Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Naprosto standardní romantická komedie, která ničím nepřekvapí a bohužel ani moc nerozesměje. Poměrně vysoké hodnocení dávám za sympatickou Katherine Heigl, která film vyzvedává na slušný průměr.(17.8.2008)

 • AngelAngie
  **

  Milé, nenáročné, hezké.(20.5.2008)

 • Eawy
  ****

  Na tomto som sa naozaj pobavila.....Hlavná postava bola zlatučká. James Mardsen bol pekný ako vždy..........Príbeh nápaditý a koniec, keď sa všetky kamarátky objavili na jej svadbe v tých šatách, čo mala ona ako družička, to ma dostalo. Plus pesnička, ktorú spievali na bare Benny and the Jets bola taká chytľavá, že celé kino si ju spievalo. Jediné, čo sa dá vytknúť boli trošku zlé scény vďaka scenáru. 75%(10.8.2008)

 • Jinny
  ***

  Komedie, která zapadla přesně do toho, co alespoň zpočátku kritizuje hlavní mužská postava - svatební průmysl.(26.8.2009)

 • ajuska
  ***

  Poctivé tři hvězdičky za zručně zpracovanou klasickou romantickou šablonu. Nechce se od Vás nic víc než se naladit na příslušnou vlnu a neočekávat nic víc. Od prvních minut přesně víte, jak to skončí, a konci jste spokojeni, protože tak to zkrátka mělo být a člověk takovéto příběhy občas potřebuje.(29.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace