Mickeyho klubík (TV seriál)

• CZ název

Mickey Mouseov klub

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Rob LaDuca

Šílené barvičky, odpudivá 3D animace, ale přeci jen to má něco do sebe. Podivuhodný seriál pro nejmenší, který má rozvíjet kreativitu a logické myšlení v mnohem připomíná videohru s jednou jedinou chybyčkou, nelze se do ní připojit. Mickey a jeho partička rozkošně žvatlají a vyprávější podivuhodné příběhy, roztomilý myšák občas rafinovaně použije magickou tabulku, která mu dává na výběr ze čtyř (resp. tří) předmětů, z nichž jeden se tajuplně skrývá za velkým červeným otazníkem. Díky těmto artefaktům se mu daří plnit úkoly (pokud vezmeme v potaz onu podobnost s herním světem) a dostávat se v ději dál.(31.10.2007)

Patřím mezi výjimečné jedince, kteří po zralé úvaze dokáží určit, zda k zatloukání hřebíků je vhodnější použít kladivo, rýžový nákyp nebo muchomůrku zelenou, takže můj duševní vývoj se při sledování tohoto seriálu nijak výrazně neposouvá. Navíc mne poněkud děsí šílená animace a vykleštěný Mickeyho hlas, ale nemohu jít s hodnocením níž, neboť nadšená komunikace cílové skupiny s obrazovkou mi tak nějak napovídá, že tohle se povedlo.(4.11.2012)

• castor

Nevím, nevím.. já mám a vždycky jsem měl rád starého dobrého Donalda, Mickeyho, Daisy, Goofyho a další, a tak to asi zůstane. Tenhle klubík je hodně prapodivná záležitost..(16.1.2011)

• MM_Ramone

S trojrozmernými počítačovými animáciami pre mňa všetky známe postavičky od Walta Disneyho - Mickey, Donald, Minnie, Goofy, Daisy a aj Pluto, stratili svoje kúzlo. Toto je ako keby som sa pozeral na demo nejakej infantilnej, detskej video hry. Je to veselé, poučné, farebné... pre tých najmenších divákov zrejme úplne vyhovujúce. Ale mne sa strátka tento typ animácie vôbec nepáči, zvlášť v spojení s disneyovskou klasikou. Takže túto televíznu "Klubovňu Mickeyho Mousa" už asi viac krát nenavštívim. *(5.2.2011)

Mickeyho klubík (jak zní český název), to je něco tak neuvěřitelně infantilního... Pochopitelně, protože je to určeno výhradně dětem. Takže máte-li malé dítě, tak je to za pět hvězdiček. Osobně mám ale s 3D Mickeym vyřvávajícím Hej, ouško docela problém. Zlatí Teletubbies...(26.2.2008)

Myškavěci, tajná myškavěc, létající oušku alias symbol Disneyho mocnářštví a další šílenosti určené JEN těm nejmenším. Ani nevím, proč ty tři dávám. Snad za toho Donalda, který je skvělý pořád :-)(26.2.2008)

• Hem.m

Otravná pohádka.. Jak by tohle někdo mohl pustit dítěti?(1.9.2013)

• Hromino

Yop! Myška sem, myška tam, myška stoj... - Sice děsná pitomost, ale věřím, že prťavce to dokáže pořádně zabavit :))(8.12.2009)

Hop hop! Hop hop! - a takhle pořád dokola. Pro malé děti jak dělaný.(7.7.2010)

Hodnotím za mého 5 letého bratrance, který tento seriál prostě miluje! :)(30.11.2012)

Tak som sa úspešne vžil do predškolského veku a zadíval sa na trojrozmernú animovanú rozprávku so známymi postavičkami Walta Disneyho. Mala v sebe pôvab a čaro, ale ešte niečo : napr. v jednom príbehu bolo všetko spracované do "hry", kde deti ( diváci ) spolupracovali s myšiakom pri vyriešení spletitej cesty pri vyslobodzovaní Donaldovej milej. Bolo to pekné, pútavé a zábavné a hlavne iné.(9.10.2007)

• tukomaster

Dobrej úlet!(3.8.2012)

• Driss

Animace jak ze staré dětské adventure pc hry, český dabing meckeyho je nehorázná ohavnost a o rozvíjení dětského intelektu při počítání myška-věcí vážně pochybuju. Prostě Mickey ztratil s 3D animací tvář a s tím i hrdost...(24.12.2011)

I když je úroveň značně nevyrovnaná, u některých dílů se skvěle bavím i jako dospělý. K čemuž přispívá i velmi dobrý český dabing. Zvláště Pete je mi hodně sympatický, ačkoliv má představovat ty špatné vlastnosti. Ale nebojte, on se vždy napraví. Některé vynálezy v Mickeyho domku by mu záviděl i James Bond.(14.3.2013)

Interaktivní jednoduchá a zábavná dvacetiminutovka, která malé prcky pobaví a trošku i naučí. Malé děti nehledají skrytá poselství či uměleckou hodnotu, mají rády barvy, smích, jednoduchý příběh a když se na ně Mickey ještě přímo obrací a vtahuje je tak do děje, jsou nadmíru spokojené. A zaujaté tváře třech mých nejmenších a občas i toho staršího mi stačí, abych klubík ocenil čtyřmi hvězdičkami. Pět nedám jen proto, že mě mé děti nutí dívat se na to s nimi. Asi jim taky začnu pouštět horory.(1.1.2014)

• Vančura

Výplach mozku srovnatelný snad jen s Teletubbies. Vzpomenu-li si ale na původní kratké animáky s Mickey Mousem, které dělal Walt Disney v 30.letech, přijdou mi v podstatě stejně debilní, tzn. jsme zde svědky pozoruhodné kontinuity estetiky, která definovala západní pojetí roztomilosti, v kombinaci s idiotskou komikou, trvající přes 70 let - fascinující! Díkybohu za Bukowského a jeho pokus o de-disneyfikaci.(31.12.2011)

• Laxik

Proč, ptám se propasti nazvané Amerika, proč jen že to všichni převádějí ručně kreslené legendy do hnusné počítačové animace? Pro prachy zní z propasti odpověď. Pro prachy, pro prachy, pro prachy ... doznívá mi výsměšně v uších.(13.11.2010)

• Anrie

Můj oblíbený ranní seriál, který vždycky nadzvedne mé sebevědomí. Pokaždé jsem moc ráda, že vím, jakou věc (myška věc) mám při dané situaci použít :D Dávám jednu hvězdičku, kvůli závěrečnému tanci toho psa.(10.6.2012)

Už to není to, co bývalo dřív... Zde by velmi dobře platilo, skončit v tom nejlepším! Ale i přesto dívat se na to dá... :-)(6.3.2008)

• BoncheR

"zosmiešnenie" klasického Mickeyho mousa...a netuším prečo..možnože malé deti to ocenia..:)(16.5.2011)

<< předchozí 1 2 3 4