Mickeyho klubík (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Nicole Dubuc
  • Laxik

Proč, ptám se propasti nazvané Amerika, proč jen že to všichni převádějí ručně kreslené legendy do hnusné počítačové animace? Pro prachy zní z propasti odpověď. Pro prachy, pro prachy, pro prachy ... doznívá mi výsměšně v uších.(13.11.2010)

A je čas na myštanec!!! Mickey se na začátku ptává, jestli mu diváci s aktuálním problémem pomohou a ačkoliv se snažím nesouhlasit, dcerka mě vždycky překřičí...(20.11.2014)

• Santa666

Tak tohle opravdu není nic pro mě, Disney to chtěli pojmout jako interaktivní pořad, takže to působí i hezky trapně. 3D animace se mi u Disneyho klasických postaviček vůbec nelíbí a potvrzuje, že by některé pořady měly zůstat dvourozměrné. Dávám jednu hvězdičku za Goofyho a za dobrý cz dabing.(7.12.2010)

• tukomaster

Dobrej úlet!(3.8.2012)

Patřím mezi výjimečné jedince, kteří po zralé úvaze dokáží určit, zda k zatloukání hřebíků je vhodnější použít kladivo, rýžový nákyp nebo muchomůrku zelenou, takže můj duševní vývoj se při sledování tohoto seriálu nijak výrazně neposouvá. Navíc mne poněkud děsí šílená animace a vykleštěný Mickeyho hlas, ale nemohu jít s hodnocením níž, neboť nadšená komunikace cílové skupiny s obrazovkou mi tak nějak napovídá, že tohle se povedlo.(4.11.2012)