• Chupacabre

Nudný snímek a nudní herci.(2.3.2009)

• kingik

Anna se zamiluje do mladšího kolegy svého manžela s kterým otěhotní a řeší tak dilema co bude dál. Ve výsledku hodně nedotažený film na kterém je až příliš znát že vznikl v roce 1988 dokáže nejvíce zaujmout svým zajímavým obsazením.(1.3.2009)

Už při prvním zhlédnutí mi Příběh utkvěl v paměti, s odstupem času musím jen konstatovat, že se podařlo natočit velmi komorní zpověď, srovnatelnou s filmem Tajnosti od Alice Nellis. Vhled do dilemat života manželského i mileneckého usnadňuje výběr hlavní představitelky Jany Krausové, která doplnila škálu ženských rolí pychologických dramat osmdesátých let (Čas sluhů, Prodloužený čas, Útěky domů). Jde o zdařilý filmový debut, Zuzana Hojdová se později věnovala především televizní tvorbě, výjimkou je snímek Hrad z písku (nominovaný na českého lva za hlavní ženskou roli), který nebyl tak divácky úspěšný, jako Příběh '88. Geny se nezapřou.(23.6.2015)

Jsem koukala jak nějaké modely, které ona navrhla se v dnešní době můžou vidět v nějaké určité podobě na dnešních ulicích či molech... :-D :-D :-D (samozřejmě v novější, přenesené vizi)(27.2.2009)

To byla morální facka. 1) 36letý (nevypadal) Jan Kraus (manžel - scénograf Honza) a 22letý příjemný František Staněk (milenec Pavel), netuším proč dabovaný, jsou dva hlavní mužští protagonisté. Pak je tam hlavní postava, 35letá nepříliš sympatická Jana Krausová (záletná manželka) a roztomilý 24letý Michal Suchánek (pomocník scénografa Slávek) s parádním sestřihem. 2) Příběh samotný šacuji tak na dvě hvězdičky, ale přidám třetí za herce, dobovou atmosféru i trochu té nostalgie.(28.7.2014)