poster

Doma je doma

 • Dánsko

  Hjemve

 • anglický

  Just Like Home

Komedie

Dánsko, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Originální veselý snímeček. Podívám se přinejmenším ještě jednou.(13.8.2012)

 • rikitiki
  ***

  Není to komedie k zasmání, ale film s velmi milou, přímo útulnou, atmosférou. /28. 8. 12./(28.8.2012)

 • berusche
  ***

  Drby už zničily větší frajery, než jsou ti, co tu žijí. A jak se takový drb vyvíjí se právě v tomhle snímku můžete dozvědět. Celý je ovšem takovou snahou o maloměšťácký obraz, kdy být výjimkou či chtít něco jinak rozhodně není možné. A aby se tomu ve scénáři trochu pomohlo, tak to zachráníme soudržností skupiny. Někdy to ale nemusí úplně fungovat.(11.11.2015)

 • freddy
  ***

  Těšil jsem se na další zajímavou komedii ze severní Evropy, bohužel však má očekávání zůstala z naprosto větší části nenaplněna a já tak musím konstatovat, že tenhle film je pro mě spíše zklamáním, což se nemusí z mého hodnocení zdát. Ale já nejsem vůbec zvyklý dávat filmům ze severu méně než čtyři hvězdy, což už samo o sobě značí, že tenhle film není tak kvalitní, jak jsem očekával. Jistě, nápad je zde zajímavý a je to dotaženo až do té největší možné absurdity, lidé v malém městečku se začínají podezírat navzájem, kdože si to dovolil běžet v noci nahý přes jejich město, které tím proměnil v semeniště hříchu. O to méně uvěřitelný je pak závěr, kde dojde k hromadné mužské svlíkačce (která je ostatně zvěčněna na filmovém kinoplakátu jenž je zde zveřejněn), těžko uvěřit, že by lidé, kteří ještě včera byli plní pochyb a nemluvili o ničem jiném než o naháčovi najednou ze dne na den všichni do jednoho přehodnotili názor. Ale jinak se jedná o celkem solidní záležitost, kde každá z hlavních postav má docela velký prostor a film si tak nějak běží, až dojde k závěru. Chvílemi je to méně atraktivní, ale chvílemi zase neskonale zajímavé, celkově však bohužel mé pocity jsou takové, jaké jsme popsal na začátku komentáře, a proto volím průměrné tři hvězdičky.(4.5.2010)

 • Anderton
  ***

  Scherfigová natočila znova milú snímku ako v prípade Taliančiny pre začiatočníkov, ktorá sa tvári "akože" zo života, ale na to je príliš komediálna a rozoberanie hlavného problému príliš násilné. Znova tam dala zopár "celkom v pohode" milfiek a čakala, čo na to publikum. Bohužial to už nie je tak zábavné ako už spomenutý film a myslím, že zmenou prostredia a prechodom k väčším produkciám s hviezdami urobila dobre, pretože nabudúce by to už bolo asi iba recyklovanie videného.(28.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace