Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šakal
  ****

  Jedná se o příjemný, volně plynoucí mozaikový snímek oslavující krásy Paříže. Je to milý film s opravdu dobrými hereckými výkony a stále stejně okouzlující ( mojí oblíbenkyní ) Juliette Binoche. Co sráží výsledný dojem z toho snímku ( pro mě ) je fakt, že se režisér dostatečně nesnažil proniknout více do hloubky jednotlivých příběhů ( postav). Vždy to zůstalo tak nějak na půl cesty, působilo to na mě dojmem, že režisér chtěl natočit ( což se mu taky povedlo ) spíše milý snímek , na úkor vykreslení větších problémů ( více bolesti, život. útrap ...) To mně scházelo k plnému ohodnocení tohoto jinak opravdu pěkného snímku, který mně uběhl před očima jako voda. 4*!(26.1.2009)

 • Ender66
  ****

  Škoda toho, že zobrazených línii bolo až príliš veľa a životy jednotlivých postáv sa prepájali miestami až príliš kŕčovito. Ale zato to malo jedinečnú a stále mrtne sexi Juliette Binoche žejo:-).(14.4.2008)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Kam ty dráty asi vedou?........ Příběh nemocného člověka, který se na sklonku svého života potkává s lidmi, na které má úplně jiný pohled, než měl dříve. Celkem smutný příběh, který už nikdy neuvidím. CITÁT - Plazíš se jak stařeček, musíš víc sportovat......(31.8.2014)

 • Skip
  ****

  Lehce plynoucí a přeci ne pomalé a rozvláčné, mozaikovité a přeci ne chaoticky rozházené. Pro někoho film jako pohlazení po duši, která ale nepluje jen na bílém obláčku. Všichni ti lidé ukazují něco málo z tváře Paříže. Každý je jiný a každý si z nich a z města vezme něco jiného.(28.12.2010)

 • Politik
  **

  První polovina úplná nuda, díval jsem se kdy to bude končit, pak ty různé "zvláštní" vztahy byly poměrně zajímavé, ale to je asi všechno. Vlastně jeden chlápek si uvědomuje "život" a nakonec ani není ukázáno, jak ten jeho vlastní dopadl. Určitě by to mohlo mít poloviční délku, aby to ukázalo svou podstatu. Moc se mi to tedy nelíbilo, ale k zamyšlení to trochu je.(20.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace