poster

Doma je doma

 • Dánsko

  Hjemve

 • anglický

  Just Like Home

Komedie

Dánsko, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EastWicka
  ****

  Mám ráda dánské komedie, ten lehce perverzní smysl pro humor, tu řeč, ty mlékárny. Tahle byla dobrá.(18.6.2015)

 • freddy
  ***

  Těšil jsem se na další zajímavou komedii ze severní Evropy, bohužel však má očekávání zůstala z naprosto větší části nenaplněna a já tak musím konstatovat, že tenhle film je pro mě spíše zklamáním, což se nemusí z mého hodnocení zdát. Ale já nejsem vůbec zvyklý dávat filmům ze severu méně než čtyři hvězdy, což už samo o sobě značí, že tenhle film není tak kvalitní, jak jsem očekával. Jistě, nápad je zde zajímavý a je to dotaženo až do té největší možné absurdity, lidé v malém městečku se začínají podezírat navzájem, kdože si to dovolil běžet v noci nahý přes jejich město, které tím proměnil v semeniště hříchu. O to méně uvěřitelný je pak závěr, kde dojde k hromadné mužské svlíkačce (která je ostatně zvěčněna na filmovém kinoplakátu jenž je zde zveřejněn), těžko uvěřit, že by lidé, kteří ještě včera byli plní pochyb a nemluvili o ničem jiném než o naháčovi najednou ze dne na den všichni do jednoho přehodnotili názor. Ale jinak se jedná o celkem solidní záležitost, kde každá z hlavních postav má docela velký prostor a film si tak nějak běží, až dojde k závěru. Chvílemi je to méně atraktivní, ale chvílemi zase neskonale zajímavé, celkově však bohužel mé pocity jsou takové, jaké jsme popsal na začátku komentáře, a proto volím průměrné tři hvězdičky.(4.5.2010)

 • Anderton
  ***

  Scherfigová natočila znova milú snímku ako v prípade Taliančiny pre začiatočníkov, ktorá sa tvári "akože" zo života, ale na to je príliš komediálna a rozoberanie hlavného problému príliš násilné. Znova tam dala zopár "celkom v pohode" milfiek a čakala, čo na to publikum. Bohužial to už nie je tak zábavné ako už spomenutý film a myslím, že zmenou prostredia a prechodom k väčším produkciám s hviezdami urobila dobre, pretože nabudúce by to už bolo asi iba recyklovanie videného.(28.8.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $683,801(27.8.2010)

 • dopita
  ***

  Jedné noci se po městě procházel nahatej chlap (a všichni neustále udiveně zdůrazňují, že prej bylo vidět uplně všechno!) no a celý městečko je díky tomu vzhůru nohama – každej chce vědět kdo to byl. A tak se rozbíhá úsměvná mozaika několika příběhů a lidských osudů. Film nemá jednu hlavní postavu, ale hned několik. Nutno říct, že všichni maj něco do sebe a film tím pádem netrpí ztrátou tempa ani na zajímavosti. Byly by to velice slušný čtyři hvězdičky, kdyby nebylo všeobecnýho odhalenýho závěru – a to doslova. Nějak nevim jak to chápat, teda ne že by mi nedošlo co tím chtěl básník říci, ale nepřišlo mě to adekvátní, vzhledem k předchozímu ději. Napadá mě něco jako pěst na oko, ale on by to byl spíš jen jemnej pleskanec. Zas tak velký zklamání to není. Takže jen tři hvězdičky, ale velice slušný.(3.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace