poster

27 šatů

 • USA

  27 Dresses

 • Slovensko

  27 šiat

Romantický / Komedie

USA, 2008, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ajuska
  ***

  Poctivé tři hvězdičky za zručně zpracovanou klasickou romantickou šablonu. Nechce se od Vás nic víc než se naladit na příslušnou vlnu a neočekávat nic víc. Od prvních minut přesně víte, jak to skončí, a konci jste spokojeni, protože tak to zkrátka mělo být a člověk takovéto příběhy občas potřebuje.(29.3.2008)

 • Davies182
  ***

  Nenápadná romantická komedie dokáže kupodivu příjemně zabavit a potěšit s drahou polovičkou po boku, jinak ale tahle uslzená romance nenabízí nic nového pod sluncem.(15.8.2008)

 • BigDeal
  **

  Tak táto romantická komédia mi teda absolútne nesadla. Minimum humoru, maximum presladenosti, šablónové postavy a dej jasný už po prvých minútach. To, čo drží film pokope je sympatická hlavná predstaviteľka a zopár (naozaj len zopár) vtipných miest ako je napríklad prehliadka družičkovských šiat. Inak možno pre niekoho príjemný oddych- pre mňa strašná nuda.(27.2.2009)

 • KarelR
  ***

  Průměrný scénář, u kterého zamrzí hlavně tuna okecávaček ke konci, drží nad vodou především Katherine Heigl, ze které pomalu ale jistě roste nová královna romantických komedí. Bez jejího výrazného komického talentu by to bylo poloviční a zachraňoval by maximálně skvělý Marsden, který bohužel na plátně moc dlouho nepobude. Je to trochu škoda, protože téhle dvojce to klape jako už dlouho nikomu, ale i tak je 27 šatů příjemným přírůstkem do žánru, na který bych se nebál zajít ani podruhé. 7/10(18.3.2008)

 • kingik
  ***

  Pro Katherine Heigl je i 27 šatů málo. Vypadalo to, že se v žánru romantické komedie konečně dočkám něčeho nového, ale zase chyba lávky. Stejné situace, jaké už tady byly nesčetněkrát, ale jen je tvůrci šikovně zakamuflovali. Jejich dovednost jim přesto vydrží asi jen do poloviny poměrně dost obsáhlého filmu. Dobrou ruku měla režisérka při volbě hlavních představitelů. Herci si nijak nepřekáží a dokonce se dá napsat, že hrají a ne jen odříkávají texty za honorář. Přesto film mohl být sestříhán na kratší stopáž, aby vynikly některé zábavné pasáže, které při svém potenciálu mohly být ozdobou snímku. Vyšel z toho celkem ucházející film, u kterého se zrovna smíchy nepotrháte, a jak už jsem se zmínil, ani nějakou mimořádnou tvůrčí invenci nelze čekat. Film si celou dobu pluje v jednom pohodovém tempu, ale dvě tempa neudělá ani za nic. Takhle se připravil o to zařadit se ve svém žánru na předních příčkách. Na své zdatnější žánrové soupeře se ještě má co dotahovat a to hlavně ve finiši, protože tam mu znatelně došly síly. Mé hodnocení: 60%(13.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace