• Carlossss
  ***

  Vcelku povedený film, který se pokouší navázat na jistou tradici "protialkoholických" snímků z let dřívějších. Pan Liška hraje opět idiota a nutno říct, že mu to jde opět skvěle. Pan Polívka je jako nabručený abstinent vynikající a dokazuje, že mu jdou i role ze závažnějšího soudku. Celkový, dobrý dojem mi pokazil otevřený závěr. Jinak solidních 6/10:-)(23.9.2007)

 • korbitch22
  ****

  zase!zase pro televizy a zase sledovatelné.polívka a liška v dojemném příběhu,životem přotřelých alkoholiků.trochu víc peněz a sejdeme se v kině.(1.1.2010)

 • Slarque
  ****

  Důstojný pokračovatel Ikarova pádu a Tažných ptáků. Sice se jim nevyrovná, ale za vidění rozhodně stojí.(23.9.2007)

 • Rosana
  *

  Nijak mě to nezaujalo. Ve snaze "za málo peněz hodně muziky" bylo málo muziky :((30.8.2009)

 • triatlet
  ****

  Zdařilé navázání na první dva díly Hubačovy trilogie. Odvaha natočit pokračování s odstupem čtvrtstoletí s úplně jinými herci se zdařil. Menšík s Brodským jsou neopakovatelní, ovšem hlavně Liška se té Brodského roli dost přiblížil.(16.12.2008)

 • - Scénář od Jiřího Hubače se původně jmenoval „Zima poutníků“ a byl to třetí díl z trilogie „Ikarův pád a Tažní ptáci“. Hubač scénář odmítl realïzovat ve chvíli, kdy Vladimír Menšík zemřel. Po 15 letech ho však Bolek Polívka přesvědčil, aby dal svolení k realizaci. Scénář byl od původní verze zásadně pozměněn. (sator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace