Nakažení smrtí

Insanitarium

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

• hippyman

to byl jako nějakej nepovedenej pilot k céčkovýmu půlnočnímu seriálu?! insanitarium v sobě nemá naprosto nic, co by se nevypařilo do druhého dne od sledování... ale klobouk dolů za ty lázně - za tolik cisteren falešný krve by se nemusel stydět ani jakubisko... jestli můžu radit, vyhněte se tomuhle blázinci obloukem! 30%(20.11.2008)

Jedno velké WAU!! V tomhle snímku je vše co má rohlíček rád. Výborné prostředí blázince včetně hnusných a oplzlých bláznů, skvělé gore, tempo a také vtipného černocha(Vzpomeňte si na mě až ho uvidíte poprvé :D) Tohle je pro mě vážně překvapení a od plné palby chyběli jen krůčky, protože začátek byl malinko utahaný. Ale po 30 minutách začíná to pravé ořechové a na konci už je to jedno velké gore inferno. Jo, tohle mi udělalo radost a tak to rád doporučím.(12.10.2014)

Nesouhlasím s LIVINGDEAD ! Mně přišel film na slušné úrovni. Zajímavý a originální příběh a bavil jsem se. Prostě nadprůměrný horor.(20.10.2010)

Zvláštny debut, dobrý Peter Stormare. Prvých 40 min môžte preskočiť, potom začína krvák ako sa patrí (krvou sa nešetrilo), zaujímavý nápad, ktorý nie je dotiahnutý do konca, snaha Jesse Metcalfe "hrať" bije do očí, ale nám to nevadí my sa zabávame dobrým koncom (asi niekto videl filmy 28 Dní a Týždňov) a neurazil by som sa za pokračovanie...(1.9.2008)

• Smok

Amícky cvokhaus pod vedením pána riaditeľa Mengeleho. K tomu kopec krvi a tupý príbeh akože idem zachrániť zbláznenú sestru, tak sa dám zavreť aj ja. Najsmiešnejšie však je ako film sám seba berie vážne.(28.3.2009)