Doma je doma

Hjemve

Just Like Home

Komedie

Dánsko, 2007, 97 min

Drby už zničily větší frajery, než jsou ti, co tu žijí. A jak se takový drb vyvíjí se právě v tomhle snímku můžete dozvědět. Celý je ovšem takovou snahou o maloměšťácký obraz, kdy být výjimkou či chtít něco jinak rozhodně není možné. A aby se tomu ve scénáři trochu pomohlo, tak to zachráníme soudržností skupiny. Někdy to ale nemusí úplně fungovat.(11.11.2015)

Není to komedie k zasmání, ale film s velmi milou, přímo útulnou, atmosférou. /28. 8. 12./(28.8.2012)

Namakaná, bombová, oddychová pecka! Kde oni na také jeby chodia!?? Nič lepšie na nedeľu som si ani nemohol dať ! P.S. Hoci postava Lindy Steena bola geniálna, nemohol som sa zbaviť pocitu, že čumím na ten debilný xicht Dennisa Hoppera ( sorka ) !(13.2.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $683,801(27.8.2010)

Mám ráda dánské komedie, ten lehce perverzní smysl pro humor, tu řeč, ty mlékárny. Tahle byla dobrá.(18.6.2015)