poster

Barbie jako Princezna z Ostrova

 • USA

  Barbie as the Island Princess

 • Slovensko

  Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

 • Renie42
  ***

  Mladá trosečnice s ostrova se dostane do civilizace, zamiluje se do prince a nakonec najde svoji rodinu. Pro kreslenou pohádku ideální téma, v životě nereálné. Ale jako pohádka dobrý, je to takové odpočinkové.(7.1.2012)

 • Big Bear
  ***

  Ideální pohádka pro malé holčičky plná zvířátek se slavnou panenkou Barbie, která tentokráte ztroskotá na ostrově. Co oceňuji je skutečně velké množství písniček přezpívaných do češtiny i bonusový materiál na DVD včetně karaoke. Animace se mi až tak nelíbily, ale nejsem cílovou skupinou a respektuji to .-). * * *(21.3.2016)

 • Streeper
  ****

  Jeden z těch oblíbených filmů s Barbie, kde mi nevadí ani písně a to z důvodu, že v tomhle filmu mají hlavu a patu a jsou opravdu muzikální a ne mix moderní splátaniny. Navíc krásný příběh, kde se nevyskytuje nějak velké zlo.(4.6.2015)

 • Momo_desu
  *

  Dve hviezdičky nie sú kvôli tomu, že je to pre deti, ale preto, že ja rozprávky milujem a napriek tomu sa mi to nepáčilo.(14.1.2013)

 • Pythonator
  **

  Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace