27 šatů

27 šiat

27 Dresses

Romantický / Komedie

USA, 2008, 106 min

Původně průměrná romanťárna, kterou určité maličkosti, např. dokonalá nálada na takový film, žádné zbytečné americké žvanění, žádné omlouvání a dávání rozeštvaných milenců dohromady, závěrečný nástup družiček a hlavně Katherine Heigl, povýšily do lehkého nadprůměru.(25.11.2009)

• iamek

Klasický romantický příběh bez překvapení a nápadu. Jen díky krásné Katherine Heigl jsem vydržel koukat až do konce.(29.11.2010)

• nash.

Jedna sympatická Katherine Heigl na film nestačí, ani kdyby těch šatů měla milion. Romantická komedie nemusí být třeskutě originální, když funguje, jenže to chce trochu víc než jen tak poslepovat motivy starších žánrových úspěchu a obalit otřepanými žánrovými klišé.(24.2.2012)

• AngelAngie

Milé, nenáročné, hezké.(20.5.2008)

Pohodovka dodržiavajúca všetky pravidlá. Neoriginálna romantika, ktorá vašu krajšiu polovičku vždy poteší... rovnako ako napr. podobne ladené SVADBY PODĽA MARY Sympatickí herci... Katherine Heigl začína byť stávkou na istotu...(22.12.2009)

• - Když jsou Jane a Kevin v baru, v pozadí hraje hudba Joshe Kelleyho. Josh Kelley je manžel Katherine Heigl. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem Wardrobe. (darek kartac)

• - Ačkoli ve filmu hraje Malin Akerman o několik let mladší sestru Katherine Heigl, ve skutečnosti je o několik měsíců starší. (Zdroj: ČSFD.cz)