Mickeyho klubík (TV seriál)

• Česko

Mickey Mouseov klub

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Nicole Dubuc

Interaktivní jednoduchá a zábavná dvacetiminutovka, která malé prcky pobaví a trošku i naučí. Malé děti nehledají skrytá poselství či uměleckou hodnotu, mají rády barvy, smích, jednoduchý příběh a když se na ně Mickey ještě přímo obrací a vtahuje je tak do děje, jsou nadmíru spokojené. A zaujaté tváře třech mých nejmenších a občas i toho staršího mi stačí, abych klubík ocenil čtyřmi hvězdičkami. Pět nedám jen proto, že mě mé děti nutí dívat se na to s nimi. Asi jim taky začnu pouštět horory.(1.1.2014)

• Driss

Animace jak ze staré dětské adventure pc hry, český dabing meckeyho je nehorázná ohavnost a o rozvíjení dětského intelektu při počítání myška-věcí vážně pochybuju. Prostě Mickey ztratil s 3D animací tvář a s tím i hrdost...(24.12.2011)

• castor

Nevím, nevím.. já mám a vždycky jsem měl rád starého dobrého Donalda, Mickeyho, Daisy, Goofyho a další, a tak to asi zůstane. Tenhle klubík je hodně prapodivná záležitost..(16.1.2011)