Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ***

  Na to, že je to vlastne nepriznaný remake Masters of Universe (akurát hrdina nemá až tak gay kostým), je to celkom fajn. Mohla z toho byť stupídna nekonzistentná báchorka, Branagh to ale prekvapivo pevne udržal pod kontrolou a výsledok je sympatická komiksová rozprávka s obstojným tempom. Akurát tomu chýba nejaký skutočne strhujúci alebo vizuálne úchvatný moment. Hemsworth celkom v pohode, ale na Downeyho nemá ani náhodou. (Btw., spomínať Šejkspíra v súvislosti s touto psychologicky plochou, predvídateľnou a priamočiarou srandičkou je veľká odvaha.)(4.5.2011)

 • Radek99
  **

  Instantní Thor. Návod na přípravu: Slaboduchý scénář zalijte horkými 3D triky a můžete ihned podávat. Informace pro teenagery: Výrobek může obsahovat stopy mytologie.(4.9.2011)

 • LihO
  *****

  Epická rozprávka s extrémne dobrým grafickým spracovaním. Okrem vizuálnych orgií a heroickej atmosféry som si vychutnal aj sympatické obsadenie, hudbu a striedanie dvoch hlavných dejových línií, vďaka ktorému sa tam stále niečo dialo, takže som sa ani na sekundu nenudil... ja som si rozhodne prišiel na svoje ;)(11.9.2011)

 • Marius
  ****

  Ploché, hlúpe ale svižne zrežírované a zábavné...na druhú stranu tento Tchor až tak nesmrdí. IMAX. 7/10(8.5.2011)

 • Segrestor
  **

  Jak to jen říct a neurazit? Branagha mám docela rád a Hopkinse, Skarsgarda a Portmanovou vlastně také. Nevím, nějak mi chyběla jakási hloubka a to na všechny způsoby, které vás právě napadly. Takový lehce netradičně odvyprávěný příběh, ale nic víc. Přihazuji obligátní "nemastné neslané". Ve skutečnosti to je ale nenapínavé, předvídatelné, zbytečně vyumělkované a místy i dokonce zarážející. Párkrát jsem se sice pobavil a pokochal nějakou tou vizuální stránkou věci, ale to je pořád dost málo na to, abych před tímto filmem padl do nějaké katarzní extáze a servilně běžel do knihovny shánět něco o pohanské mytologii a k tomu ještě cestou poslouchal Manowar, který slovo Thor, Asgard a Odin pregnantně integruje do každého svého textu.(5.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace