Kopačky

Forgetting Sarah Marshall

Kopačky

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min (Director's cut: 118 min)

Jason Segel možná není z největších hereckých es, ale jeho postavy jsou zkrátka... blízké. Už jenom proto, že se do filmu sám napsal. A jak ho napsal? Na první zhlédnutí poměrně nevyvýžená záležitost s několika neodolatelnými chvílemi a postavami. Rachel (Mila Kunis) samozřejmě hned ve své první scéně divákovi znalému žánrových pravidelsvým úsměvem vykřičí, jak že to celé dopadne (dívka, která je na první pohled milejší a krásnější než ta, pro kterou hrdina trpí, a ještě mu nádavkem dá milenecké apartmá zdarma se holt v hollywoodském scénáři už do pozadí stáhnout nemůže :). Většina toho nejvtipnějšího, co v "Forgeting Sarah Marshall" uslyšíte a pro co, vám tenhle snímek rád doporučím má perfektně afektovaný btitský přízvuk a line se z úst Russella Branda alias Aldouse Snowa. Jeho britský rockstaršuk je sice karikaturou, ale karikaturou famózní. Hodně mi připomněl Rockwellova Zaphoda ze Stopařova průvodce, tak či tak, bez něj by tahle komedie upadla v zapomění daleko, daleko rychleji. 60%(5.8.2008)

Hodně příjemná a milá romantická komedie s okouzlujícím hlavním hrdinou (no dobře, určitě jsem trochu ovlivněná How I met your mother). Jen jsem pořád nemohla pochopit, co na té holce viděl. Ale láska je slepá.(21.12.2008)

Jsem rád, že někdo natočil z určitýho hlediska tak realistickou komedii o chlapech jak jim je a co vyvádějí, když se s nima holka rozejde ... Ten týpek v tom filmu si zažije šílenou bolest, ale pořád je to nic proti tomu, co znám já osobně ... A ta situace mezi dvěma holkama, jak úsměvné a pro mne aktuálně "aktuální" ... Tohle se mě hluboce dotklo a dostalo mě to. Jasně plnej počet ... :-)(16.6.2011)

Po Zbouchnutý další totálně upřímná komedie dělaná přesně dle mého vkusu. Jason Segel a jeho scénář bodují na celé čáře. Líbí se mi ten Apatowovský humor (debilní přídavné jméno vím o tom), ale nejvíc na Kopačkách oceňuji, že i dojali v těch správných momentech. To vše je dílem perfektních herců. Mila Kunis je nejsympatičtější hot girl roku, a i všichni ostatní působí tak lidsky nešablonovitě. Perfektní film.(1.9.2008)

Tú bábkovú rockovú operu o Draculovi chcem vidieť celú! Okamžite! ;-) Výborné. Fakt výborné. Segel je taký sympaťák, že veríte tým kočkám, že tomuto kolohnátovi naozaj podľahli. Mila je prekvapivo milá a chémia medzi Jasonom a ňou funguje až neuveriteľne dobre. K tomu húfy zábavných a pritom nie otravných vedľajších figúrok (beriem na milosť Jonaha Hilla) a dobrý timing, ktorý scénu, skĺzavajúcu do slaďákového klišé, nádherne rozsekne obnaženým penisom. Zdá sa, že Apatow ma ešte má čím prekvapiť.(9.2.2009)

• - Ve scéně, kdy se Aldousovi (Russell Brand) zabodne kus korálu do nohy, je možné vidět, jak při vytáhnutí se z rány vyhrne spousta krve. V dalším záběru však po krvi není ani stopy. (Terez_Vv)

• - Fotka Mily Kunis nahoře bez není pravá, jak uvedl režisér Nicholas Stoller. (c.tucker)

• - Pieseň, ktorú hrá kapela v bare Lazy Joes, je “More Than Words“ od skupiny Extreme. (mackyns)