Upřímně natočená blbost, která kypí product placementem na každý scéně, asi jako tak, když Mádl s Kotkem chlemtali jednu sprajtku za druhou v Rafťácích a přišli si při tom hrozně kůl. Ale nakonec se to stejnak dá naprosto bez problémů přežít a je mi naprosto jasný, proč tomuhle filmu sázej odpady jeden za druhým. On ten scénář trošičku ztrácí rozumný lidský myšlení a některý věty jsou fakt dost daleko od reality, když nebudu počítat příběh, ale popravdě se na to dá v klidu podívat, aniž bych řek, že to je píčovina. To bych dokázal říct o Expertech, Panicovi co je na nic a ne téhle komedii, která krom toho, že je zčásti taková jako ty filmy co jsem psal, také dokáže pobavit a herci sami o sobě dokáží udělat dost. Vy nám taky, šéfe! je sice blbost, ale tři hvězdičky je cena, kterou si prostě zaslouží. Neurazí, a svým hereckým sborem z toho dokáží vyždímat docela příjemné pokoukání, které nezklame, protože čekat od toho moc ani nejde. Plus samozřejmě Sandra Nováková dokáže s leckterým divákem udělat svoje, škoda jen některých naprosto zbytečných scén s ní. Když už natočit erotickou scénu, tak jí natočit pořádně, a ne jako tady. Zbytečně a uboze. Jinak je to ale docela fajnovej film a co víc od takových komedií u nás chtít.(24.7.2009)

• Ruut

Supr úvod s komparzistou a pár fajn frků s příšernýma reklamama (Vašut a xbox vedou). Jenže co s tím, když zbytek je zdlouhavý a utahaný.(20.3.2010)

• Fingon

Největším zlem tohoto filmu není to, že by se na něj nedalo dívat, ale naopak to, že se dá sledovat velmi pohodlně. Skutečně, přes veškeré zápory na straně scénáře (zhruba v osmdesáté druhé minutě film přestal a já se divil, proč už jedou titulky) či nasvícení (klasické telenovelovsko-katkovské přesvěcování prakticky všech scén) nebo všudypřítomný product placement (ale nic není tak příšerné jako Arginmax v Účastnících zájezdu) se na to dá dívat poměrně snadno a divák odchovaný více či méně nekonečnými seriály našich celoplošných komerčních televizí (či našich televizí obecně, ať to pořád neschytává jen Nova, mohla by si o sobě moc myslet) s tím pravděpodobně nebude mít problém. Problém ale nastane, pokud by se dožadoval přídavku.(27.4.2009)

Stokrát raději se podívám na český film ze žhavé současnosti, než na český film z dob cara Klacka, první republiky nebo z dob bolševika. Film Martina Kotíka není ani tak komedií, ale spíše pokusem poukázat na pokrytectví v naší společnosti, akorát tady se na to jde přes reklamní agenturu. Jan Zadražil v hlavní roli je typický loser jménem Leo snící o herecké kariéře až v Hollywoodu, který od svého strýce (Jan Vydra) a vlivného podnikatele kandidujícího do evropského parlamentu, přijme vedoucí místo v reklamní agentuře, která najímá neschopné zaměstnance, aby firma co nejdříve zkrachovala. A právě rozvádějící se hamižný zbohatlík z toho mohl, jak jinak, než profitovat. O těchto záludných praktikách ve firmě ví pouze Leo, a je jen na něm, jak se k celé záležitosti postaví, protože i tak budou nepoctivé záměry jeho strýčka brzy odhaleny. Je škoda, že film nevyužil svůj počáteční potenciál podložený dávkou originality za vydatné režisérovi pestrobarevné stylizace a spoléhal se jen na úvodní rozehrání partie neschopní zaměstnanci versus podrazácký a vychytralý šéf, která sice vycházela, ale v závěru přišla s dost nevěrohodnými aspekty v ději. Střídání milenek bylo dosti chabé rozuzlení zápletky, která mě do té doby bavila a raději bych přijal tu variantu s vydíráním podnikatele mafií, než tu s rozvodem, zvláště když na place byla viděna pěkná přehlídka neschopných exotů ve firmě. Nápad nechat ve filmu jít události opačným směrem, kdy úspěch ve firmě byl nepřípustný a naopak za neúspěch se sklízela pochvala, považuji za neotřelý, ale zde poněkud nedotažený, vzhledem k nepříliš přesvědčivému vyznění filmu. Dobrá herecká sestava však film spolehlivě táhla a hlavně v první polovině měl film slušné tempo, ale pak ho chytla křeč ve scénáři. 50%(19.1.2011)

Po katastrofalnim hodnoceni jsem cekala nejakou prisernost, kterou ani nedokoukam, ale kupodivu me to celkem chytlo. Sestava znamych tvari vcelku podarena, pribeh usel, jedine, co me vytacelo, byla priserna hudba, fuj tajbl! A pobavilo me par nepodarenych strihu :).(22.5.2010)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)