Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ***

  V zásadě příjemná komediální podívaná, které svým umem vévodí fenomenální Miloš Kopecký. Pro oddech ideální volba.(23.10.2010)

 • triatlet
  ****

  I když je příběh bláznivě neuvěřitelný, tak Dietl s Podskalským si vyhráli s každým slovíčkem (zahnout/ odbočit). Díky charakterům postav (prostoduchost, roztržitost, vyrovnanost ...) a především díky herecům, kteří dokázali postavám vdechnout život, je snímek opakovaně koukatelný.(18.1.2015)

 • Ainy
  ****

  Další z typicky česko-slovenských bláznivých komedií s úžasnými hereckými osobnostmi :-)(26.8.2011)

 • Tommassi3
  ****

  "Ale sestra je teprve v šestém měsíci !!" - "Tak chceš se ulejt dneska nebo počkáš ty tři měsíce ??" ;) Přestaneme-li vnímat tu nepříliš vtíravou socialistickou pachuť, či ji budeme brát pouze jako velmi lehkou satiru doby, dostáváme naprosto banální crazy komedii, která díky své holé prostotě, kdy Podskalský s jistotou protřelého rutinéra vrší jedno nedorozumění na druhé pramenící z jedné obyčejné výmluvy, působí naprosto věrohodně a přirozeně, díky čemuž silně asociuje bakalářskou tvorbu, a tak se zákonitě velmi dobře pobavíte.. Mimochodem ta příjmení zásadních postav inspirovaná v říši hub na mě působila jako velmi příjemná a inteligentní scénáristická hříčka. Jistě se nejedná o žádný zázrak ani v rámci filmografie klasika Podskalského, snímek však staví na hereckých výkonech soudobé elity v čele s Milošem Kopeckým a překvapivě i Dášou Veškrnovou, která stále ještě dovede slušně pobavit, pokud ovšem zrovna nerecituje z Erbenovy Polednice, nezpívá či dokonce neblábolí svojí rodnou slepičí řečí..;) Tahle velmi vtipná, svižná a příjemně vypointovaná záležitost s povedeným hudebním podkladem Vítězslava Hádla dík své umírněné stopáži prostě nestíhá nudit, ani sklouznout k nějaké křečovité soudruhovské konverzačce..(19.8.2013)

 • Gary
  ***

  Kdyby tam nehrál Pan Kopecký, dal bych dvě*.(17.4.2004)

 • - Většina postav má "houbová" jména: Čirůvka, Ryzec, Kotrč, Koloděj, Hlívová, Liška, Klouzek (Mackin)

 • - V obci Krhanice se nenatáčelo pouhou náhodou. Kousek odtud měl totiž chalupu režisér Zdeněk Podskalský. [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

 • - Libuše Šafránková (Naďa) měla v průběhu natáčení zápal plic. [Zdroj: Aha] (carott)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace