Kopačky

Forgetting Sarah Marshall

Kopačky

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min (Director's cut: 118 min)

• Hild

Na tomto filmu jsem neobjevila nic alespoň trochu zábavného. Nenašla jsem zde prakticky nic, čemu bych se mohla zasmát, humor nebyl podle mého gusta a místy mi přišel až nevkusný. Jasona Segela mám docela ráda, ale tady mi jeho postava nebyla vůbec sympatická, navíc sledovat téměř půlku filmu jeho fňukání a utrápené výrazy mě vůbec nebavilo. Kristen Bell byla strašně nevýrazná, naštěstí scény s Milou Kunis byly alespoň snesitelné, že jsem vydržela do konce, ale celkově pro mě ztráta času.(15.11.2012)

Důkaz toho, že zábavné komedie, které se neopakují, které potěší i na poněkolikáté shlédnutí stále existují. Marně se snažím zapřemýšlet, která komedie mě dokázala takhle potěšit jako právě Kopačky, a možná že to bude 50x a stále poprvé. Z obdobného prostředí, což je v mém případě rozhodně ku prospěchu, s příjemnými herci a heračkami, s příjemným příběhem, který se právě neopakuje, který zpříjemní atmosféru s naprosto úžasným stylem humoru, který se jen tak neztratí. Autoři, kteří zplácali tento příběh už mají pár kousků za sebou. Je to 40 let panic, Superbad a Zbouchnutá a abych se přiznal, Zbouchnutá mě také příjemně překvapila, načež zbylé dva rozhodně trapněji vyjít nemohly. Jsem rád, že Kopačky se povedly. Povedly se natolik, že se na ně s radostí opět když budu mít chuť podívám. Je to totiž komedie, která si zaslouží být viděna a být oblíbena. Komedie trošičku vybočující z normálního romantického světa, což dokazuje už název, komedie, která má v sobě tolik absurdit, že je to vlastně život sám, komedie, která prostě dokáže potěšit v jakékoliv náladě. A takových je hodně málo. Pět hvězdiček dávám záměrně. Očekával jsem od ní docela dost, ale zase jsem to sledoval dost nenápadně, nakonec se ale moje očekávání splnilo, a já se nestačil divit. Kopačky jsou pro mě rozhodně komedií roku, jestli ne ještě dál. Z komedií dokážu být na první shlédnutí unešený, ale opravdu dobrou komedii poznám v tu chvíli, když na ní koukám znova a znova se bavim. V poslední době to byla málokterá. Tahle mi za to rozhodně stojí. --- Ty teď nepotřebuješ strkat svýho P do V. - Ne, potřebuju svýho P vypustit na něčí P.(28.7.2008)

[imdb: 7.5/10] | me: Pohodová komédia o rozchode avšak predsa len trošku inak podaná ako žánrovo podobné filmy. Práve detaily a Jason Segel zabezpečujú takú tu rôznotvárnosť a čerstvý - iný typ humoru, ktorý ani z ďaleka nie je typický pre filmy pod hlavičkou : romantické komédia robí z tohto filmu výbornu zábavu. Miestami predpovedateľný dej je však kompenzovaný netypickými úsmevnými vstupmi a teda to celkovo vôbec nenudí,... práve naopak. Zaujimavé príjemné obsadenie a dobrá zábava zanechávajú celkovo veľmi fajn pocit. Hoci globálne nereálne, aj tak výborny relax.(31.3.2009)

Vzhledem k tomu, že jeden celý týden, každičkej den, dávali v TV dokument o natáčení tohodle snímku, tak mé pozornosti nemohl uniknout a nalákal mě opravdu moc. Jenže ani v nejmenším jsem nečekala, že to bude až tak hrozně sladkej film .. :) Takže: Mila Kunis? Jo, tak tuhle nádhernou křehotinku už jsem v nějakém tom snímku viděla a na kráse jí příroda pořád přidává, je úžasná, konečně dostala příležitost ukázat, co v ní je - i když věřím, že ještě neukázala vše .. ;) Kdybych věděla, že opravdu v nějakém tom hawajském hotýlku pracuje, tak tam odletím a klidně bych i vytírala země, jen abych ji mohla vidět (no, dobře, přeháním, každopádně v tomhle filmu je naprosto prvotřídní). Kristen Bell? Nikdy jsem jí nepřišla na chuť, její seriál nesleduju a ve filmech mě zatím nijak neuchvátila, ale tady byla špičková, i když neměla tolik prostoru jako ostatní. Její sex divadýlko nemělo chybu .. :) No a samozřejmě nejvíc chvály patří Jasonovi Segelovi, který mi sice prvních pár minut přímo vadil, ale pak .. sežrala bych ho i s těma jeho košilema! :) Skvělej smysl pro humor.(10.8.2008)

• Shadwell

Apatow si zřejmě myslí, že může kdejakýmu svýmu kamarádovi svěřit scénář a navrch mu přiklepnout hlavní roli. Jistě, u Seth Rogena to fungovalo. Jenže Segel na to nemá. Fuckt, že ne.(2.9.2008)