Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  **

  Po pravdě prvních cca 15 minut filmu jsem si říkal, to je ale blbost, to mě nebude bavit, komedie, co mi nesedne.. Pak se to rozjelo a koukat se dalo, ke konci filmu špetky i té dramatičnosti a lásky... Ale víc jak 2* prostě nedám. Jsou to lepší 2*, ale na 3 to u mě není. Je to čistý průměr, pro mě ale slabší podprůměr. Viděl už jsem víc "lepších" romantických komedií, takže proto.. 50%(10.4.2011)

 • jojinecko
  **

  27 Dresses je nenáročná romantika, menej komediálna ako by sa patrilo vzhľadom na potenciál Katherine Heigl, ktorú považujem za dobrú a sympatickú herečku do podobne "lightkových" filmov. Film plynie stráášne pomaly a vyšumí z hlavy už počas záverečných titulkov...(11.12.2010)

 • KatushkaK
  ****

  Podlě mě výborný romantický film s pár opravdu vyšperkovanými scénami ( zpívání na baru, převlíkání v taxíku kde ze 300 doláčů zbylo jen 140, zkoušení 27 šatů..) a se skvělou Katherine, kterou zbožňuju. Vřele doporučuju.(4.4.2008)

 • NinadeL
  ***

  Aneb Katherine Heigl na 27 způsobů. Milá romkom na dlouhé zimní večery. A nechybí ani pěkná sárí.(13.3.2013)

 • dopitak
  *

  Za zvuků svatebního pochodu filmovou bažinou až k oltáři. Označí-li nám film jako komedii, očekáváme alespoň trochu té legrace. Ve skříni se spoustou šatů se však nezasmějeme ani jednou. Neexistuje primární cílová skupina, na kterou by se tenhle film mohl zaměřit.(28.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace