Barbie jako Princezna z Ostrova

Barbie as the Island Princess

Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

Mladá trosečnice s ostrova se dostane do civilizace, zamiluje se do prince a nakonec najde svoji rodinu. Pro kreslenou pohádku ideální téma, v životě nereálné. Ale jako pohádka dobrý, je to takové odpočinkové.(7.1.2012)

• Pythonator

Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

Tržby za predaj DVD v USA $31,285,672 //počet predaných kusov 2,257,037(14.11.2008)

Druhý původní muzikál ze světa Barbie navazuje na geniální Princeznu a švadlenku a vedle Louskáčka je to nejvyhledávanější film naší mladé. Důvod je prostý, není tam žádné záludné zlo, jen exotická idylka a vzhledem k tomu, že nezná Modrou lagunu, připadá jí celý příběh dokonce originální :) Nadto jsou tu sympatická mluvící zvířata a shledání se ztracenou maminkou. Víc není třeba.(3.2.2009)

• unclejack

Aj v rámci konkurencie podpriemer. Animácia vyzerá prinajmenšom čudne a klasické princess zápletku majú predsa len viac toho čara a bezprostrednosti.(13.9.2014)