Starý páky

Starí psi

Starí frajeri

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

Jasne, neni to zadnej vrchol geniality, proste takova rodinna komedialni blbost se stokrat provarenym a do posledni minuty predvidatelnym dejem, ale diky obsazeni hlavnich roli dvojkou sympataku a par solidnim forkum to je slusna zabava. Travolta hraje svyho typickyho suknickare, oproti tomu Williams takovej rodinnej typ, takze se dobre doplnujou a i kdyz se misty chovaj jak dementi, clovek jim musi fandit. Z vedlejsich potesi Green, obzvlast v zaveru a pak tu ma ultimatni cameo Justin Long. Jen skoda, ze slusne nakopla zabava zacne nekdy v 50ty minute trochu vaznout a ke konci uz to spis hraje na city.(21.2.2010)

Zábavná komedie pro celou rodinu, nic víc, nic míň.(5.3.2010)

Takové rodinné komedie už tu několikrát byly, jen ne tak dobře herecky obsazené. Pár vtipků sice bylo trapných, ale já jsem se docela pobavil. Jde o film, kde se naposledy objevil Bernie Mac, takže i za něj za tři.(8.6.2010)

• tron

Bože to bolo až smutné. Veľmi tragický pohľad ako na Johna Travoltu, tak na Robina Williamsa. V podstate takmer nevtipné (česť výnimkám). Scenár hrozný, réžia tiež. Idem si dobre poplakať, čaute.(27.1.2017)

Stáry páky Williams s Travoltou jsou ještě furt vě formě. Super komedie, obzvlášť pasáže s pohřbem a golfem a následně ještě zábavní park, jsou fakt skvělý(23.9.2010)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)