poster

Tajná dohoda

 • USA

  Conspiracy

 • Slovensko

  Krvavé sprisahanie

Akční / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 90 min

Režie:

Adam Marcus

Scénář:

Debra Sullivan

Kamera:

Ben Weinstein

Hudba:

Sujin Nam

Producenti:

Alison Semenza

Střih:

Eric L. Beason
(další profese)
 • Maty85
  **

  Film hodně připomínájící "Krvavou pomstu" s Lundgrenem až na to, že todle je poněkud pasivnější co se akce týče a Kilmer není bohužel takový drsňák jako třeba Lundgren...(19.3.2008)

 • Beky
  **

  Jednou větou: Jen tak mezi námi, tajná dohoda, kterou uzavírám, musím uzavřít větou, nekoukejte na mě, koukejte skrz, ať nevidíte jak béčkové vody mě pohltily....asi takhle, kdyby se v tom objevil i Van Damme a Seagal, dal bych 5:))))!!(24.12.2009)

 • PanFilmov
  **

  Celé to prebiehalo nejak nudne a nezáživne, vôbec ma to nedokázalo zaujať, už len preto lebo akčná časť úplne nevyšla, trápne natočené akčné scény na konci, to celé pokazili, a pri tom na konci to vyzeralo, že film bude aspoň trocha vydarený, no zdanie niekedy klame! Jediné plusy pre film vybojoval Val Kilmer herec s plno kvalitami, len škoda že film nevyšiel:(:((23.6.2008)

 • c.tucker
  *

  Tisíckrát omleté téma, kde se neoběvilo ani krapet inovativního. Akční sekvence byly nezajímavé a nudné. Režijně v low-endu. Jediná spása je v trošinku obtloustlém Valovi, který tomu dodáva malinko švihu.(11.12.2008)

 • Yardak
  ***

  Námět nebyl špatnej, ale horší to bylo s akční vsuvkou - špatně natočené pěstní souboje a i konečná přestřelka ala "divoký západ" nebyla nejlépe zvládnuta. Adam Marcus není žádný extra režisér, a tak snímek alespoň do středních vod vytahuje Val Kilmer, kterýmu jsem jeho roli drsňáka věřil.(23.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace