• hippyman

film o reklamách plný reklam, vlastně taková devadesátiminutová reklama na reklamy, paradoxně snad ještě horší, než jakým se snaží ve snímku být... no, trochu jsem se do toho zamotal :) a to jsem doufal, že to na mě nezanechá následky... komerce a ošklivkokatkoidně-křehkovztahoidně-ulicoidní look čišící z každé vteřiny, no brrr!!! (opět) naprostá sra*ka, pane kotíku... 20%(27.4.2009)

• Sonnery

Ty mi taky, Kotíku!(12.11.2010)

• argenson

Celkem odvážný tah tvůrců napasovat hned do úvodních titulků upozornění, že uvidíme filmovou komedii. Já jsem viděl epizodu nedobrého televizního seriálu z kancelářského prostředí.(15.10.2012)

• AngelAngie

(Ne)herecké (ne)výkony, absurdní televizní zpracování, otřesná hudba, otřesný vše... a to jsem si myslela, že alespoň na jednu hvězdičku to bude. Ne, u mě ani omylem...(21.5.2009)

• Premiere_*

Lepší, než jsme čekali, horší, než by se mělo tolerovat. Kotík se zlepšuje, za pár let to možná přestane být k pláči.(30.11.2008)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)