poster

Barbie jako Princezna z Ostrova

 • USA

  Barbie as the Island Princess

 • Slovensko

  Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

 • kristyy
  *****

  Překrásná muzikálová pohádka plná exotiky barev, písniček a roztomilostí. Holčičky možná nadchne více než kluky, pro své růžové a sladké prostředí. Maminky u této pohádky se svými princeznami také vydrží. Barbie bydlí na překrásném exotickém ostrově se svými kamarády – pandou, pávem a slonem. Zvířátka jsou nadmíru roztomilá! A nebyla by to pohádka, kdyby se na ostrově neobjevil krásný princ. Barbie Rosella se ocitne na princově zámku a společně se zvířátky odhaluje v království zlo. Dojemná pohádka, kde samozřejmě dobro zvítězí a ještě poodkreje něco z Roselliny minulosti.(23.5.2011)

 • unclejack
  **

  Aj v rámci konkurencie podpriemer. Animácia vyzerá prinajmenšom čudne a klasické princess zápletku majú predsa len viac toho čara a bezprostrednosti.(13.9.2014)

 • T2

  Tržby za predaj DVD v USA $31,285,672 //počet predaných kusov 2,257,037(14.11.2008)

 • blondboss
  ***

  Toto je jednoznačne jedna z tých vydarenejších rozprávok zo série Barbie. Milý príbeh, slušné pesničky, rozvinutý a zmysluplný dej a samozrejme šťastný koniec. Animácie síce katastrofálne ako vždy, ale človek si už na to v rámci tejto série akosi časom zvykne. Takže celkom spokojnosť. 65 %(7.2.2017)

 • Big Bear
  ***

  Ideální pohádka pro malé holčičky plná zvířátek se slavnou panenkou Barbie, která tentokráte ztroskotá na ostrově. Co oceňuji je skutečně velké množství písniček přezpívaných do češtiny i bonusový materiál na DVD včetně karaoke. Animace se mi až tak nelíbily, ale nejsem cílovou skupinou a respektuji to .-). * * *(21.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace