Projekt LAZAR

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
  • Wacoslav1

Tohle se nepovedlo. Nudný unylý děj o ničem. Ke konci už jsem přetáčel... Víceméně zbytečnost.10%(30.12.2013)

• predators

Absolutní dějový chaos a jedna nelogičnost za druhou...a že je jich víc než tři :-)))) Nejhorší je, že si celou dobu budete říkat, kde to sakra je, kde se tu vzal? Proč neodejde? A nakonec zjistíte, že on vlastně nemohl nic jiného dělat, protože to měl ve scénáři...jestli by se jím dal takto nazvat :-)))) Ano, chudák Walker...proč točí tyhle sračky a nevrhne se třeba podruhé na zběsilý útěk? :-))) 30%(29.8.2009)

• *CARNIFEX*

Nevadí mi ten výstrelok v podobe rozuzlenia, či celková myšlienka, vďaka ktorej sa samotný príbeh dostáva na úroveň rozprávkového nezmyslu. Lenže tá nuda, ktorá sa celým filmom tiahne - tá je proste vražedná.(25.2.2017)

Chvilkami opravdu velice dobrý film, ovšem jsou zde i chvíle kdy je to bída. Prostě z toho šlo vytáhnout daleko víc, ale to se bohužel nestalo. I přes to je to hodně koukatelný film s vcelku slušnou zápletkou, který je prostě celý jak na houpačce.(15.6.2009)

Celkem koukatelný film, teprve na konci člověk zjistí, že to je kravina bez jakékoli logiky.(19.10.2008)

• - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)