Barbie jako Princezna z Ostrova

Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

• Momo_desu

Dve hviezdičky nie sú kvôli tomu, že je to pre deti, ale preto, že ja rozprávky milujem a napriek tomu sa mi to nepáčilo.(14.1.2013)

• Pythonator

Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

Druhý původní muzikál ze světa Barbie navazuje na geniální Princeznu a švadlenku a vedle Louskáčka je to nejvyhledávanější film naší mladé. Důvod je prostý, není tam žádné záludné zlo, jen exotická idylka a vzhledem k tomu, že nezná Modrou lagunu, připadá jí celý příběh dokonce originální :) Nadto jsou tu sympatická mluvící zvířata a shledání se ztracenou maminkou. Víc není třeba.(3.2.2009)

Jeden z těch oblíbených filmů s Barbie, kde mi nevadí ani písně a to z důvodu, že v tomhle filmu mají hlavu a patu a jsou opravdu muzikální a ne mix moderní splátaniny. Navíc krásný příběh, kde se nevyskytuje nějak velké zlo.(4.6.2015)

Moc pěkně provedená pohádka pro holčičky. 80 %(7.11.2009)