• Jara.Cimrman.jr

V životě i na PC si raději zašpásuji s míčkem na greenu, než bych se při zběsilé palbě brodil v potocích krve. Patrně proto mne příliš nebavila ani tato neoriginální vizuální onanie, při které jsem si zazíval na tři filmy dopředu.(16.6.2012)

• lesumir

Jejda, tak tohle ne :-)(28.11.2009)

Duo Neveldine + Taylor se kompletně utrhlo ze řetězu. Někdo by řekl, že ztratili soudnost, ale já bych řekl, že oni přesně vědí, co vytvořili, resp. co tím chtějí říct. Nahrazení skutečné reality tou virtuální, nebezpečnost těchto sociálních pokusů (aneb Facebook 4ever, že…) Nemyslím, že jsou vizionáři, ale přece jen se dívají dál do budoucnosti a představují si, jak by to mohlo být. Pokud bych měl přirovnávat, je tento film mixem Běžícího muže a Death Race. Je těžké tento bizarní snímek nějak charakterizovat, nevím, jestli bych ho doporučil svým známým, ale vím jedno. U jedné projekce nezůstane. Zatím zde nechávám 4 hvězdy, přece jenom jsem se místy nudil. A během úvodní sekvence jsem si připadal, jako bych hrál CoD 4 - Modern Warfare. A ten zběsilý střih ten pocit ještě umocnil. P. S. Zlatíčko Alison Lohman byla i na malé ploše dostatečně okouzlující… :-)(22.11.2009)

Jak asi vypadá porno na blu-rayi?(30.11.2009)

|| Scenár: Neveldine & Taylor | Hudba: Robb Williamson, Geoff Zanelli | Produkcia: Tom Rosenberg, Gary Lucchesi, RIchard Wright, Skip WIlliamson | Distribúcia: Lionsgate | Štúdio: Lakeshore Entertainment | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 42,399,000 $ ||(9.10.2011)