Letuška

Švédsko, 2007, 83 min

Maria Blom

Göran Hallberg
  • gjjm

WTF? Blondýna jménem Nina, o níž se tvůrci filmu nejspíš domnívali, že je okouzlující, se, aniž by to z děje nějak vyplývalo, vyspí s nějakým divným chlápkem jen proto, že jí o něm nějaký jiný divný chlápek řekne, že měl těžké dětství a protože jejího původního přítele, který je trochu divný, terorizuje jeho matka (terorizuje = donutí ho, aby nechal Ninu jet taxíkem místo aby ji svezl do práce), a protože ten její původní přítel chce, aby se chlápek, který hodil broskev po její dceři, omluvil. Ach jo. Jo, a ta ženská, co se vyspí s tím druhým divným chlápkem, je letuška toužící po povýšení. Chápete, ne? Byl by to úžasný námět na nízkorozpočtový pornofilm, ale působilo to na mne spíš jako ... hm... instruktážní video k házení okouzlujících úsměvů zabalené do megadebilního dějového schématu?(16.8.2009)

• WANDRWALL

Útěk do oblak od problémů? A komedie? To snad ne.***(2.10.2010)(2.10.2010)

• Raketka29

Popravdě nevím za co tu hvězdičku dávám. Asi za to že jsem neusnula. Postavy jsou nudné a nepříjemné. Dala bych ještě jednu za pár vtipných hlášek ale bylo jich opravdu pomálu a navíc jsem ani chvílema nechápala český překlad "Letuška" jelikož letuška byla ve vzduchu celkově tak 10 minut. Díky bohu že ten film byl za 49,- a byly v balení dva.(20.10.2010)

• - Natáčelo se v Barceloně ve Španělsku, v Kodani v Dánsku, v Římě v Itálii, Stockholmu, Täby a v Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)