• Pilda17

1/10 = 15%(20.6.2009)

• bassator

Viděno 1/2 filmu + 20. 3. 2010 - 5%(20.3.2010)

• mil@n.fanatik

Zklamání... V tomhle filmu nebylo nic, co by člověka potěšilo, či zahrálo... Slabé, nezajímavé scénky..V celém filmu se nic neděje a člověk se může unudit k smtri... Vyzdvihl bych výkon Pavly Tomicové, která zahrála slušně, ale jinak nic kladného v tomto dramatu, či co to vlastně bylo, nebylo... Pořád uvažuju mezi 1-2* jak jsem už po několíkáte rozhodnutý pro hvězdu či dvě, tak vždy zase změním na tru druhou...:-) Ne nakonec dávám jenom 1*.. Je to mezi, ale víc k 1*.. Slabota! Ztráta času. Nevím, jestli můžu napsat, že tento film je dobrý aspoň na jedno shlédnutí, protože asi ani to ne... Hodnocení: 30%(2.2.2011)

Ta čtvrtá hvězdička je v podstatě jenom za příjemnou hudbu Tomáše Kluse. Na druhou stranu, jedná se o příjemný příběh, sympatické postavy, který nám sice z dějin nic moc neukáže, ale zato prožijeme osudy několika obyčejných lidí, jejihž charaktery rozhodně nezávisely na tom, z kterého státu pocházejí nebo jaká je zrovna politická situace. Jediné, co jsem nepochopila, byla scéna, kdy několik lidí postupně diskutuje nad mladým zastřeleným vojákem a až po nějaké době ho přivolaná doktorka pomalu začíná (bezúspěšně) oživovat. Nemohl to proboha udělat ten chlap hned na začátku?(28.8.2009)

• blackrain

Hudební doprovod a dobové záběry působily jako rušivý element. Herci vypadali hodně nesympaticky a neosobně, i když se Nina Divíšková snažila vtipně glosovat. Příběh je nemastný a neslaný. Jediná pozitivní věc byla, že se vše odehrává na pozadí srpnových událostí roku 1968 a že jde o kus naší minulosti.(21.8.2009)