Odsouzena za vraždu (TV film)

Framed for Murder

Odsúdená za vraždu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2007, 90 min

• TomX2

Nemôžem si dovoliť povedať, že toto je zlý film. Ono to má dobrý nápad a snahu, v celku je to dosť zaujímavé a podobné krimi filmy mám rád (napr demoni minulosti), ale je v tom malý problém - herci a nízkorozpočtovosť. Herci sú nesympatickí a nehrajú to veľmi vážne, preto diváka strašne nudí film, no snaha tam u nich je. Najviac ma hnevá to, že vraždy sú dosť nekvalitné. Buď tam nie je záber na vraždu a všetko ide mimo kameru, alebo vraždy sú proste nekvalitné. Je pre mňa aj trochu sklamanie, že už od začiatku vieme, kto je vrahom. Radšej mám také kriminálky/detektívky kde celý film v napätí čakáme, kto za to všetko môže a následne vyvrcholenie. No aj tak sa jedná o slušnú oddychovku, lepšia dvojka. 48%(24.11.2016)

• bassator

Úplně obyčejný televizní film bez žádné myšlenky nebo čehokoliv silnějšího... - 20. 3. 2010 + 14. 12. 2012 - 20%(20.3.2010)

Lehce nadprůměrný thriller, který ovšem ničím výrazným nezaujme. Zápletka sice slibuje dobrou podívanou, ale film postrádal napětí a dramatičnost. Na druhou stranu se mi líbily vraždy. S nevyraznými hereckými výkony ale spokojený rozhodně nejsem. Závěr byl celkem slušně propracovaný a tak trochu zachránil můj dojem z celého filmu.(11.2.2010)

• brian.cz

film ako toceny na kolene :((((2.10.2010)

• Brenda.Ch

Když mám volný večer, chci si vyčistit hlavu, naleju si nějakou tu sklenku vína a v televizi nic jiného není, klidně si pustím toto krimidílo. Moje skvělá průměrná jasnozřivost od začátku věděla, kdo je vrah a jak plynul děj, vždy se do deseti minut stalo to, co jsem předpokládala. Tento film bych pouštěla někde na univerzitě, která školí budoucí režiséry a scénáristy - velmi průhledný sled celkem dobré zápletky a přidala bych komentář - hle, studenti, takto má přibližně vypadat scénář krimithrilleru a takto nějak nemá vypadat jeho zpracování. :-)(20.1.2013)