poster

Mickeyho klubík (TV seriál)

 • Česko

  Klubovna Mickeyho Mouse

 • Česko

  Mickey Mouse Clubhouse

 • USA

  Mickey Mouse Clubhouse

 • Slovensko

  Mickey Mouseov klub

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Scénář:

Nicole Dubuc
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  odpad!

  Vyšukej si svého Mickey Mouse. Maminko, podívej se, jak nám ten náš Danánek pěkně papá, a už vůbec nepláče. Bude to tím, že dávají v telce Mickeyho. Obrátíme toho našeho Nanánka k televizi, aby z toho taky něco měl. Táááák..no a koukej se dívat....Uáááááááááááááááá.....Proč si se rozplakal, co se ti nelíbí, broučku nehezký? Počkej, ještě jeden pokus....tááááák, a je to...Uáááááááááááááááá....ty zase řveš, ty ošklivý opičí potrate?! Co se ti, kurva, na tom nelíbí?!! Třetí pokus...táááák, pěkně pomalu...a je to....Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.....To snad není pravda, ani tomu ohyzdnému dítěti se to nelíbí. Ano, Mickeyho klubík se nelíbí ani dětem. Hrozí zdravotní újma na psychice. Mickeyho klubík své řady rozšiřuje o imbecilní děti, ale my máme našeho Papánka, z kterého roste génius a nechceme, aby se díval na hloupé, imbecilní myši a spol.. Pustíme ti Okna vesmíru dokořán. S Grygarem poznáš, co je Mickey Mouse. Synu náš, vzdělávej se, čerpej z naučných pořadů a obloukem se vyhni animovaným píčovinám. Co z toho plyne? Na tento ideologicky zabarvený seriál, který z vašich malých capartů udělá trosky, se rozhodně nedívejte. Nejedná se o rodinnou zábavu v kvalitním balení, ale o podřadný seriál z podřadné produkce, který je k vašim dětem na oko hodný a milý, ale ve skutečnosti je zlý a nenávistný, jako svého času strýček Jedlička. Pokud přece jen setrváte u tohoto nemožného seriálu, jsem žádostiv, jak svému dítěti vysvětlíte pojem "Myškavěc". A ne, rozhodně to není erotická pomůcka, s kterou vaší manželce děláte po večerech dobře, protože se jí přes její otylost nedostanete dál, než k jejím sloním nohám, abyste jí obdělal a uspokojil. Sledování je tedy na vaše riziko. Jo, a Božka, abych nezapomněl, ráno máš za úkol ten nepovedený plod naší lásky hodit do "bejby boxu", a hned potom na televizi odladit Disney Channel. Mé hodnocení: 0%(2.11.2014)

 • Hromino
  **

  Yop! Myška sem, myška tam, myška stoj... - Sice děsná pitomost, ale věřím, že prťavce to dokáže pořádně zabavit :))(8.12.2009)

 • Driss
  odpad!

  Animace jak ze staré dětské adventure pc hry, český dabing meckeyho je nehorázná ohavnost a o rozvíjení dětského intelektu při počítání myška-věcí vážně pochybuju. Prostě Mickey ztratil s 3D animací tvář a s tím i hrdost...(24.12.2011)

 • Kubrickon
  **

  2* za tú peknú theme pesničku :D(9.12.2012)

 • Anrie
  *

  Můj oblíbený ranní seriál, který vždycky nadzvedne mé sebevědomí. Pokaždé jsem moc ráda, že vím, jakou věc (myška věc) mám při dané situaci použít :D Dávám jednu hvězdičku, kvůli závěrečnému tanci toho psa.(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace