Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arx
  ***

  Klasické ničím vyjímečné akční béčko na které velmi rychle zapomenete. 55%(27.11.2009)

 • AngelAngie
  *****

  Kdybych byla muž, toužím natočit takový film. Bohužel na to a nejen na to, nemám koule. Jsem žena. A toužím takové filmy vidět! Můj první blue-ray zážitek je trefa do černého! Viděno 2x...(26.11.2009)

 • PinokKio
  ***

  Život, který nám online řídí někdo jiný. Někdo je Simík, někdo naopak kliká pobaveně myší. Kterej hnusák asi řídí mne? Třetí film dvojice Neveldine/Taylor a pořád je neskutečnej maglajz. Nejen na plátně, ale tentokrát i v hlavě.(11.12.2011)

 • Superpero
  ****

  Na takového Běžícího muže jsem neměl možnost do kina jít, takže teď jsem si to Gamerem bohatě vynahradil. Mě prostě baví ty chaotické, epileptické akční orgie plné zadečků a koz. Nejlepší scéna je, když Gerard Butler všechno kosí v jakési sexy real obdobě The Sims a Facebooku :D Nepopsatelné. P.S. V tomhle filmu se vyskytuje asi nejnechutnější špekoun všech dob.(28.9.2009)

 • Psema
  ***

  Zajímavá premisa přepsaná do rozbředlého scénáře. Neveldine s Taylorem "to" mají v ruce a dokud se jen dávkuje akční smršť (značně odlišná od toho crankoovského), dá se bez problémů vypnout mozek a vlétnout do "entertainment" módu. Potíže přichází až ve chvíli, kdy si praštěné duo usmyslí, že by měl jejich film také něco říct, přičemž ono "něco" se smrskává do těch nejprvoplánovějších a nejhloupějších řečiček na téma "gaming v nadměrném množství škodí vám i vašemu okolí". V tomhle duchu se bohužel nese valná většina filmu, přičemž tempo silně zadrhává, a pokud Butler neběhá po bojišti či mimo něj a nekropí tupé stádo dávkami ze samopalu, je to docela nuda. Což je o to horší, že se děj a vývoj postav (s výjimkou playera Simona) při cestě na plátno někam zatoulal a na plac nedorazil. I přesto je však Gamer snesitelnější než druhý Crank (neusnul jsem) a nemám důvod ho vyhazovat do luftu jako nepoživatelný splašek. 5/10(21.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace