Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  *

  Nuda, nuda, nuda doprovázená slušnou hudbou. Své pocity jsem konzultovala s lidmi, kteří osmašedásátý zažili. Těm se film líbil. Tak nevím, zřejmě se jim nejvíc líbilo, že v nich evokoval vzpomínky na mládí. A nostalgicky vzpomínající člověk je ochoten i filmové slátanině odpustit ledasco. Asi nemá ani cenu hodnotit film jako takový, bezduchý scénář, toporní herci a nejpovedenějším režijním kouskem je to, že snímek přece jen po strašně dlouhé době skončí. Stále marně čekám, až režisér Drha bude mít slabou chvilku a natočí něco, na co by se dalo dívat. Uvidíme, kdo z nás dvou má větší výdrž.(22.4.2011)

 • Rosana
  *

  Huh, ze začátku to vypadalo slibně, jednou sjem se i pousmála nějakému vtipu a ocenuji staré fotografie a staré záběry z oné doby... ale jinak to byla tlachárna o ničem...(24.8.2009)

 • Praxis
  **

  Vopruz a ubíjející nuda. Hlavní zápletka s milenci je opravdu otřesná, vedlejší zápletka s rodinou pořád jen kouřící a chlastající jakbysmet. Aspon ten Rus, i když stejně nic moc...Písničky ušly, škoda neustálého kolovrátku. Drho, zase jdi pokračovat s VKVčkama...(24.8.2009)

 • mil@n.fanatik
  *

  Zklamání... V tomhle filmu nebylo nic, co by člověka potěšilo, či zahrálo... Slabé, nezajímavé scénky..V celém filmu se nic neděje a člověk se může unudit k smtri... Vyzdvihl bych výkon Pavly Tomicové, která zahrála slušně, ale jinak nic kladného v tomto dramatu, či co to vlastně bylo, nebylo... Pořád uvažuju mezi 1-2* jak jsem už po několíkáte rozhodnutý pro hvězdu či dvě, tak vždy zase změním na tru druhou...:-) Ne nakonec dávám jenom 1*.. Je to mezi, ale víc k 1*.. Slabota! Ztráta času. Nevím, jestli můžu napsat, že tento film je dobrý aspoň na jedno shlédnutí, protože asi ani to ne... Hodnocení: 30%(2.2.2011)

 • Matty
  **

  Bez chuti. 40% Zajímavé komentáře: imf, Ony, Smok, Slarque(22.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace