poster

Letuška

 • Švédsko

  Nina Frisk

Komedie / Drama / Romantický

Švédsko, 2007, 83 min

Režie:

Maria Blom

Kamera:

Göran Hallberg

Produkce:

Sandra Harms
(další profese)
 • dr.fish
  ****

  Když si představím, jak by asi příběh obyčejné letušky natočili Američané...brrr. Nina je holka, která otce nemá, matka je dost magor. Její bratr je z rodinných záležitostí na práškách. Ona to řeší tím, že pořád lítá a radši vůbec nepřemýšlí. Bere si pořád služby, pracuje, nemá závazky, maximálně na jednu noc z diskotéky. No a pak potká chlapa s děckem, čerstvého vdovce. Ten má v hlavě galymatyáš a není co chce. Zabouchne se do něj a tak se to zamotá. Ve filmu v podstatě nikdo není normální, takže je to "jako ze života". To se mi na tom asi líbí nejvíc, je to takové civilní, žádná bombastičnost. Navíc je Sofia Helin mimořáně sympatická letuška a hraje to dobře. 80%(13.9.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $962,698(12.9.2010)

 • rt12
  *

  Ta hvězda je spíš pro mně, že jsem se ,,pochlapila" a tu nudu dokoukala a to díky odpoledni. Kdyby to bylo večer tak určitě chrrr-písk.(22.10.2013)

 • - Natáčelo se v Barceloně ve Španělsku, v Kodani v Dánsku, v Římě v Itálii, Stockholmu, Täby a v Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace