poster

Mickeyho klubík (TV seriál)

 • Česko

  Klubovna Mickeyho Mouse

 • Česko

  Mickey Mouse Clubhouse

 • USA

  Mickey Mouse Clubhouse

 • Slovensko

  Mickey Mouseov klub

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Scénář:

Nicole Dubuc
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Santa666
  *

  Tak tohle opravdu není nic pro mě, Disney to chtěli pojmout jako interaktivní pořad, takže to působí i hezky trapně. 3D animace se mi u Disneyho klasických postaviček vůbec nelíbí a potvrzuje, že by některé pořady měly zůstat dvourozměrné. Dávám jednu hvězdičku za Goofyho a za dobrý cz dabing.(7.12.2010)

 • kulyk
  *

  Každé ráno jsem vzbuzen výkřiky ,,mámo, táto, támo, myš! Kaši ci, kašíí. A bonbo. Bombóoo" (Chvilka pauzy na přemýšlení o tom, které další potřeby se naléhavě hlásí o pozornost). ,,Mykýýý, Mykýho chlubík, Jo? Jo? Jo!" Takže se nevychcaný, s ranní erekcí a mordou, ve které se rozpouští i kvalitní kartáčky od herbadentu, dobývám do lenivého kompu, abych ,,už, ale už, tátoó, tátííí, táto, chlupík!!!" vypustil na světlo Bóžy mizerně animovanou, jednobrdózní píčovinu, která dětem vyhlodává do mozečků stejné díry, jako salva mrtviček těm na opačném konci spektra žití. S příběhy kreténů z klubu prokletých vstáváme, obědváme, večeříme, uleháme.... když přemýšlím, čím přitáhnout prapodivný šroubek u zásuvky, napadá mi, že pro rozřešení zavolám Myška věc.... jakmile zaslechnu ,,televize prima uvádí", chytají mě žaludeční křeče..... včera v tramvaji upadl nějakému harantovi cumel, já jej bryskně zvedl a vložil zpět do upatlané ručičky. Maminka onoho prďoly využila momentu k bleskové výchově, řkouc ,,a jak se říká, Pavlíčku? No? Kouzelné slůvko?" Moula plácl něco jako ,,keďuji", ovšem já se zamračil velice. Kouzelná slůvka přece jsou Myška, muška, Mickey Mouse! No do tyče (aby děti neomdlely). Přínos Myckeyho blbíku v podobě návodných rad dětem, jak počítat, rozeznávat barvy, tvary, nebo třeba nemoci a novotvary, naprosto přebíjí fakt, že jde o nehoráznou likvidačku všech rodičů, co nejsou na heroinu. Jedna hvězda za to, že Disneyho zmrdík nemá ještě delší stopáž.(31.10.2014)

 • Kubrickon
  **

  2* za tú peknú theme pesničku :D(9.12.2012)

 • DaViD´82
  ***

  Výtečný "interaktivně-adventurní" koncept, který nejmenší caparty (dva až tři roky; pro nikoho jiného to není) vtáhne i zapojí a přitom z nich nedělá blbce, zruinovaný otřesným zpracováním a přílišnou délkou epizod. Ouškó, Ouškóó!(25.8.2015)

 • hhannie
  odpad!

  Ta animace je příšerná a každý díl pitomý jak necky. :( Nemohu si pomoct.(17.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace