poster

Tajná dohoda

 • USA

  Conspiracy

 • Slovensko

  Krvavé sprisahanie

Akční / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 90 min

Režie:

Adam Marcus

Scénář:

Debra Sullivan

Kamera:

Ben Weinstein

Hudba:

Sujin Nam

Producenti:

Alison Semenza

Střih:

Eric L. Beason
(další profese)
 • CageDepp
  **

  Chtěl sem dát 3 hvězdy, ale ta poslední přestřelka byla moc přehnaná.(15.8.2008)

 • Pepinec
  **

  Drsnej, zamračenej, zmrzačenej a zamindrákovanej chlápek se rty připomínajícími kačera Ducka přijede do Zapadákova, aby to tam trošku porovnal. Originalita z toho přímo cáká, vůbec celej film je nápaditej asi jako kostymér Santy Clause. Kdybych měl v pokojíčku dvě televize, v klidu bych u toho zvládnul noční přenos NHL.(29.3.2013)

 • blackJag
  **

  Westernové principy ve službě laciného akčního filmu ze současnosti, v hlavní roli s opuchlým Kilmerem, který pomalu ale jistě nabírá kurz alá Madsen. 10 sraček na jeden slušný film. Nefungující režie, amatérský střih, hrozná skvadra nehereckých individuí. Chvíle, kdy se režísér Marcus snaží o cokoliv, připomínající civilní formu, je těžké přijít s nějakým slušným přirovnáním. Lze jen nevěřícně hledět jako vrana do kosti. Zbytek, ve kterém je předloženo něco jako surový akční materiál, berete ledabyle zavděk, protože se alespoň něco děje a minuty do závěrečných titulků ubíhají trochu rychleji. Těžká video slabota. Hudba: Sujin Nam. 30%(30.4.2010)

 • c.tucker
  *

  Tisíckrát omleté téma, kde se neoběvilo ani krapet inovativního. Akční sekvence byly nezajímavé a nudné. Režijně v low-endu. Jediná spása je v trošinku obtloustlém Valovi, který tomu dodáva malinko švihu.(11.12.2008)

 • Yardak
  ***

  Námět nebyl špatnej, ale horší to bylo s akční vsuvkou - špatně natočené pěstní souboje a i konečná přestřelka ala "divoký západ" nebyla nejlépe zvládnuta. Adam Marcus není žádný extra režisér, a tak snímek alespoň do středních vod vytahuje Val Kilmer, kterýmu jsem jeho roli drsňáka věřil.(23.6.2008)

 • Val Kilmer

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace