Barbie jako Princezna z Ostrova

Barbie as the Island Princess

Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

Mladá trosečnice s ostrova se dostane do civilizace, zamiluje se do prince a nakonec najde svoji rodinu. Pro kreslenou pohádku ideální téma, v životě nereálné. Ale jako pohádka dobrý, je to takové odpočinkové.(7.1.2012)

• Momo_desu

Dve hviezdičky nie sú kvôli tomu, že je to pre deti, ale preto, že ja rozprávky milujem a napriek tomu sa mi to nepáčilo.(14.1.2013)

Překrásná muzikálová pohádka plná exotiky barev, písniček a roztomilostí. Holčičky možná nadchne více než kluky, pro své růžové a sladké prostředí. Maminky u této pohádky se svými princeznami také vydrží. Barbie bydlí na překrásném exotickém ostrově se svými kamarády – pandou, pávem a slonem. Zvířátka jsou nadmíru roztomilá! A nebyla by to pohádka, kdyby se na ostrově neobjevil krásný princ. Barbie Rosella se ocitne na princově zámku a společně se zvířátky odhaluje v království zlo. Dojemná pohádka, kde samozřejmě dobro zvítězí a ještě poodkreje něco z Roselliny minulosti.(23.5.2011)

Moc pěkně provedená pohádka pro holčičky. 80 %(7.11.2009)

Jeden z těch oblíbených filmů s Barbie, kde mi nevadí ani písně a to z důvodu, že v tomhle filmu mají hlavu a patu a jsou opravdu muzikální a ne mix moderní splátaniny. Navíc krásný příběh, kde se nevyskytuje nějak velké zlo.(4.6.2015)