Odsouzena za vraždu (TV film)

Framed for Murder

Odsúdená za vraždu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2007, 90 min

podařený film, filmy podle skutečné události mě baví, jen mě v tomto případě vadilo, že se hned od začátku filmu ukázalo, kdo je skutečn vrah, kdyby to bylo spíš na konci, určitě bych dala o jednu hvězdičku více, ale přesto podařený film, se zápletkou, jak to ve filmu správně má být(8.2.2010)

Priemerný film v ktorom nebola veľká zápletka(25.1.2015)

• Brenda.Ch

Když mám volný večer, chci si vyčistit hlavu, naleju si nějakou tu sklenku vína a v televizi nic jiného není, klidně si pustím toto krimidílo. Moje skvělá průměrná jasnozřivost od začátku věděla, kdo je vrah a jak plynul děj, vždy se do deseti minut stalo to, co jsem předpokládala. Tento film bych pouštěla někde na univerzitě, která školí budoucí režiséry a scénáristy - velmi průhledný sled celkem dobré zápletky a přidala bych komentář - hle, studenti, takto má přibližně vypadat scénář krimithrilleru a takto nějak nemá vypadat jeho zpracování. :-)(20.1.2013)

• =woody=

Čabas! - jak říká jeden známý. :-) Dalo mi docela dost přemáhání a zpětného pátrání po něčem, co stojí za tu jednu hvězdu. Proč se točí takové zbytečnosti teď, když už jsou filmů na světě milióny a leckteré téma je nechutně stokrát přežvýkáno? Tohle jsou prostě vyhozené peníze! Film jede podle přesné šablony, žádné zvraty, žádné emoce, není tu nic zajímavého. Akorát mi přišlo neskutečně vtipné, kdo je nakonec vrahem.. :-) Takže jedna hvězda proto, že film není až tak špatný...ale je zkrátka nijaký. Mějte se filmově! Woo.(4.6.2013)

• E lan

Lehce podprůměrný televizní film s příliš průhlednou zápletkou, podprůměrnými hereckými výkony a nezajímavým zpracováním. Prostě jen do televize, půjčení dvd byl velký omyl.(2.1.2008)