• paascha

Režisér Rodinných pout si vytáhl své oblíbené amatéry z práce a spáchal s nimi sračku, hodnou své pověsti. Škoda času, elektřiny i toho vína, co jsem ho u toho pil, lepší jít spát(26.7.2009)

• blackrain

Hudební doprovod a dobové záběry působily jako rušivý element. Herci vypadali hodně nesympaticky a neosobně, i když se Nina Divíšková snažila vtipně glosovat. Příběh je nemastný a neslaný. Jediná pozitivní věc byla, že se vše odehrává na pozadí srpnových událostí roku 1968 a že jde o kus naší minulosti.(21.8.2009)

• troufalka

Vlažný čajíček. Bohužel bez cukru.(3.3.2015)

• imf

Nesympatická televizní nuda, kastrovaná při plném vědomí ústřední hereckou dvojicí (učebnicová letargie) a pidirozpočtem, který kulisy degraduje na úroveň vesnického divadelního představení. Ten film jde odnikud nikam a marně spoléhá na atraktivní pozadí srpna 1968... za okny (resp. v otravných černobílých vložkách) popojíždějí tanky a doma se brečí (staří), venku zas filozofuje (mladí). Na provaz je obojí, zvlášť když do repráku postopadesáté zazní ruská odrhovačka. Proč na to nejít? Důkaz místo slibů, Vláďa Drha tenhle skvost natočil v přestávce mezi sudým a lichým dílem VéKáVéček.(4.11.2008)

• SLOTH

ja to nedokoukal jas vim nemel bych hodnotit ale je to takova nuda a takovy spatni hlavni hrdinove kteri me iritovali a vsude jsem videl herce z rodinych pout no proste strasny az na rodice(15.6.2009)

• - Pro postavu vojáka lebeděva našli režisér a producenti na zahraničním konkurzu herce Alexeje Bardukova, který je ve své zemi označován za ruského Brada Pitta. (Elisebah)

• - Natáčení se účastnil i Randal Kleiser, režisér Pomády. (AngelAngie)

• - V průběhu celého filmu popíjejí postavy pivo z lahví, které se však vyrábějí a prodávají až dnes. Dříve bylo pivo v lahvích, které měly jiný tvar s kratším hrdlem a delším tělem. (Pepy)