poster

Kopačky

 • USA

  Forgetting Sarah Marshall

 • Slovensko

  Kopačky

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min (Director's cut: 118 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  Prozatím nejslabší Apatowův mainstream, což ve světle spousty romanticko-komediálních polotovarů "made in Hollywood" znamená výborný film. První ubulená polovina je sice docela na pěst, obzvlášť nemá-li člověk se Segelem slitování a vidí jen chlapa v teplácích či bez nich. Druhá půlka ovšem filmu napravuje reputaci měrou vrchovatou. Jakoby Segel čekal, až sál opustí ti, co radši střízlivější a méně "otevřenou" zábavu, aby mohl nastartovat výrobní linku na hlášky, geniální scény a bránici trhající songy. Die, die... I can`t. UPDATE: Za poslední dva měsíce jsem to viděl snad dvacetkrát a stále nemám těch životních pravd dost. Zvedám na pět fíků.(13.5.2008)

 • larelay
  ***

  Nadherny komentar od uzivatela s nickom "lebowski", ktory vystihuje absolutne, ale absolutne vsetko: O závislosti na druhém, které většina lidí říká láska.(28.7.2009)

 • Cervenak
  ****

  Tú bábkovú rockovú operu o Draculovi chcem vidieť celú! Okamžite! ;-) Výborné. Fakt výborné. Segel je taký sympaťák, že veríte tým kočkám, že tomuto kolohnátovi naozaj podľahli. Mila je prekvapivo milá a chémia medzi Jasonom a ňou funguje až neuveriteľne dobre. K tomu húfy zábavných a pritom nie otravných vedľajších figúrok (beriem na milosť Jonaha Hilla) a dobrý timing, ktorý scénu, skĺzavajúcu do slaďákového klišé, nádherne rozsekne obnaženým penisom. Zdá sa, že Apatow ma ešte má čím prekvapiť.(9.2.2009)

 • Superpero
  *****

  Po Zbouchnutý další totálně upřímná komedie dělaná přesně dle mého vkusu. Jason Segel a jeho scénář bodují na celé čáře. Líbí se mi ten Apatowovský humor (debilní přídavné jméno vím o tom), ale nejvíc na Kopačkách oceňuji, že i dojali v těch správných momentech. To vše je dílem perfektních herců. Mila Kunis je nejsympatičtější hot girl roku, a i všichni ostatní působí tak lidsky nešablonovitě. Perfektní film.(1.9.2008)

 • EdaS
  ****

  Znatelně slabší než Zbouchnutá či Superbad, ale pořád dost vtipné a milé na čtyři hvězdičky. Apatow zkrátka ví, co my sprostí, ale citliví kluci máme rádi. :o)(13.7.2008)

 • - Fotka Mily Kunis nahoře bez není pravá, jak uvedl režisér Nicholas Stoller. (c.tucker)

 • - Ve scéně, kdy se Aldousovi (Russell Brand) zabodne kus korálu do nohy, je možné vidět, jak při vytáhnutí se z rány vyhrne spousta krve. V dalším záběru však po krvi není ani stopy. (Terez_Vv)

 • - Kristen Bell si poranila koleno při jedné scéně na koni, která ale byla z filmu vystřižena; nicméně jste si mohli všimnout, že ke konci filmu lehce kulhá. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace