Tajná dohoda

Sujin Nam

Alison Semenza

Eric L. Beason
  • c.tucker

Tisíckrát omleté téma, kde se neoběvilo ani krapet inovativního. Akční sekvence byly nezajímavé a nudné. Režijně v low-endu. Jediná spása je v trošinku obtloustlém Valovi, který tomu dodáva malinko švihu.(11.12.2008)

• Beky

Jednou větou: Jen tak mezi námi, tajná dohoda, kterou uzavírám, musím uzavřít větou, nekoukejte na mě, koukejte skrz, ať nevidíte jak béčkové vody mě pohltily....asi takhle, kdyby se v tom objevil i Van Damme a Seagal, dal bych 5:))))!!(24.12.2009)

• Pepinec

Drsnej, zamračenej, zmrzačenej a zamindrákovanej chlápek se rty připomínajícími kačera Ducka přijede do Zapadákova, aby to tam trošku porovnal. Originalita z toho přímo cáká, vůbec celej film je nápaditej asi jako kostymér Santy Clause. Kdybych měl v pokojíčku dvě televize, v klidu bych u toho zvládnul noční přenos NHL.(29.3.2013)

• CageDepp

Chtěl sem dát 3 hvězdy, ale ta poslední přestřelka byla moc přehnaná.(15.8.2008)

• PanFilmov

Celé to prebiehalo nejak nudne a nezáživne, vôbec ma to nedokázalo zaujať, už len preto lebo akčná časť úplne nevyšla, trápne natočené akčné scény na konci, to celé pokazili, a pri tom na konci to vyzeralo, že film bude aspoň trocha vydarený, no zdanie niekedy klame! Jediné plusy pre film vybojoval Val Kilmer herec s plno kvalitami, len škoda že film nevyšiel:(:((23.6.2008)

• Val Kilmer