• Skejpr
  *****

  Neuvěřitelná perla!! Scenáristický i herecký skvost a další z důkazů, že Podskalský to jemné ironizovaní a velmi trefnou, ale přitom ne zlou satiru prostě uměl!!(11.2.2012)

 • Enšpígl
  ****

  Původně jsem se chtěl dívat na úplně jiný film na ČT 2, ale promeškal jsem jeho začátek, protože jsem se po ICQ velmi zapáleně bavil s uživatelem Malarkey na téma sex se dvěma a více ženskejma. Diskuze se však náhle zcela stočila jiným směrem a když fantazie uživatele Malarkey vytvořila následnou sestavu na "grúpn sex" ve složení : Já, Malarkey, Adolf Hitler a Eva Braunová, a na druhé lince mně uživatel Sud popisoval scény z filmu Zkrocená hora při kterých se mu zdvihal kufr začalo být na mně těch nechutností krapet moc najednou. Rozloučil jsem se tedy se zdejšími romantiky a přemýšlel jak se vrátím do mého standartního normálního stavu, když v tom jsem uviděl nově koupené DVD - Světáci a bylo jasno. Můžu říci jenom tolik, i přes tu neskutečně bizární předehru na ICQ se tomuto filmu s naprostým přehledem podařilo vyvolat salvy smíchu, všichni herci předvedli tak špicové výkony, že dali zapomenout na nechutnosti s ICQ během chvíle a co dialog, to perla jedinečnosti českého humoru v podání nenahraditelných mistrů zábavy.(26.10.2007)

 • RHK
  *****

  Hernajs, to je skvělý film. Nebo Hynais? "Když je mezi třema lidma aspoň jeden chytrý, tak nesmí dojít ke hlasování." Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=XWCAIB94fTg(27.1.2009)

 • CheGuevara
  *****

  Aneb intelektuálem snadno a rychle. Komedie přirozená jako voda z vysokohorského pramene a natolik zábavná, že humor se dá těžit z celuloidového pásu i po čtyřiceti letech od jeho vzniku. Scénář, co postavám ani divákům jednoduše nedá vydechnout, zdobí dokonalé obsazení celé sexty hereckých es. Podskalský natolik dokázal přesně vyvážit slovní i situační komiku, že tuhle epopej tří zedníků lemovanou pražskými neony si nikdy nedokáži odpustit.(1.1.2008)

 • gouryella
  *****

  Co naplat osudy trojice fasdniku v maticce Praze musi zvednout naladu i tem nejzarytesim pesimistum.(25.7.2002)

 • - Jiřina Šejbalová ze začátku Vladimíra Menšíka pro jeho osobitý humor nemohla vystát  Během čtrnáctidenního natáčení v něm však našla velké zalíbení. (kenny.h)

 • - Jan Libíček i přes svou postavu své kolegy překvapoval mrštností. Bez problému vystřihl hvězdu, nebo - jako v tomto filmu - přeskok snožmo přes židli. (greetchen)

 • - Pri scéne s nácvikom stolovania u emeritného profesora (Oldřich Nový) mala byť i scénka, kde Tonda Skopec (Jiří Sovák) reaguje na oheň slovami: „Pane emeritní, s dovolením, já ten oheň uchčiju!" Nakoniec však bola vystrihnutá. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace