Nakažení smrtí

Talon McKenna

Kostýmy:

Molly Grundman
  • HateBreeder

Co napsat k filmu, jehož nejatraktivnějším činitelem je hlavní představitel? Vzhledem k tomu, že nejsem gay, to pro film není moc pozitivní. Sanatorium plné nakažených a hladových "zombií", šílený vědec aspirující na sympaťáka roku, no a v neposlední řadě, onen slaďoučkovský hlavní hrdina. Musím však uznat, že s hráběma v jedné ruce a Evou Longoriou na té druhé mu to slušelo víc. V tomhle "krvavém průseru" je jeho sexappeal trochu mimo mísu .-)(18.6.2009)

Docela velká ptákovinka co do obsahu i spracování. Jsem při sledování měl v hlavě spousty poznámek k tomu co bylo vidět a to hlavně ve smyslu, tohle teda ujeli, tohle není možné, tohle je blbost. Na druhou stranu je to docela koukatelné a hlavně Peter Stormare to pro mě pozvedá trochu nahoru. Závěr je možná až moc stupidní, ale na druhou stranu to je pro většinu hororů hodně typický prvek, tak je to vlastně i v pořádku. Jesse Metcalfe a mé třetí setkání s ním, ovšem zde zatím nejhorší. Je v tom několik nechuťáren, ale zase ještě pořád v rámci mezí. Ne vše je tak nějak na plno. Pro mě slabší průměr na hororovou podívanou, dalo se u toho celkem slušně najíst. :) 5/10(6.3.2014)

Bulherovo mužstvo po zdĺhavej oťukávačke nastúpilo do vydareného druhého polčasu a krv striekala len taká rozkoš.(16.8.2008)

• tron

„Nie je mŕtvy. Len už ho svet nezaujíma.“ Od prvých sekúnd som vedel, že som začal pozerať film, ktorý bude hrozný. U niektorých filmov totiž minimálny rozpočet razí od úvodnej scény: herci, ktorí nevedia hrať, iba sa tak všelijako čudne tvária, hudba ako z TV seriálu zo 70. rokov (20. storočia), smiešne dialógy, hrozná kamera, nulová výprava (okrem futuristických „bielych kobiek“), nulová psychológia, hlúpe zvraty, mizerné krvavé scény (pôsobivá bola len finálna lobotómia), ďalej pokračujte sami. Jedinou známou tvárou podradného céčka je Peter Stormare, zasa nenápadito v zápornej úlohe. Logiku (do blázinca sa dostane každý, kto na verejnosti kričí a do pol pása sa vyzlečie) nebudem riešiť, rovnako tak to, že v meste majú jediný pár policajtov a jedného zamestnanca v blázinci, robiaceho na všetkých oddeleniach (denné i nočné, podotýkam v priebehu jedného dňa). Je to ešte horšie, ako obdobný psychiatrický MADHOUSE s Lanceom Henriksenom. Pokus o Hannibala Lectera bol doslova smiešny.(28.5.2011)

Jedná se o první dílo režiséra Jeffa Buhlera, který si sám napsal i scénář. Tohoto člověka nejspíš nezná nikdo z nás, ale věřte, že o něm brzy hodně uslyšíme. Pokud vydrží v trendu, který si sám určil, tak by se z něj mohl stát uznávaný režisér i scénárista a přesně takové lidi hororová scéna v dnešní době potřebuje. I když je třeba si přiznat, že se ani on nevyhne okopírování námětů z jiných filmů, ale to je zřejmě nemoc dnešní doby. Atmosféra na mě působila střídavě oblačno. Sem tam se skutečně povedla a nabudila falešný pocit úzkosti či možná snad strachu, který však prožívali pouze postavy na obrazovce a možná některé slabší povahy. Pro nás ostatní to však byly trochu laciné triky, snadno předvídatelné a tudíž když už čekáte, že se něco podobného stane, tak vás nemůže nic vylekat. Hudební doprovod byl zvolen trochu zbrkle. Jednalo se sice o tvrdší muziku, jenže takovou, která vás zcela jistě na parket nevytáhne, spíše přinutí dát si další drink.(5.5.2010)