Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  *

  Všichni co hodnotěj víc než jednou hvězdou, alou na lobotomii...(19.11.2008)

 • IQ Tiqe
  ***

  Martin Kotík nedělá zrovna excelentní filmy, ale jak u Pánské jízdy, tak u Veselých narozenin jsem se dobře zasmál, a podpobně tomu bylo i tady, byť v menší míře. Vložené reklamy mi obvykle zásadně vadí, ale tady jsou podány prostřednictvím originálních spotů, které dokážou pobavit. Byť se jedná o průměr, jeho filmy pro mě mají svoje kouzlo a na relax stačí, takže si dovolím dát 50%.(13.4.2009)

 • argenson
  *

  Celkem odvážný tah tvůrců napasovat hned do úvodních titulků upozornění, že uvidíme filmovou komedii. Já jsem viděl epizodu nedobrého televizního seriálu z kancelářského prostředí.(15.10.2012)

 • Arbiter
  *

  No ale že mu to ten team stmelenejch outsiderů nandal... Ten film měl všechno. Napětí, sex, hum.. hum... humor, zápletku. No a ta gradace?? Nejsem si jistej na co jsem to vlastně koukal. Takhle nějak asi na okolí působí člověk bez kostí. Dík za Xyndla(22.5.2010)

 • Premiere_*
  **

  Lepší, než jsme čekali, horší, než by se mělo tolerovat. Kotík se zlepšuje, za pár let to možná přestane být k pláči.(30.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace