Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

J*A*S*M

Očekával jsem od svého prvního tromáckého filmu takřka cokoli a hrozně moc jsem se na něj těšil. Bohužel jsem jím opravdu výrazně zklamán, takovou samoúčelnou odporností nejvyššího kalibru jsem byl vážně nepříjemně překvapen. Ba co víc, ten film není ani trochu vtipný (o to vydatněji je trapný), což mě kvůli obecným názorům na Troma filmy naprosto ohromilo. Poultrygeist tak může zaujmou snad jen (asi) typickou krvavostí, úchylností a ztřeštěností, nebo množstvím přemrštěného gore (jde to spolu ruku v ruce). To mi rozhodně nestačí, a tak se radši nejspíš do dalších výtvorů tohoto studia pouštět nebudu. Kde se berou ta pětihvězdičková hodnocení nechápu, to se vám to fakt tak líbí? :-0 ()

ricci.s

Samozrejme je to úplná blbosť, ale tak neskutočne vtipná, zvrátená, krvavá, brutálna, originálna, šialená a výborne natočená, že ju musím pochváliť. Ináč mi to trocha pripomenulo tohtoročný kraťas Brutal Relax, a tomu som dal plný počet. Hviezdičku strhávam za prvú nudnejšiu polhodinu. Ale ten masaker v druhej polovici, to bolo niečo neskutočné! Jednoducho vydarená krvavá jazda. ()

EvilPhoEniX

"That chicken has declared jihad on us all!" Dlouho jsem se filmu vyhýbal, ale řekl jsem si, že mu nakonec šanci dám. Je to Ultra brutální WTF úlet od Tromy, který je za hranicí běžného diváckého vkusu, tady se opravdu dá pochopit plný počet i odpad, ale ikdyž je to v jádru stupidní kravina, tak tvůrci, kteří film vymysleli rozhodně hloupí nejsou. Ten námět je hodně originální, dialogy byly překvapivě super a ty všelijaké nekorektní narážky a odkazy na starší horory byly podány pečlivě, že talent a láska k žánru tam rozhodně cítit jde. 65% je na takový druh filmu opravdu pěkný nadprůměr. Prvních 40 minut mi připomínalo buranské americké komedie 20 let zpět, kde jsem se opravdu slušně nasmál, a jakmile začne Zombie-Chicken masakr, tak je to slušný gore zvěrstvo, kde se dějí takový věci, co jsem jinde ještě neviděl ( tady stříkají všelijaký různý tekutiny od krve,slizu,hoven,zvratek!), film se nebojí nahoty, tolik koziček v dnešních hororech už neuvidíte.Ten film je víceméně satirou a bere si na paškál fastfood řetězce, lesbičky, tlusťochy, vegetariány,velké korporáty, filmová klišé, mexikáncea muslimy ( ta arabka v džihábu mě fakt dostávala do kolen!!). K mému překvapení i ty zvrácené muzikálové čísla měly zajímavé texty, které se rýmovaly, to prostě blbec nedokáže vymyslet. Je to tak dokonale zvrácené, nekorektní a brutální, že si to mé srdce získalo. Ps- Odkazy nejvíc potěší na Day of the Dead,Aliens,The Thing, Braindead. 80% ()

Slasher

[TROMA] Konečně pořádný kuřecí masakr! Poloviční blbeček Arbie se připlete do demonstrace proti otevření nového kuřecího fast foodu v Tromaville. Že stojí na starém indiánském pohřebišti právě kromě demonstrantů nikoho nezajímá. Arbie tam narazí na svojí ex-holku ze střední, která je momentálně lesba a spolu se svojí lesbickou přítelkyní zuřivě protestuje. Tak se náš brýlatý hrdina (mimochodem náctiletá verze Kaufmana) se naschvál nechá zaměstnat ve fast foodu a už to jede... Výstřední spolupracovníci nezdráhající se třeba strčit koště skrz prdel, nezdravě oslizlý vejce, černoch vedoucí, zlatá trojka kečup-hořcice-sperma, kozy, a tak dál. Do toho přijede samotný šéf celého řetězce restaurací - The General (sám vypadá jak kuře), který se ze všech sil snaží všechny přesvědčit, že rozhodně nemají proti čemu protestovat (do you want a quality, or do you want it fast?). Ale brzo se mu to vymkne z rukou, s živou kuřecí smrtí totiž nepočítal... A to už se film nezadržitelně blíží do blití, zabíjení, sraní, šukání kuřat, vyhonění kuřete a nevím čeho ještě - no prostě Troma. Přece jen mám pocit, že je to o něco menší bláznivina než Toxic 4 nebo Terror Firmer, což já osobně chválím, protože to má blíže k filmu než k totálnímu chaosu. Je tu ale jedna doposud nepříliš vídaná věc a tou je muzikální složka, přičemž je asi jasný, že muzikální v uvozovkách bude lepší označení. Spíš mě to štvalo, ale to je asi věc názoru. Každopádně aspoň uvidíte, čemu se říká antichoreografie. Jinak s efekty jsem spokojený, zvlášť ty kuřecí masky vypadají nářezově. Takže, není to žádný zázrak, nemuselo se na to čekat dva roky, ale kokodáááák! ()

Flipnic

Kaufman je prostě borec a tohle je asi jeho nejlepší TROMA-film. Brutálně ujetý a nechutný, Kaufmanův fetiš "jídlo" zde zabírá v podstatě hlavní část filmu. Vše se točí kolem žrádla, hamburgrů, kuřat, americké McDonaldovské ekonomiky atd. Ale v podstatě jde zejména o opět neuvěřitelný ultra humusácký a brutální masakr, který v některých částech dosahuje i ultimátní míry v podobě nepřekonatelného splatteru Braindead (1992). Jenže nejen těmi nechutnostmi je film rovnoměrně zaplněn, ale taky perfektním humorem, několika muzikálovými "představeními", narážkami snad na všechno, Kaufman se opravdu nesere s nikým, s žádným tématem a drtivě sráží a stírá všechna možná témata od rasismu po samotného Ježíše. Dočkáme se i nějakých koziček a docela neotřelých nápadů. Jinak hektolitry a stříkance všech možných tekutin, příšery a rozšmelcovaná těla jsou samozřejmostí. Plus docela sympaťák hlavní hrdina a hrdinka, a hlavně sám Kaufman v jedné z vedlejších rolí ... Je to výborné, ovšem pořád je to TROMA a plný počet dát prostě nemůžu. ()

Bloody13

Troma byla vždycky jenom o sračkách, úchylech, sexu a zvráceném humoru. Tenhle kuřecí burger s názvem Poultrygeist se tak směle řadí mezi její "nejčistější" dítka, hned vedle Toxic Avengera a Terror Firmer. Všechny jejich nutné ingredience tu zastupují drtivou většinu 100-minutové stopáže. Z prdele cákající průjem, masturbace a výrony spermatu, spoustu teploušů a lesbiček, ztvrdlých bradavek a toho nejfantastičtějšího gore, jaké kdy lidské oko může vidět. Moje hlava chvílemi skutečně nepobírala, kam až Kaufman je ochoten zajít. Pro něj zkrátka neexistuje tabu, je to úchylák, provokatér a v neposlední řadě i osobitý filmař, který svou práci dělá hlavně pro sebe, diváci jsou až na druhém místě. Poultrygeist však obsahuje taky řadu muzikálových čísel, a ty Bloody zkrátka nepřekousne. Kvok, pardon, to bylo to KFC, co jsem měl právě k obědu. Nějak mi nesedlo... po těle mi nabíhá husina, z rukou raší peří a z prdele zase pětikilové vejce. Prostě úlet, ale Toxieho mám stejně radši. Kvok, kvok... ()

Shit

Snad největší tromácká prasárna, se kterou sem měl tu čest se potkat, všude tečou, potažmo lítaj nebo se rozmátlávaj sračky, střeva, hnis, do toho šílená mutace všech lidí na kuřata, opíchávání mrtvýho kuřete a na oddech tu máme nějaký ty muzikálový čísla s hromadou holek s kozama ven, fakt neskutčný, prostě správná mňamozní chuťovka po který sem dostal chuť si zajít do KFC, i když sem během filmu spořádal řižek, Peter Jackson může jen tiše závidět, akorát škoda, že je to celkem nuda a kvůli tomu jen průměrný tři, ale jestli bych měl hlasovat o nejprasáčtější film všech dob, tak tohle je jasná volba ()

MoRTy

Braindead-wannabee ... pár gore scen je fakt povedenejch, jinak ve výsledku celkem nuda a hlavně fakt totální blbost .) ()

Eliott

Když na to tak koukám, asi už nikdy nebudu nic jíst ve fast foodech...K hodnocení: Je mi jasné, že reakce na tento film budou rozporuplné a od řady uživatelů dostane odpad hned v úvodních pěti minutách. Ten, kdo však skousne béčkovější vzhled, nezajímavé písničky a je schopen náležitě ocenit brutální hororvé parodie, nalezne v tomto filmu naprosto unikátní klenot! Já si nakonec užíval vše. Dílo je to neuvěřitelně vtipné a tvůrci byli skutečně kreativní co se týče násilí všeho druhu. Určitě by to dopadlo lépe, kdyby se zde nezpívalo, ale člověk si i tak prostě musí zamilovat všechny ty dialogy, nápadité odkazy na různé neduhy americké společnosti a hlavně gore, gore, gore! PS: Ve filmu se objeví jedna z nejzajímavějších a nejsympatičtějších vedlejších postav, mladá muslimka Humus. ()

*CARNIFEX*

Ide o extrémne amatérsky splater, miesta tak trápny, že má človek priam dojem, že nič trápnejšie doposiaľ ani nevidel. Lenže! V rámci subžánru je to proste akceptovateľné a takto nejak to má vyzerať. Neberie sa to ani na stotinu vážne, potoky krvi tečú, občas aj to gore veru nevyzerá zle, masky sú občas skôr na smiech, pričom štýl humoru sadne najmä tým, ktorí holdujú či dokážu aspoň tolerovať ten menej sofistikovaný, ba priam trápny. Dám tri. ()

MMR

Waaauuu, no páni, skvělý nápad :-) Scény sice dost nechutné, ale za to dosti vtipné. Ovšem musím za ty nechutnosti hvězdičku strhnout... Každopádně pro mě jedno z těch lepších Troma filmů, možná nejlepší... Upgrade po 20 minutách: Já na to kašlu, zamhouřím obě oči, dávám pět, tenhle film si to zaslouží :-) ()

darkrobyk

Německé fekální fetiš porno! Tromu mám rád a tenhle kousek mě opravdu potěšil. Sice jsem se u toho neválel smíchy po zemi, ale vnitřně jsem se opravdu bavil. Ano, k takovému filmu patří sprosté písničky a hození cenzury do záchodové mísy. Snad i komentář by měl být vulgární, čehož se většinou snažím vyvarovat. Takže - kozy, prdele, ptáky a hovna si užijete vrchovatě!...a mám to za sebou. Závěrečný zombie masakr je plný zelených a rudých gejzírů, utrhaných končetin a vyvržených vnitřností, ale hlavně neskutečných nápadů, které vás nutí smát se opravdu naplno (připouštím, že slabší nátury u toho mohou zvracet, ale pro ně film opravdu není) - rozzuřené ptačí hlavy místo ňader jsou jen jedním z mnoha. Odkazy na Vetřelce, Věc či Mouchu mne potěšily stejně, jako na celý subžánr zombie filmů... ()

juta

Docela sranda. Točeno nostalgickou formou, chvílema působí trochu amatérsky, ale právě to tomu dodává takový ten nostalgický pocit. Pro někoho nechutné scény, pro mě zábavné scénky, které jsou na tom snad i to nejlepší. I jako muzikál by se tohle chytlo. Písničky jsou melodické, i když hooodně sprosté, ale na to už je snad každej zvyklej. ()

Paldini

No, nevím. Měl jsem, co dělat, abych tento film dodíval do konce. Kopy sraček, zvratků, krve, ňader škaredých hereček, spermatu, zdeformovaných čuráků, honění čuráků a sem tam nějaká pornohvězda byla u společnosti TROMA do nedávna záruka dekadentní zábavy. Možná bylo všech ingrediencí v tomto filmů nadbytek, ale spíše scházel jakýkoli náznak vtipnosti. Nebavil jsem se a všechna hodně špatná muzikálová čísla byla pro mě skoro k nepřežití. Ale snad Kaufman vydělal pár dolarů na to, aby opět natočil něco pořádně zábavného. Srovnávat tento film s jacksonovými majstrštyky je k smíchu a zároveň potupa všech pořádných a zábavných splatterových jatek. ()

playboxguest

Ačkoli nejsem příznivcem fekálního humoru a vlastně ani hororů, říkala jsem si po přečtení mnoha Troma článků, že v tomhle případě by to mohlo být jiné... A bylo to jiné, můj první zářez do Troma filmů byl neskutečná do fekálního absurdna vedená podívaná, která mě neskutečně bavila od samého začátku do samého konce, včetně těch neskutečných muzikálových odskoků. Říkala jsem si, nebudu to hned zatracovat, zkusím jeden film a uvidíme, buď jo a nebo už nikdy nikdy víc. Pod ruku mi padl Poultrygeist, jsou za mnou závěrečné titulky a já říkám "fuck yeah". Další fanda úchylné továrny na ty nejzvrhlejší noční můry je na světě. ()

Pilda17

Tomu říkám nesmyslná kravina a totální prasárna. Ze začátku jsem se bavil a myslel jsem, že hodnocení půjde do plného počtu, ale po půl hodině nadšení upadlo. Nudné pasáže vzrostli a vtipy se začaly opakovat nebo byly až moc trapné. I přesto jde o nadprůměrný snímek, bohužel větších kvalit celkově nedosahuje. Moc doporučovat nemohu, poněvadž tohle nebude snímek pro širokou škálu publika, ale jen pro některé jedince. Jediné co mu nemůžu brát je originalita, ta se od začátku nezapře... 6/10 = 60% ()

Ruut

Vedle Toxic Avenger a Atomového gymnázia tohle považuju za nejlepší tromáckou věc - muzikálové čísla, trommaties a poslední půlhodinka by se mohla klidně měřit s Braindead. ()

S.Quentin QUALE

Podobné kousky mně většinou i sednou, ale toto je teda hovadina až to pěkný není. TROMA, splatter, OK, ale slepice, kuřata, hamburgry, KFC, muzikální výstupy....I'm not interested, man....Tak vysokému hodnocení se celkem divím. 30% ()

pornogrind

Ta kuřata nám všem vyhlásila džihád.......Tak tohle je skvělá zvrhlost.Množstvím tekutin ve filmu se dá přirovnat k Braindead.Fakt to teče a stříka všude.Navíc je tam i spousta humoru a chytlavých písniček(což jsem nečekal,protože písničky ve filmu nesnáším)Je to totální ulítlost kterou vřele doporučuju.Ale POZOR.Je to Troma.Takže jen těm co mají s Tromou nějaké zkušenosti.Ostatní můžou být docela zaskočeni. ()