27 šatů

27 šiat

27 Dresses

Romantický / Komedie

USA, 2008, 106 min

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 4/10/// +určitě Katherine Heigl, dobře zahrané, často úsměvné, snad i docela dobrý scénář -žánr svatební komedie, nezajímavý Edward Burns, protivná Malin Akerman/// Důvod proč na film koukat je hlavní představitelka. Důvod proč nekoukat je samotný žánr, který je snad nejméně inovativní ze všech žánrů (nebo přesněji pod žánrů). Prostě už mě všechny ty svatby nudí nebo v lepší případě ničím nepřekvapí. Výjimkou snad jen ty, které víc sází na komično nebo víc na romantiku. Jenže mix který není dobrý ani v jednom je předem promarněný film. To naštěstí není úplně případ filmu 27 šatů. Ten se alespoň jednou zkounout dá a je dost možný, že mu i přijdete na chuť. Snad jen tvůrcům bych vzkázal, že když se mizerně bude cítit jejich/naše hrdinka, bude se tak cítit i divák, což není úplně dobře./// Celkem 57%///(28.12.2011)

Na nedeľné popoludnie ako stvorené.(25.4.2010)

• AngelAngie

Milé, nenáročné, hezké.(20.5.2008)

• lesumir

From women with love :-) Tvůrkyně se snažili opravdu o jedno, vytvořit romantiku. Ostatní jim bylo šumák, ale proč teda obsazovali Heigl, která rozhodně není typickou romantickou postavou, s tím ať na mě nikdo nechodí. OK, Kath je milá, hezká, trhlá a vtipná, nikoliv však přehnaně romantická, její grimasy ani hlas se mi k tomu prostě nehodí. Kasovní trhák z toho sice byl, ale nikoli kvůli kvalitě, ale právě díky hlavní protagonistce. Akerman hezká, o něco lepší než když hrála dou se Stillerem. Marsden trosku slizkej, ale dal se vydržet. Burns byl hodně ulízanej a trošku i oplácanej, moc se mi do té role nehodil. Mega zklamání!(6.8.2008)

• Tsuki

O něco málo slabší, než jsem čekala. Že to bude předvídatelné a asi trochu klišovité, s tm jsem samozřejmě počítala. Ale je škoda, že to jinak nemělo moc čím zaujmout. Katherine Heigl mě jako herečka v hlavní roli nijak neokouzlila, snad jen trochu zaujala některými svými vtipnými výrazy. Jinak ale žádná více zajímavá scéna, ani nic, u čeho by se člověk válel smíchy (i když jsem se zasmála třeba "bridezille"). A ani soundtrack neměl nic moc chytlavého. Něco mezi průměrem a slabším podprůměrem. ~(2,4)~(17.11.2013)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem Wardrobe. (darek kartac)

• - Ačkoli ve filmu hraje Malin Akerman o několik let mladší sestru Katherine Heigl, ve skutečnosti je o několik měsíců starší. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Kevin (James Marsden) nosí hodinky značky Rolex Datejust II. (dyfur)