Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ender66
  ****

  Škoda toho, že zobrazených línii bolo až príliš veľa a životy jednotlivých postáv sa prepájali miestami až príliš kŕčovito. Ale zato to malo jedinečnú a stále mrtne sexi Juliette Binoche žejo:-).(14.4.2008)

 • Damiel
  ****

  85 % - Mozaiková dramata, paralelní příběhy a spol., to je v poslední době (zejména tak nějak od Amores Perros) v módě. Ale tenhle se skutečně podařil, výtečné herecké výkony, inteligentně napsaný scénář a pak, a to zejména způsob, jakým se jednotlivé dějové linky proplétají. Ony se vlastně neproplétají, ony se jen tak lehce dotknou, otřou se o sebe, jejich hrdinové si navíc vlastně své osudy vůbec neovlivňují. Registruje je pouze divák, a to víc emotivněji. Je to silný film.(26.7.2008)

 • Vodnářka
  ***

  Hezký příběh z hezkého města s hezkou herečkou v hlavní roli. Ale to je tak všechno, co se o filmu dá říct. Hlavně chybí jakákoliv hlubší myšlenka nebo cokoliv, co by tenhle film měl divákům přinést..kromě dvou hodin hezkých obrázků. Přemýšlím, proč se některé filmy vlastně vůbec točí...(7.3.2011)

 • bassator
  *****

  43rd KVIFF 2008 - HORIZONS - Horizonty - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 3. místo - 1.27/860(27.11.2008)

 • Politik
  **

  První polovina úplná nuda, díval jsem se kdy to bude končit, pak ty různé "zvláštní" vztahy byly poměrně zajímavé, ale to je asi všechno. Vlastně jeden chlápek si uvědomuje "život" a nakonec ani není ukázáno, jak ten jeho vlastní dopadl. Určitě by to mohlo mít poloviční délku, aby to ukázalo svou podstatu. Moc se mi to tedy nelíbilo, ale k zamyšlení to trochu je.(20.12.2008)

 • - Natáčení probíhalo v Paříži, Maroku nebo Kamerunu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace