poster

Barbie jako Princezna z Ostrova

 • USA

  Barbie as the Island Princess

 • Slovensko

  Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

 • Streeper
  ****

  Jeden z těch oblíbených filmů s Barbie, kde mi nevadí ani písně a to z důvodu, že v tomhle filmu mají hlavu a patu a jsou opravdu muzikální a ne mix moderní splátaniny. Navíc krásný příběh, kde se nevyskytuje nějak velké zlo.(4.6.2015)

 • kristyy
  *****

  Překrásná muzikálová pohádka plná exotiky barev, písniček a roztomilostí. Holčičky možná nadchne více než kluky, pro své růžové a sladké prostředí. Maminky u této pohádky se svými princeznami také vydrží. Barbie bydlí na překrásném exotickém ostrově se svými kamarády – pandou, pávem a slonem. Zvířátka jsou nadmíru roztomilá! A nebyla by to pohádka, kdyby se na ostrově neobjevil krásný princ. Barbie Rosella se ocitne na princově zámku a společně se zvířátky odhaluje v království zlo. Dojemná pohádka, kde samozřejmě dobro zvítězí a ještě poodkreje něco z Roselliny minulosti.(23.5.2011)

 • unclejack
  **

  Aj v rámci konkurencie podpriemer. Animácia vyzerá prinajmenšom čudne a klasické princess zápletku majú predsa len viac toho čara a bezprostrednosti.(13.9.2014)

 • Big Bear
  ***

  Ideální pohádka pro malé holčičky plná zvířátek se slavnou panenkou Barbie, která tentokráte ztroskotá na ostrově. Co oceňuji je skutečně velké množství písniček přezpívaných do češtiny i bonusový materiál na DVD včetně karaoke. Animace se mi až tak nelíbily, ale nejsem cílovou skupinou a respektuji to .-). * * *(21.3.2016)

 • Marčus
  ****

  Moc pěkně provedená pohádka pro holčičky. 80 %(7.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace