• Marthos
  *

  Nehorázný blábol, zahalený do dnes velice proklamované atmosféry Pražského jara 1968, tvářící se jako závažná psychologická sonda do hlubin tápající duše. Ve skutečnosti se jedná o nesourodý sled nesmyslů a nahodilostí, které postrádají jakoukoli provázanost.(24.8.2009)

 • Jellini
  odpad!

  Tak nevím, zda je to tak blbě sestřihaný, nebo jestli je to už tak blbě natočený, že se to líp sestřihat nedalo. Počítám, že oboje. Nelogické a někdy až hrůzostrašně debilní řešení téměř všech scén dokáže mnohokrát rozesmát. Většinou prostě celek a detail na postavu. Nic víc. Nebo několik naprosto zbytečných a nesmyslných jízd. Co se debility týče, pak dialogy a chování postav nezůstává pozadu za formální stránkou. Prostě takové Velmi křehké vztahy, tentokrát s rusákama v osmašedesátým. Soudruzi dramaturgové a režiséři z České televize asi nerozumí svojí práci.(17.2.2012)

 • mil@n.fanatik
  *

  Zklamání... V tomhle filmu nebylo nic, co by člověka potěšilo, či zahrálo... Slabé, nezajímavé scénky..V celém filmu se nic neděje a člověk se může unudit k smtri... Vyzdvihl bych výkon Pavly Tomicové, která zahrála slušně, ale jinak nic kladného v tomto dramatu, či co to vlastně bylo, nebylo... Pořád uvažuju mezi 1-2* jak jsem už po několíkáte rozhodnutý pro hvězdu či dvě, tak vždy zase změním na tru druhou...:-) Ne nakonec dávám jenom 1*.. Je to mezi, ale víc k 1*.. Slabota! Ztráta času. Nevím, jestli můžu napsat, že tento film je dobrý aspoň na jedno shlédnutí, protože asi ani to ne... Hodnocení: 30%(2.2.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčanie filmu prebiehalo v Prahe a v obci Davle v Stredočeskom kraji. (dyfur)

 • - Pro postavu vojáka lebeděva našli režisér a producenti na zahraničním konkurzu herce Alexeje Bardukova, který je ve své zemi označován za ruského Brada Pitta. (Elisebah)

 • - Ve filmu debutovali začínající herci Ivan Lupták, Pier Orlavdin, Vjačeslav Burlac a Sergej Gherciu. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace