Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ***

  Always bridesmaid, never bride, searching for her Mr. Right...Buřtguláš z ukradených surovin- všech romantických mýtů, sentimentálních schémat a modelových postav, pro který slovo předvídatelnost voňavý eufemismus. Defiluje tu obyčejně krásná, v kanceláři trčící Popelka, švédská modelkovitá Marfuška, pan Dokonalý (castingový přehmat s fádním Edwardem Burnsem) , pan Tajemný (jediný úsměv Jamese Marsdena a vše je zapomenuto), hrdinčina nejlepší kamarádka (Judy Greer jiné role nebere), starostlivý tatík a nadaný afroamerický hošík. Romantická komedie visí na hlavní hrdince a chemické interakci, proto i ty nejdolarovější hvězdy dělají kamerové zkoušky(jak ale mohl vzniknout Mexičan?). Rozkošná Katherine Heigl má v sobě onu roztomilou zlatíčkovost, která z Reese Witherspoon udělala American Boxoffice Treasure, a v duu s pomilováníhodným Marsdenem jí to sluší i pálí. Takže divák snad zapomene na to, že tahle půjčovna svatebních šatů krade své kousky z : In Her Shoes, Runaway Bride, Sabrina, The Holiday, While were you sleeping, The Wedding Planner, Hitch a další. Že jste o polovině nikdy neslyšeli? Štastní to lidé. :)(15.2.2008)

 • Jinny
  ***

  Komedie, která zapadla přesně do toho, co alespoň zpočátku kritizuje hlavní mužská postava - svatební průmysl.(26.8.2009)

 • KarelR
  ***

  Průměrný scénář, u kterého zamrzí hlavně tuna okecávaček ke konci, drží nad vodou především Katherine Heigl, ze které pomalu ale jistě roste nová královna romantických komedí. Bez jejího výrazného komického talentu by to bylo poloviční a zachraňoval by maximálně skvělý Marsden, který bohužel na plátně moc dlouho nepobude. Je to trochu škoda, protože téhle dvojce to klape jako už dlouho nikomu, ale i tak je 27 šatů příjemným přírůstkem do žánru, na který bych se nebál zajít ani podruhé. 7/10(18.3.2008)

 • burina
  ****

  Jedno klišé strieda druhé a pri polovici scénok máte pocit, že ste to už niekde videli. Ale aj napriek tomu je to celkom milá, pohodovo plynúca romantická komédia. Len nerozumiem, ako vôbec môže hlavná hrdinka pomyslieť na nudného Edwarda Burnsa keď je nablízku James Marsden?! :)(13.3.2008)

 • Shit
  ***

  Klasická romantika, která se ani moc nesnaží vyhnout zaběhnutým příběhům a už vůbec se nestydí udělat pár fakt "nečekaných" naprosto typických zvratů, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by mě to vyloženě nudilo, jen je to pořád to samý a v ničem nový(15.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace