poster

Nakažení smrtí

 • USA

  Insanitarium

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

Režie:

Jeff Buhler

Scénář:

Jeff Buhler

Kamera:

Robert Hauer

Hudba:

Paul D'Amour

Střih:

Janice Hampton

Scénografie:

Talon McKenna

Kostýmy:

Molly Grundman
(další profese)
 • Radiq
  **

  Klasické schéma blázince, kde jsou dělány na lidech pokusy, se tady zvrhlo na krvelačné zvířecí lidi toužící žrát se navzájem a zabít všechno. Vadilo mi na tom hodně věcí, například že děj jakoby hrozně přeskakoval - jednou je tam honí, pak zas je klid, pak najednou zas je honí, pak zase klid... Taky hlavní postavy jsou chvíli ok, chvíli ne, chvíli tady, chvíli tam. No prostě ten film mi nic nedal. Krvavé scény a scény násilí nebyly špatné, ale neprahnu po tom...(17.5.2009)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Kdo hledá horor z psychiatrické léčebny, měl by být spokojený. 55%(14.10.2014)

 • Dubro
  ***

  Bulherovo mužstvo po zdĺhavej oťukávačke nastúpilo do vydareného druhého polčasu a krv striekala len taká rozkoš.(16.8.2008)

 • J*A*S*M
  ***

  Pro mě docela dost příjemné překvapení. Příběh je sice hodně prosťoučký a sposta dialogů přímo tahá za uši (některé jsou tak klišovité, až se člověk musí smát), ale jatka v poslední třetině fakt stojí za to. Peter Stormare přehrává jako o život, ale k jeho postavě to tak nějak sedne, výkony ostatních herců jsou v rámci žánru přijatelné. Některé narážky na slavnější filmy již vypíchnul Tanus, já jenom doplním, že jméno jednoho z pacientů - Loomis - je mi taky nějaké povědomé, že áno Miku...(5.8.2008)

 • karlik4801
  ***

  Horové béčko na celkem vyšší úrovni než ostatní. Neznámý režisér Jeff Buhler neukázal nijak velkou nadanost, ale ukázal ýe není úplný amatér co se týče režie a vlastně i hororového žánru. Peter Stormare jako psychopatický doktor se mi zvlášť líbil. Celkem dobrý děj, u sledování jsem se nenudil.(5.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace