poster

Sex ve městě

 • USA

  Sex and the City

 • Slovensko

  Sex v meste: Film

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 139 min (Director's cut: 151 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ****

  Nech som už mal akékoľvek predsudky (premrštená dĺžka, nepriaznivé kritiky a tiež fakt, že s televíznou predlohou si príliš netykám) a príliš som neveril, že by sa mi filmový Sex v meste vôbec mohol dostať pod kožu, po pár desiatkách minút sa všetko spomenuté rozplynulo ako mávnutím čarovného prútika. Pritom Sex v meste podľa očakávania nie je regulérnym celovečerným snímkom ale len sledom epizód naskladaných po sebe, občasná plytkosť deja je až príliš nápadne maskovaná prehliadkou najnovších módnych trendov a prehrávanie niektorých postáv (Charlotte) pôsobí až zarážajúcim dojmom. Aj napriek tomu som si túto modernú rozprávku o láske, odpúšťaní a hľadaní seba samého prekvapivo užil a chápem, prečo sú z nej fanúšikovia v siedmom nebi. A hoci tento zážitok mojím názorom na seriál nezamával nijak, musím skrátka uznať, že táto zhustená sezóna bez zbytočných dejových odbočiek a balastu je fajn. 70%(1.8.2008)

 • movie
  ***

  Ta zrzatá je piča!(31.8.2008)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $65miliónovTržby USA $152,647,258Tržby Celosvetovo $415,252,786Tržby za predaj DVD v USA $84,196,253 //počet predaných kusov 4,438,528║ No nechutne umelá umelina. /10%/(5.3.2010)

 • KarelR
  ****

  Dlouho jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi, ale... what the hell. Očekávání byla nízká (hlavně vzhledem ke smrtící stopáži), nakonec to však dle mého názoru dopadlo velice dobře. Neříkám, že to v podstatě není draze vypadající trojdíl seriálu, ale vypečené dialogy zůstaly, koláže jsou správně slzopudné a Kristin Davis je neskonale hot i v tomhle věku (tedy pokud nepiští...), takže jsem těch 148 minut přežil překvapivě ve zdraví a stihnul jsem se při nich i slušně bavit (sushi Valentýn vládne). Dívat se na S.J. Parker sice není slastí, ani když má na sobě dvě tuny make-upu (a co teprv, když ho nemá) a podprahové poznatky mě nejspíš minuly (až na odkaz s Meet Me in St. Louis, ten zas určitě nestíhali ostatní :), ale Sex ve městě rozhodně považuji za povedené zakončení (?) seriálu. 7/10 P.S. Většina mých kamarádů by zřejmě nepřežila ani prvních pět minut a hluboce se stydím, že se k nim odmítám připojit. Jsem asi blázen... :)(2.6.2008)

 • NinadeL
  **

  Tolik látkových květin na ploše tolika filmových okének... A když mrknu, tak přijdu o Bridget Regan. Nicméně celý tenhle flák je odpovědí na šest seriálových sezón a pro někoho, kdo seriál neviděl, fakt nemá smysl toto sledovat. To jsem pochopila hned, ale někteří se tváří, že by takový film měl fungovat i samostatně. No, nefunguje. O čem by měla být celá ta zápletka, když člověk neví co všechno se dělo ve vztahu Carrie a Mr. Biga během celé předchozí dekády? Proměny Charlotte, Mirandy a Samanthy nepočítaje. Na můj vkus je nicméně celovečerní podoba seriálu extrémně depresivní. Pro fanoušky seriálu asi ideální odpověď na to, jak by to vypadalo, kdyby se tihle fakt vzali, tahle měla konečně dítě a co na to ty ostatní? Ale pokud vás na fenoménu Sexu ve městě bavilo hlavně překračování hranic, měli jste to zabalit už po 3. sérii a neprodlužovat agónii.(20.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace