Nastala chyba při přehrávání videa.
 • snoopik
  **

  o ničem :/(5.7.2009)

 • Praxis
  **

  Vopruz a ubíjející nuda. Hlavní zápletka s milenci je opravdu otřesná, vedlejší zápletka s rodinou pořád jen kouřící a chlastající jakbysmet. Aspon ten Rus, i když stejně nic moc...Písničky ušly, škoda neustálého kolovrátku. Drho, zase jdi pokračovat s VKVčkama...(24.8.2009)

 • Premiere_*
  **

  Krotký, nudný a v nejhorším slova smyslu televizní film s nesympatickými hrdiny a otřesně kolovrátkovou hudbou.(30.11.2008)

 • UncleG
  *

  Máte taky takový ty zlý sny, ve kterých se nemůžete hnout z místa? Člověk klátí nohama, běží jako o život a stále stojí na jednom místě... Tak si představte, že tahle noční můra trvá rovnejch sto čtrnáct minut. Naši hrdinové vyjdou z bodu A cestou přes bod A, k bodu A, načež se vrátí do bodu A, aby se nakonec k všobecnému překvapení octli v bodě A. Vznikla tak zcela unikátní, avšak nekonečně útrpná pohlednice z roku 68, jejíž záživnost bych přirovnal ke sledování "živých obrazů". Absence jakéhokoli vývoje a naprosto příšerně zahraní nesympatičtí sráči v hlavních úlohách znamenají opravdu "nevšední" zážitek. Bolestné!(22.12.2011)

 • mil@n.fanatik
  *

  Zklamání... V tomhle filmu nebylo nic, co by člověka potěšilo, či zahrálo... Slabé, nezajímavé scénky..V celém filmu se nic neděje a člověk se může unudit k smtri... Vyzdvihl bych výkon Pavly Tomicové, která zahrála slušně, ale jinak nic kladného v tomto dramatu, či co to vlastně bylo, nebylo... Pořád uvažuju mezi 1-2* jak jsem už po několíkáte rozhodnutý pro hvězdu či dvě, tak vždy zase změním na tru druhou...:-) Ne nakonec dávám jenom 1*.. Je to mezi, ale víc k 1*.. Slabota! Ztráta času. Nevím, jestli můžu napsat, že tento film je dobrý aspoň na jedno shlédnutí, protože asi ani to ne... Hodnocení: 30%(2.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace