Takový příjemná pohodová komedie o "idiotech". Jasně, není to nic extra, ale pobaví to víc než tupina jako je Rameňák nebo Román pro muže. Škoda jen že zde nedostal Langmajer větší roli, do tý firmy by určitě taky zapadnul. Lepších 80%.(6.7.2011)

Snad jediná povedená česká osvěžující komedie která, naštěstí pro mě, zvolila jednu z nejúspěšnějších typů komedií, a to ironickou. Sarkasmus tryská z každé scény a v pozadí s trubkou a mnoha hláškami vytváří tu pravou atmosféru typickou pro komedii v pravém slova smyslu. Co se týče hereckých výkonů, tak Vydra to ze začátku táhne nahoru, ostatní průměr, až na Langmajera, ten mi přišel, že si tam jen po kafíčku zaskočil z povinosti odříkat pár vět. 75%(11.8.2012)

• Bluntman

Přijde mi naprosto neuvěřitelné, že něco takového jde u nás do kin a lidi jsou ochotni za to platit (ba co hůř, ještě se u toho baví). Existují případy, kdy sitcomy natažené na celovečerní délku fungují docela dobře (MILUJTE SVÉHO ZABIJÁKA), ale tohle ten případ není, protože Kotík nedovede pointovat a nemá vůbec žádný cit pro načasování, neumí si poradit s tzv. "running gagy". Po řemeslné stránce to je naprostá katastrofa, v níž se užívá typických seriálových postupů (záběr na budovu, prostřih do dění uvnitř s otravným hudebním předělem), ale vše je zde dokonce pod úrovní TV. Nepamatuji si, kdy jsem naposled viděl film, ve kterém nejen že někdo nedokázal zaostřit na akci odehrávající se v druhém plánu, ale i postavy a věci v popředí byly neostré a rozmazané. Herci natahaní z příšerných televizních seriálů odvádějí svůj odpadový standard, zamrzí ztrapňování se Ivy Janžurové či nefunkční camea Jiřího Langmajera a Marka Vašuta. Nejhorší ze všeho ale není nepatřičnost "nefilmu" na plátnech kin, jeho řemeslná a herecká nemohoucnost, nýbrž největší a nejhloupější koncentrace product-placementu a celková "hospodovost" díla, ve kterém jsou postavy nesnesitelní idioti, se svými maloměšťáckými sny a nesnášenlivostí vůči politice a se silnou nákloností k sexu. Pamatuji si, že jeden ze zahraničních recenzentů v případě "MOVIE" série pronesl, že viděl víc talentu v hovnu svého psa... inu, já psa nemám. 0/10(27.12.2008)

• GeusX

Taková kravinka prolezlá skrz na skrz product placementem (ono se to v onom prostředí reklamní agentury dobře "skryje") se jen tak nevidí. Na druhou stranu, po třetím pokoukání v tv, musím zase přiznat, že občas jsem se i pobavil. Tak zvyšuji na slabší 2*.(5.10.2014)

• WANDRWALL

Může být český film ještě blbější? Neustále se přesvědčuji, že dna ještě nedosáhl a vím, že další lekce z blbosti mě čekají.(28.5.2011)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)