poster

Barbie jako Princezna z Ostrova

 • USA

  Barbie as the Island Princess

 • Slovensko

  Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

 • NinadeL
  *****

  Druhý původní muzikál ze světa Barbie navazuje na geniální Princeznu a švadlenku a vedle Louskáčka je to nejvyhledávanější film naší mladé. Důvod je prostý, není tam žádné záludné zlo, jen exotická idylka a vzhledem k tomu, že nezná Modrou lagunu, připadá jí celý příběh dokonce originální :) Nadto jsou tu sympatická mluvící zvířata a shledání se ztracenou maminkou. Víc není třeba.(3.2.2009)

 • Momo_desu
  *

  Dve hviezdičky nie sú kvôli tomu, že je to pre deti, ale preto, že ja rozprávky milujem a napriek tomu sa mi to nepáčilo.(14.1.2013)

 • unclejack
  **

  Aj v rámci konkurencie podpriemer. Animácia vyzerá prinajmenšom čudne a klasické princess zápletku majú predsa len viac toho čara a bezprostrednosti.(13.9.2014)

 • Pythonator
  **

  Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

 • Big Bear
  ***

  Ideální pohádka pro malé holčičky plná zvířátek se slavnou panenkou Barbie, která tentokráte ztroskotá na ostrově. Co oceňuji je skutečně velké množství písniček přezpívaných do češtiny i bonusový materiál na DVD včetně karaoke. Animace se mi až tak nelíbily, ale nejsem cílovou skupinou a respektuji to .-). * * *(21.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace