Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Křtiny jsou tak výborná komedie, že mě to až překvapilo. Jako vždy přesný Miloš Kopecký, obdobným způsobem vynikající Jiřina Jirásková, Dagmar Veškrnová, která mi ani moc nelezla krkem (což je div), nádherně ztřeštěná zauzlovaná zápletka a postavy "Čirůvka, Ryzec, Hlívová, Koloděj, Kotrč..." pojmenované podle hub. Rozumná stopáž humoru svědčí, nic se zbytečně neopakuje, skoro nic není navíc... Jsem vážně spokojený. Jediné minus je ta hrozná slepičí píseň. Bože.(21.5.2014)

 • kingik
  ***

  Plejáda předních českých herců, jedny křtiny, které se vlastně ani nekonaly a vtipné okamžiky, které nepřevýšily přijatelný průměr. 60%(25.7.2010)

 • honajz
  **

  Je vidět, že scénář dělal jeden profík a jeden režisér zábavy - chybí tomu nakonec koule a je to celé takové ucmrndané. Nedokáže si to vybrat, jestli je to kritikou, komedií, hořkým zamyšlením... Příběh ani není důležitý a zaplnil by tak jednu 20minutovou povídku Bakalářů. Vynikající je zde písnička Je ráno od Vítězslava Hádla - trochu připomíná hořce smutnou písničku z filmu Jako jed. Jenže to by celý film Křtiny musel být postaven jinak a stát na Kopeckém spíše z psychologického pohledu. Tohle je zkrátka kompromis mezi pokusem o psychologii a Podskalského tradiční estrádou.(6.3.2016)

 • duklak2
  ****

  Snímek Křtiny považuji za českou klasiku. Viděl jsem tento film asi čtyřikrát a vždy mě bavil. Má děj, který nezapomenete. Chválím herce, kteří předvedli, že opravdu umí. Ať už je to bývalá první dáma, nebo pan Kopecký. Jeden z mála filmů, který nemám ve filmotéce. Musím to napravit a porozhlédnout se v prodejně.(20.6.2010)

 • Helo
  ****

  Jedna z horších starých českých komedií, přesto však velmi zábavná.(23.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace