poster

Kopačky

 • USA

  Forgetting Sarah Marshall

 • Slovensko

  Kopačky

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min (Director's cut: 118 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *****

  Jsem rád, že někdo natočil z určitýho hlediska tak realistickou komedii o chlapech jak jim je a co vyvádějí, když se s nima holka rozejde ... Ten týpek v tom filmu si zažije šílenou bolest, ale pořád je to nic proti tomu, co znám já osobně ... A ta situace mezi dvěma holkama, jak úsměvné a pro mne aktuálně "aktuální" ... Tohle se mě hluboce dotklo a dostalo mě to. Jasně plnej počet ... :-)(16.6.2011)

 • EdaS
  ****

  Znatelně slabší než Zbouchnutá či Superbad, ale pořád dost vtipné a milé na čtyři hvězdičky. Apatow zkrátka ví, co my sprostí, ale citliví kluci máme rádi. :o)(13.7.2008)

 • lebowski
  **

  O závislosti na druhém, kterému většina lidí říká láska.(19.6.2009)

 • Nathalie
  **

  Dostala jsem Kopačkami ránu do kebule. Ani jsem si v tom polomrákotném stavu nestihla uvědomit, jestli to byly kolíky nebo turfy. Každopádně to stačilo na červenou kartu. Pane Apatowe, do sprch.(10.6.2008)

 • Flipper
  ****

  V prvom rade SAKRA, ta fotka Mily Kunis nebola pravá. Keď som sa pozrel na minutáž filmu pomyslel som si, že toto buď bude prepadák, alebo uber vec. Som rád, že to išlo skôr k tej uber veci. Sex a vzťahy ako komediálny žáner, je pre Američanov skoro stále zaručenou dojnou kravou, a keď je dobre natočený aj pre polku Európy. Nebyť niektorých zbytočných posteľných excesov by to bol film s veľkým f. Perfektne bola napísaná rola pre surfárskeho huliča Kunu a vlastne vo filme bolo veľa hviezd ktoré vedia dobre hrať, takže tu nemôžem nič vytknúť. A ak sa vám aj nejaká postava nepáčila: dajte jej kopačky a prejdite na druhú.(12.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace