Doma je doma

Hjemve

Just Like Home

Komedie

Dánsko, 2007, 97 min

Drby už zničily větší frajery, než jsou ti, co tu žijí. A jak se takový drb vyvíjí se právě v tomhle snímku můžete dozvědět. Celý je ovšem takovou snahou o maloměšťácký obraz, kdy být výjimkou či chtít něco jinak rozhodně není možné. A aby se tomu ve scénáři trochu pomohlo, tak to zachráníme soudržností skupiny. Někdy to ale nemusí úplně fungovat.(11.11.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $683,801(27.8.2010)

Scherfigová natočila znova milú snímku ako v prípade Taliančiny pre začiatočníkov, ktorá sa tvári "akože" zo života, ale na to je príliš komediálna a rozoberanie hlavného problému príliš násilné. Znova tam dala zopár "celkom v pohode" milfiek a čakala, čo na to publikum. Bohužial to už nie je tak zábavné ako už spomenutý film a myslím, že zmenou prostredia a prechodom k väčším produkciám s hviezdami urobila dobre, pretože nabudúce by to už bolo asi iba recyklovanie videného.(28.8.2012)

Originální veselý snímeček. Podívám se přinejmenším ještě jednou.(13.8.2012)

Mám ráda dánské komedie, ten lehce perverzní smysl pro humor, tu řeč, ty mlékárny. Tahle byla dobrá.(18.6.2015)