poster

Sex ve městě

 • USA

  Sex and the City

 • Slovensko

  Sex v meste: Film

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 139 min (Director's cut: 151 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  Priznam sa, ze serial z televizie poznam, ale nikdy som nevidel ani jednu jedinu cast. Z mojho pohladu je to serial alebo aj v tomto pripade film o zenach pre zeny, so zenskymi problemami, takze u mna taky priemer. Este sa cudujem, ze film nerezirovala zena. Ta minutaz mohla byt trosku skratena aspon na 2 hodinky... 18.06.2008 _______ Sarah Jessica Parker - (Carrie Bradshaw) +++ Kim Cattrall - (Samantha Jones) +++ Kristin Davis - (Charlotte York) +++ Cynthia Nixon - (Miranda Hobbes) +++ Jennifer Hudson - (Louise) +++ Hudba: Aaron Zigman +++ (Videl v kine 17.06.2008) +++(18.6.2008)

 • sepp
  ****

  Me pocity z celeho filmu do nejmensiho puntiku naprosto presne popsal ve svem Komentari Tetsuo - opradvu nevim, co bych dodal. Jen to, ze duvod k memu vyssimu hodnoceni 4* jsou prave ony pravdy o mezilidskych vztazich, ktere jsou preci jen motorem vseho lidskeho na teto planete...(8.2.2010)

 • M.a.t.t.
  ****

  Nech som už mal akékoľvek predsudky (premrštená dĺžka, nepriaznivé kritiky a tiež fakt, že s televíznou predlohou si príliš netykám) a príliš som neveril, že by sa mi filmový Sex v meste vôbec mohol dostať pod kožu, po pár desiatkách minút sa všetko spomenuté rozplynulo ako mávnutím čarovného prútika. Pritom Sex v meste podľa očakávania nie je regulérnym celovečerným snímkom ale len sledom epizód naskladaných po sebe, občasná plytkosť deja je až príliš nápadne maskovaná prehliadkou najnovších módnych trendov a prehrávanie niektorých postáv (Charlotte) pôsobí až zarážajúcim dojmom. Aj napriek tomu som si túto modernú rozprávku o láske, odpúšťaní a hľadaní seba samého prekvapivo užil a chápem, prečo sú z nej fanúšikovia v siedmom nebi. A hoci tento zážitok mojím názorom na seriál nezamával nijak, musím skrátka uznať, že táto zhustená sezóna bez zbytočných dejových odbočiek a balastu je fajn. 70%(1.8.2008)

 • KarelR
  ****

  Dlouho jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi, ale... what the hell. Očekávání byla nízká (hlavně vzhledem ke smrtící stopáži), nakonec to však dle mého názoru dopadlo velice dobře. Neříkám, že to v podstatě není draze vypadající trojdíl seriálu, ale vypečené dialogy zůstaly, koláže jsou správně slzopudné a Kristin Davis je neskonale hot i v tomhle věku (tedy pokud nepiští...), takže jsem těch 148 minut přežil překvapivě ve zdraví a stihnul jsem se při nich i slušně bavit (sushi Valentýn vládne). Dívat se na S.J. Parker sice není slastí, ani když má na sobě dvě tuny make-upu (a co teprv, když ho nemá) a podprahové poznatky mě nejspíš minuly (až na odkaz s Meet Me in St. Louis, ten zas určitě nestíhali ostatní :), ale Sex ve městě rozhodně považuji za povedené zakončení (?) seriálu. 7/10 P.S. Většina mých kamarádů by zřejmě nepřežila ani prvních pět minut a hluboce se stydím, že se k nim odmítám připojit. Jsem asi blázen... :)(2.6.2008)

 • hirnlego
  **

  Chlap před svatbou na chvilku zaváhá a hysterka hned všechno spláchne do hajzlu a jede se uplakaně litovat do Mexika. Hysterka2 půl roku odmítá sex a pak za chlapovu nevěru svádí vinu na něj. NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER NIGGER(31.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace