• Marthos

Vy nám taky, pane režisére!(22.5.2010)

Po katastrofalnim hodnoceni jsem cekala nejakou prisernost, kterou ani nedokoukam, ale kupodivu me to celkem chytlo. Sestava znamych tvari vcelku podarena, pribeh usel, jedine, co me vytacelo, byla priserna hudba, fuj tajbl! A pobavilo me par nepodarenych strihu :).(22.5.2010)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%///(5.7.2009)

• Karlos80

Nenáročná a velmi oddychová veselohra pro cílené převážně komerčně zaměřené publikum. Film plný looserů, vysilující boj s blbcem a především pak nenáročné vesměs seriálové herecké výkony (vyzdvihl bych občas vtipného Vydru, výřečnou Sandru Novákovou a pozitivně naladěného a příjemného Jana Zadražila). Škoda že zkušený Jiří Langmajer nedostal přeci jenom více prostoru..Jinak je až k nevíře do čeho se to třeba "paní" herečka Janžurová nechala přemluvit, ale to i já jsem se nechal přemluvit ale i u tohoto filmu platí známé to filmové přísloví jednou a dost. Za pár v uvozovkách zábavných scén dávám 2*, dialogy byly místy opravdu příšerné.(30.11.2008)

• Bluntman

Přijde mi naprosto neuvěřitelné, že něco takového jde u nás do kin a lidi jsou ochotni za to platit (ba co hůř, ještě se u toho baví). Existují případy, kdy sitcomy natažené na celovečerní délku fungují docela dobře (MILUJTE SVÉHO ZABIJÁKA), ale tohle ten případ není, protože Kotík nedovede pointovat a nemá vůbec žádný cit pro načasování, neumí si poradit s tzv. "running gagy". Po řemeslné stránce to je naprostá katastrofa, v níž se užívá typických seriálových postupů (záběr na budovu, prostřih do dění uvnitř s otravným hudebním předělem), ale vše je zde dokonce pod úrovní TV. Nepamatuji si, kdy jsem naposled viděl film, ve kterém nejen že někdo nedokázal zaostřit na akci odehrávající se v druhém plánu, ale i postavy a věci v popředí byly neostré a rozmazané. Herci natahaní z příšerných televizních seriálů odvádějí svůj odpadový standard, zamrzí ztrapňování se Ivy Janžurové či nefunkční camea Jiřího Langmajera a Marka Vašuta. Nejhorší ze všeho ale není nepatřičnost "nefilmu" na plátnech kin, jeho řemeslná a herecká nemohoucnost, nýbrž největší a nejhloupější koncentrace product-placementu a celková "hospodovost" díla, ve kterém jsou postavy nesnesitelní idioti, se svými maloměšťáckými sny a nesnášenlivostí vůči politice a se silnou nákloností k sexu. Pamatuji si, že jeden ze zahraničních recenzentů v případě "MOVIE" série pronesl, že viděl víc talentu v hovnu svého psa... inu, já psa nemám. 0/10(27.12.2008)

• - Václav Vydra, který ve snímku hraje kandidáta do Evropského parlamentu, obléká ve filmu módní značku Blažek. Ta shodou okolností nedávno zvítězila ve výběrovém řízení, po kterém se stala hlavním dodavatelem kravat a šátků v Radě EU v době českého předsednictví. (suicide)

• - Herečky Bočanová a Kadlčková od narození trpí klaustrofobií a scéna ve výtahu byla zpočátku ohrožena. (Zdroj: ČSFD.cz)