Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  *****

  Propletec životů několika obyvatel Paříže, kteří mají každý své starosti a radosti. Skvělí herci a úžasná hudba. K tomu spousta jemného humoru i dramatický situací.(12.7.2008)

 • lesumir
  ****

  Že by "V Bruggách" po francouzsku? Ne, to určitě ne :-) Paříž je dalším filmem do počtu, kde se prolínají mozaiky lidí a jejich životních příběhů, které nám jsou v tomhle případě naservírovány opravdu senzitivně s citlivými hereckými výkony. Je to možná trošku zdlouhavé a místy nedotažené, ale pokud milujete Paříž a máte rádi tenhle žánr, určitě se vám to bude líbít.(18.10.2008)

 • JANARYBA
  ***

  Škoda té fotogenické Paříže i dobrých herců, výborný námět bohužel pro mě naprosto nepřesvědčivě ztvárněný (např. Romain Duris na mě vůbec nepůsobil jako na smrt nemocný), nevyužitá možnost lepšího propojení příběhů i nějakého smysluplného konce. (Ale možná jsem to jen viděla v nesprávný den...). Co na mě silně zapůsobilo, byl "trakař v restauraci". Naprosto se shoduji s vynikajícími komentáři Philippy a Wormboye (díky za ně).(26.12.2008)

 • Politik
  **

  První polovina úplná nuda, díval jsem se kdy to bude končit, pak ty různé "zvláštní" vztahy byly poměrně zajímavé, ale to je asi všechno. Vlastně jeden chlápek si uvědomuje "život" a nakonec ani není ukázáno, jak ten jeho vlastní dopadl. Určitě by to mohlo mít poloviční délku, aby to ukázalo svou podstatu. Moc se mi to tedy nelíbilo, ale k zamyšlení to trochu je.(20.12.2008)

 • jojinecko
  ***

  Malá mozaika ľudských osudov v jednom krásnom meste... Zaujímavé charaktery, ktorých psychológia ide bohužiaľ dosť po povrchu. V celku príjemná záležitosť, ktorá občas pobaví, občas rozosmutní a občas ponúkne peknú myšlienku alebo obraz. Juliette Binoche má nehorázny šarm a herecké výkony ostatných sú viac než dobré, každopádne hlbší kinematografický zážitok sa nedostavil...3,5*/5(26.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace