poster

Letuška

 • Švédsko

  Nina Frisk

Komedie / Drama / Romantický

Švédsko, 2007, 83 min

Režie:

Maria Blom

Kamera:

Göran Hallberg
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $962,698(12.9.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Neurážející severské drama, chlubící se přirozenými postavami a trpící absencí hutnějšího nebo alespoň trochu nápaditějšího scénáře.(17.12.2009)

 • gjjm
  odpad!

  WTF? Blondýna jménem Nina, o níž se tvůrci filmu nejspíš domnívali, že je okouzlující, se, aniž by to z děje nějak vyplývalo, vyspí s nějakým divným chlápkem jen proto, že jí o něm nějaký jiný divný chlápek řekne, že měl těžké dětství a protože jejího původního přítele, který je trochu divný, terorizuje jeho matka (terorizuje = donutí ho, aby nechal Ninu jet taxíkem místo aby ji svezl do práce), a protože ten její původní přítel chce, aby se chlápek, který hodil broskev po její dceři, omluvil. Ach jo. Jo, a ta ženská, co se vyspí s tím druhým divným chlápkem, je letuška toužící po povýšení. Chápete, ne? Byl by to úžasný námět na nízkorozpočtový pornofilm, ale působilo to na mne spíš jako ... hm... instruktážní video k házení okouzlujících úsměvů zabalené do megadebilního dějového schématu?(16.8.2009)

 • - Natáčelo se v Barceloně ve Španělsku, v Kodani v Dánsku, v Římě v Itálii, Stockholmu, Täby a v Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace