27 šatů

27 Dresses

Romantický / Komedie

USA, 2008, 106 min

• iamek

Klasický romantický příběh bez překvapení a nápadu. Jen díky krásné Katherine Heigl jsem vydržel koukat až do konce.(29.11.2010)

Nenápadná romantická komedie dokáže kupodivu příjemně zabavit a potěšit s drahou polovičkou po boku, jinak ale tahle uslzená romance nenabízí nic nového pod sluncem.(15.8.2008)

• Ivoshek

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ OK, nebyl to film pro mne a věděl jsem to, ještě než vůbec začal. Koukal jsem na to s přítelkyní. Ale sakra když napíšu, že je to KOMEDIE, tak bych se měl sakra obtěžovat dát tam aspoň jeden vtip. Aspoň jeden. Copak tvůrcům nedochází, že na tyhle filmy občas koukají PÁRY? A že i ten chlapík by se chtěl občas zasmát? Je to fakt tak přehnaný přání? Nebo tam ty fóry někde byly, a já si jich, tupec, nevšimnul? Teď jsem kouknul, co ještě režisérka tohohle veledíla natočila a vida - Step Up! Tak tím se to vysvětluje... Jediné pozitivum je, že při tomhle trendu už to snad nemůže být horší.(19.7.2008)

Klasická romantika, která se ani moc nesnaží vyhnout zaběhnutým příběhům a už vůbec se nestydí udělat pár fakt "nečekaných" naprosto typických zvratů, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by mě to vyloženě nudilo, jen je to pořád to samý a v ničem nový(15.4.2008)

Od reziserky Anne Fletcher som videl podobnu romanticku komediu NAVRH (2009) so Sandrou Bullock, ktora sa mi pacila omnoho viac, ale ani tato komedia nie je uplne na zahodenie. Cely film som premyslal, z ktoreho filmu mi bola znama Malin Akerman, hlavne ked mala hystericky zachvat hnevu, az potom som si spomenul na komediu s Benom Stillerom TESNE VEDLE (2007), kde si zahrala jeho chvilami otravnu priatelku alebo manzelku, uz si nepamätam presne. Katherine Heigl a James Marsden boli celkom sympaticki a hned od zaciatku mi bolo jasne, ako by to malo dopadnut, aj ked cely cas miesal karty jej sef Edward Burns. Je to klasicka romanticka komedia, ktora nic nove nepriniesla, ale je natocena cisto len pre zabavu, takze 3 hviezdicky. __________ Katherine Heigl - (Jane) +++ James Marsden - (Kevin) +++ Edward Burns - (George) +++ Malin Akerman - (Tess) +++ David Castro - (Pedro) +++(21.3.2011)

• - Kevin (James Marsden) nosí hodinky značky Rolex Datejust II. (dyfur)

• - Když jsou Jane a Kevin v baru, v pozadí hraje hudba Joshe Kelleyho. Josh Kelley je manžel Katherine Heigl. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem Wardrobe. (darek kartac)