Barbie jako Princezna z Ostrova

Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

• unclejack

Aj v rámci konkurencie podpriemer. Animácia vyzerá prinajmenšom čudne a klasické princess zápletku majú predsa len viac toho čara a bezprostrednosti.(13.9.2014)

Moc pěkně provedená pohádka pro holčičky. 80 %(7.11.2009)

• Pythonator

Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

Tržby za predaj DVD v USA $31,285,672 //počet predaných kusov 2,257,037(14.11.2008)

• Momo_desu

Dve hviezdičky nie sú kvôli tomu, že je to pre deti, ale preto, že ja rozprávky milujem a napriek tomu sa mi to nepáčilo.(14.1.2013)