• hellstruck

Na české poměry velice slušné, ale to je právě to. Proč bych měla českým filmům odpouštět jen proto, že jsou "české"? Proč musíme mít tak příšernou kinematografii, příšerné herce a.. Copak by na naše díla asi tak pověděli tvůrci z Hollywoodu, to nechci vědět. Když na začátku filmu napíší "filmová komedie", tak čekám, že se budu neustále smát a ne to, že se jen párkrát pousměji. Originální námět, sympaťák Langmajer, ale jinak otřesný scénář, herecké výkony a především příšerná hudba, díky které jsem měla chuť celý tenhle průšvih vypnout. Asi to s českými filmy už opravdu vzdávám ...Ale abych jen nekritizovala, oceňuji zápletku, která nám docela zajímavě vyvrcholila. Dobře vymyšleno.(19.12.2011)

• Allien.9

Celkem originální, ale pořád to vidím spíše na nějaký kraťas než na hodinu a půl dlouhý film.;-)(22.5.2010)

• duklak2

Šéfové jsou nejen našimi nadřízenými, ale už se dostali i do názvu filmu. Asi se tedy začnu vzdělávat, aby ze mě jednoho dne byl taky nějaký šéf nějaké reklamní agentury. Nedávno mě už začalo doslova hrabat z reklamních upoutávek na tento film. Nejprve jsem si myslel, že NOVA poutá na sobotní megafilm, ale když jsem zjistil, že to je nový český film, který jde do kina, tak jsem doslova a do písmene strnul hrůzou. Ale nebyl bych to já, aby jsem nebyl zvědavý, jak se film povedl a po pár týdnech jsem se tedy vypravil do kina, ale s velikými obavami, protože jak jistě všichni moc dobře víme, tak česká kinematografie je na velikém ústupu. Nejsou prostě herci typu Menšíka, Sováka a dalších. Příběh vypadá na první pohled zajímavě. Vydra si najme partu blbců, aby mu zničili firmu. Herecké výkony jsou v tomto snímku absurdní. Je to míchanice dobrých herců (Vydra, Langmajer, Krbová) s těmi velmi špatnými (Nováková, Kadlčková, Novotný). K některým dialogům je zbytečné se vyjadřovat. To bych musel použít snůšku sprostých slov. Dále je pro mě veliké překvapení, že zde hraje herečka Janžurová, divím se jí, že se do toho nechala přemluvit. Kazí si tím pověst a myslím si, že u některých diváků klesla. Budí to dojem, že jde jen po penězích. Ale to mi u této skvělé herečky s výrazným projevem nesedí. Langoš zde mohl vyniknout, ale dostal malý prostor. Scénář je tak bezduchý až to bolí. Pak bych chtěl upozornit na hloupost českého národa, protože skoro všichni diváci, kteří seděli se mnou v sále, se asi dobře bavili, jelikož se skoro celou stopáž smáli a já pořád přemýšlel čemu. Já se akorát pobavil, jak Marek Vašut dělá reklamu na XBOX. Tenhle film se podle mě nikdy neměl dostat do kina a tahat z lidí prachy. Já teď přátelé naštván odcházím na hokej a doufám, že aspoň ta Dukla něco předvede. Tento film ode mě získává 15%, a kdo ho ještě neviděl, tak si může zatleskat.(12.1.2009)

Snad jediná povedená česká osvěžující komedie která, naštěstí pro mě, zvolila jednu z nejúspěšnějších typů komedií, a to ironickou. Sarkasmus tryská z každé scény a v pozadí s trubkou a mnoha hláškami vytváří tu pravou atmosféru typickou pro komedii v pravém slova smyslu. Co se týče hereckých výkonů, tak Vydra to ze začátku táhne nahoru, ostatní průměr, až na Langmajera, ten mi přišel, že si tam jen po kafíčku zaskočil z povinosti odříkat pár vět. 75%(11.8.2012)

• Ruut

Supr úvod s komparzistou a pár fajn frků s příšernýma reklamama (Vašut a xbox vedou). Jenže co s tím, když zbytek je zdlouhavý a utahaný.(20.3.2010)