• EdaS
  *****

  Jestli tohle není jedna z nejlepších českých komedií, tak už vážně nevím, co je - brilantně napsaná a s velkou chutí zahraná těmi nejlepšími. A třešničkou je velký návrat Oldřicha Nového. P.S. Bebáčku, styď se...(14.8.2009)

 • Ruut
  *****

  Co dodat?! Vše co mělo být vyřčeno na adresu tohoto nestárnoucího filmu už řečeno bylo. Tak snad jen že ta "Kurý" Sklodovská je obdivuhodná ženská a že "Dálí" byl výborný extravagantní španělský umělec. 90%(28.12.2007)

 • Phobia
  ****

  Kterak trio zedníků zatoužilo po lepší (hlavně tedy dámské) společnosti a tak se burani začali sebezdokonalovat - drahé obleky, jedno perfektně zvládnuté "lepší" téma k hovoru, vybrané chování k tomu. Protipólem jim jsou obdobně psychicky vybavené dámy, hledající přivýdělek v peněženkách nametených sexuchtivých ženáčů. Skvostné herecké obsazení, dobré hlášky, fungující humor... jen ta složka muzikálová mě docela iritovala. 75%(14.6.2010)

 • - Jiřina Jirásková se v další větší filmové roli objevila kvůli zákazu až po 13 letech. (mchnk)

 • - Dům, jehož fasádu ve filmu opravují, stojí na dnešním náměstí Franze Kafky v Praze. (rakovnik)

 • - Scéna s proslovem Gustava Prouzy (Vlastimil Brodský) se natáčela v budově tehdejšího Ministerstva průmyslu ČSR v Praze Na Františku (dnes Ministerstvo průmyslu a obchodu). Na stěně za řečnickým pultem lze vidět obraz města Prahy, v současné době je řečnický pult umístěn na opačné straně zasedací místnosti. (Kirman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace