Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  *****

  Propletec životů několika obyvatel Paříže, kteří mají každý své starosti a radosti. Skvělí herci a úžasná hudba. K tomu spousta jemného humoru i dramatický situací.(12.7.2008)

 • Matty
  **

  Staří a mladí, nemocní a zdraví, bohatí a chudí, veselí a smutní se scházejí a rozcházejí, milují a nenávidí, radují a trápí, žijí a umírají ve městě protikladů. V úžasné a jedinečné Paříži, jejíž rozmanitý portrét se v rukou Cédrica Klapische drolí do nijak důmyslně pospojovaných epizodek. Rád by ukázal všechny tváře města nad Seinou, avšak jeho prapodivný žánrový mišmaš (od rakovinotvorného artu k animované parodii) nakonec souvisle mapuje pouze tamější pamětihodnosti, jež beztak všichni dobře znají. V závěru nesmyslně dlouhého filmu jsem pociťoval pouze přesycenost Paříží. Přitom stačilo koncentrovat více citu na jeden z mnoha naťuknutých nápadů (třeba Pierre a jeho vymýšlení fiktivních příběhů k nefiktivním postavičkám „tam dole“). Ani velmi dobré obsazení nenahradí péči, jež měla být věnována jednorozměrně napsaným hrdinům – obzvlášť odbyté jsou nehezky „svolné“ ženské postavy. Paříž je zbytečný a plytký film, který dvě hodiny hledá (a nenachází) své srdce. Stejně jako u Erasma tady platí, že méně někdy více jest. 45% Zajímavé komentáře: Gemini, charlosina(30.6.2012)

 • Ender66
  ****

  Škoda toho, že zobrazených línii bolo až príliš veľa a životy jednotlivých postáv sa prepájali miestami až príliš kŕčovito. Ale zato to malo jedinečnú a stále mrtne sexi Juliette Binoche žejo:-).(14.4.2008)

 • rawen
  ****

  Příjemná záležitost s typickým Euro/Francouzským nádechem (ale v dobrém). "Paříž" je upřímná a lidská maličkost, která dozajista potěší každého... 8/10(31.10.2008)

 • nunka
  ***

  Prechádzka francúzskymi uličkami, veselé a smutnejšie momenty, ktoré život prináša, prepojenosť ľudských osudov...o tom všetkom je Paríž. Film vzbudzuje dojem reality, je jednoduchý a obyčajný. V podstate mu nie je čo vyčítať, obsahuje všetky tradičné elementy frankofónneho filmu - dávku hereckého šarmu, romantickú atmosféru, neschématický vtip a samozrejme Eifelovku. Na to aby sa vymedzil z priemeru, chýba korenistejší scenár a originálnejší pohľad na Paríž.(2.5.2008)

 • - Natáčení probíhalo v Paříži, Maroku nebo Kamerunu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace