Zatímco Amy se chystá na rande s tajemným Britem, Sheldon po svém hledá novou přítelkyni... (TV Prima)

Loki_Six

"Oh, you know how it is. We wanted different things. I wanted children, and she wanted a pastry chef named Jean-Philippe. That's why I left England. It reminded me too much of her - cold, gloomy and easily accessed by a Frenchman through a tunnel." ()

Necrotongue

Stále si stojím za tím, že už se epizody seriálu ani nepřibližují původní náloži humoru, ale i tak musím uznat, že jsem se u osmého dílu dobře bavil. Boj o Sheldona (a hlavně jeho výsledek) byl naprosto dokonalý a bavil jsem se u něj fakt skvěle; sledovačka to sice trochu srážela, ale abych byl fér, musím připustit, že ani tato pasáž nebyla prostá humoru a po dlouhé době šlo o vcelku zábavnou ženskou linii. / Poučení: Grupies si jdou tvrdě za svým. 4*+ ()

Pat.Ko

Oh, vieš ako to je. Chceli sme rôzne veci. Ja som chcel deti a ona chcela kuchára menom Jean-Philippe. / To je v pohode. Preto som odišiel z Anglicka. Príliš mi ju pripomínalo – studené, pochmúrne a ľahko prístupné tunelom pre Francúzov ()

• Klingonština, která je zmíněna na konci epizody, odkazuje na mimozemský jazyk ze seriálu Star Trek (od r. 1966). (Duoscop)