takmer dokonalá ilúzia... "takmer dokonalý zločin", avšak P. Walker ma vyviedol z omylu. Tieto skromné prevedenia začínajú pútať moju pozornosť, pretože častokrát ma zaujme ich myšlienka - nebolo tomu inak ani v tomto prípade. Lazarus Project je očividný dôkaz toho, že nie všetko čo nám tvrdia je pravda. Tento snímok zachytáva príbeh človeka, ktorý sa mal stať niekym iným a pomocou klamstva zabudnúť na minulosť. Film má 2 línie (daný project, osud človeka). Tieto línie sú svojou originalitou pomerne pútave a v konečnom dôsledku málo prepracované (málo finančných prostriedkov sa možno odzrkadlilo práve tuna). Prekvapilo ma množstvo známych tvári, ktoré spolupracovali na tomte diele a dotvárali tú správnu atmosféru. Miestami predvídateľné, miestami zdlhavé... ale aj napriek tomu 6/10(3.10.2008)

 • Dubro
  ***

  Walker síce odviedol dobrú robotu, no Lazarov projektík je priemerné dielko. Za ten čas, čo som do toho žmúril, by som kľudne vymaľoval detskú izbu a obsah filmu mi mohol niekto vyškriekať spod rebríka.(6.10.2008)

 • Ouwen
  *****

  Parádní děj, který má co nabídnout a ve finále to skutečně graduje. Walker zahrál svojí postavu přesvědčivě, má par fajn hlášek a bez sebemenších problémů celej film táhne. Hudba je celkem dobře poslouchatelná, hezké prostředí a ani zbytek obsazení není špatný. Chválím pointu celého filmu, nečekal jsem to. 9/10(2.7.2014)

 • - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace