poster

27 šatů

 • USA

  27 Dresses

 • Slovensko

  27 šiat

Romantický / Komedie

USA, 2008, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  ***

  Dokonalá průměrnost. Nijak urážející, Heigl je sympatická, ale krom ní je film dokonale nezajímavý a obyčejný... 50%(12.2.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Naprosto standardní romantická komedie, která ničím nepřekvapí a bohužel ani moc nerozesměje. Poměrně vysoké hodnocení dávám za sympatickou Katherine Heigl, která film vyzvedává na slušný průměr.(17.8.2008)

 • AngelAngie
  **

  Milé, nenáročné, hezké.(20.5.2008)

 • kingik
  ***

  Pro Katherine Heigl je i 27 šatů málo. Vypadalo to, že se v žánru romantické komedie konečně dočkám něčeho nového, ale zase chyba lávky. Stejné situace, jaké už tady byly nesčetněkrát, ale jen je tvůrci šikovně zakamuflovali. Jejich dovednost jim přesto vydrží asi jen do poloviny poměrně dost obsáhlého filmu. Dobrou ruku měla režisérka při volbě hlavních představitelů. Herci si nijak nepřekáží a dokonce se dá napsat, že hrají a ne jen odříkávají texty za honorář. Přesto film mohl být sestříhán na kratší stopáž, aby vynikly některé zábavné pasáže, které při svém potenciálu mohly být ozdobou snímku. Vyšel z toho celkem ucházející film, u kterého se zrovna smíchy nepotrháte, a jak už jsem se zmínil, ani nějakou mimořádnou tvůrčí invenci nelze čekat. Film si celou dobu pluje v jednom pohodovém tempu, ale dvě tempa neudělá ani za nic. Takhle se připravil o to zařadit se ve svém žánru na předních příčkách. Na své zdatnější žánrové soupeře se ještě má co dotahovat a to hlavně ve finiši, protože tam mu znatelně došly síly. Mé hodnocení: 60%(13.3.2013)

 • Lateef
  ***

  Další romaťárna, která zejména ve své druhé polovině vrší jedno filmové klišé na druhé, nicméně disponuje zábavnými postavami a hlavně jí v ochranném objetí drží výborná Katherine Heigl, podávající svěží, přirozený, energický a sebevědomý herecký výkon. A scéna v baru je parádně odvázaná. 30 miliónů dolarů(rozpočet)/160 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(18.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace