poster

Nakažení smrtí

 • USA

  Insanitarium

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

Režie:

Jeff Buhler

Scénář:

Jeff Buhler

Kamera:

Robert Hauer

Hudba:

Paul D'Amour

Střih:

Janice Hampton

Scénografie:

Talon McKenna

Kostýmy:

Molly Grundman
(další profese)
 • Tereza666
  odpad!

  Hrozný film, který jsem v pulce vypla! Trapné, nudné a děsně amatérské!(31.8.2009)

 • LIVINGDEAD
  **

  Tak dlouho jsem na film čekal, tak dlouho jsem se těšil... přišlo ale zklamání. Až na 2 scény - kdy jeden pokusný pacient zlomil sestře ruku a byla vidět zlomenina a ta druhá, když sestra pojídala ruku....! Toť vše - slabé, nudné, béčkovité, prostě podprůměr!(10.8.2008)

 • tron
  odpad!

  „Nie je mŕtvy. Len už ho svet nezaujíma.“ Od prvých sekúnd som vedel, že som začal pozerať film, ktorý bude hrozný. U niektorých filmov totiž minimálny rozpočet razí od úvodnej scény: herci, ktorí nevedia hrať, iba sa tak všelijako čudne tvária, hudba ako z TV seriálu zo 70. rokov (20. storočia), smiešne dialógy, hrozná kamera, nulová výprava (okrem futuristických „bielych kobiek“), nulová psychológia, hlúpe zvraty, mizerné krvavé scény (pôsobivá bola len finálna lobotómia), ďalej pokračujte sami. Jedinou známou tvárou podradného céčka je Peter Stormare, zasa nenápadito v zápornej úlohe. Logiku (do blázinca sa dostane každý, kto na verejnosti kričí a do pol pása sa vyzlečie) nebudem riešiť, rovnako tak to, že v meste majú jediný pár policajtov a jedného zamestnanca v blázinci, robiaceho na všetkých oddeleniach (denné i nočné, podotýkam v priebehu jedného dňa). Je to ešte horšie, ako obdobný psychiatrický MADHOUSE s Lanceom Henriksenom. Pokus o Hannibala Lectera bol doslova smiešny.(28.5.2011)

 • Pumiiix
  ****

  Povedený horor, pomalejší rozjezd trochu shazuje snímek, ale v rámci hororů to není tak nečastá záležitost. Herecky je snímek průměrný, žádných „oscarových“ výkonu se nedočkáme. Hodně dobře je využit kontrast krve a bílého okolí (stropy, podlaha, stěny, prostěradla…) na pohled to vypadá velice dobře, ani samotnou krví se tu nešetří. Gore efekty působí rovněž dobře! Peter Stormare mi jako záporák ze začátku moc neseděl, ale v další části jsem si ho oblíbil, nakonec byl podle mě pro roli dobře zvolen. Finále je slabší, nemá pořádnou gradaci, jakou by si zasloužilo. btw: hodně je povedená scéna s kočkou a úplný závěr ;¨-)(9.8.2008)

 • jonyyy
  ***

  65%(16.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace