Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ****

  Že by "V Bruggách" po francouzsku? Ne, to určitě ne :-) Paříž je dalším filmem do počtu, kde se prolínají mozaiky lidí a jejich životních příběhů, které nám jsou v tomhle případě naservírovány opravdu senzitivně s citlivými hereckými výkony. Je to možná trošku zdlouhavé a místy nedotažené, ale pokud milujete Paříž a máte rádi tenhle žánr, určitě se vám to bude líbít.(18.10.2008)

 • Rosomak
  ****

  Mozaika lidských příběhů, které v konfrontaci mezi sebou strašně dobře fungují. Příběh často zakládá na své emocionalitě, nikdy však nepřekročí tu tenkou hranici a diváka citově nevydírá. Je tu spousta nápadů a film je zajímavý jak v jednotlivých příbězích, tak i ve výsledném celku, který přináší mnoho podnětů k zamyšlení...(7.12.2008)

 • dopitak
  **

  Moc lidí, moc motivů, moc příběhů, moc zeleniny. Nepletou se jen vedlejší postavy, pletou se skoro všichni, a mně se nejvíc pletly téměř všechny herečky. S přibývajícím časem mi ubývalo trpělivosti. Stříhal bych, stříhal. Duris bez vousů rozhodně nevypadá jako (K)lamač srdcí, miláček žen. A nazývejte mě třeba sexistou, ale Mélanie Laurent bych v tomhle filmu prostě svlíkl! První půlka za čtyři, druhá sotva za jednu.(25.6.2011)

 • Skip
  ****

  Lehce plynoucí a přeci ne pomalé a rozvláčné, mozaikovité a přeci ne chaoticky rozházené. Pro někoho film jako pohlazení po duši, která ale nepluje jen na bílém obláčku. Všichni ti lidé ukazují něco málo z tváře Paříže. Každý je jiný a každý si z nich a z města vezme něco jiného.(28.12.2010)

 • molotov
  *****

  Propletec životů několika obyvatel Paříže, kteří mají každý své starosti a radosti. Skvělí herci a úžasná hudba. K tomu spousta jemného humoru i dramatický situací.(12.7.2008)

 • - Natáčení probíhalo v Paříži, Maroku nebo Kamerunu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace