Starý páky

Starí frajeri

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

• milka

Klasická stupidní americká komedie od Disneye, ve které každý "vtipně" spadne na sto způsobů, párkrát dostane do koulí a zažije spoustu podobných situací. U toho už se ale dneska moc lidí nezasměje. Celý je to tak absolutně nevtipný a místy až otravný. Walt Becker se tak svým předcházejícím oddychovým Divočákům vůbec nepřiblížil a hvězdné obsazení vůbec nevyužil. O Robina Williamse jsem si už zvyknul, že už ho v žádné pořádné komedii asi neuvidím. U Johna Travolty, který mě nedávno odrovna drsným Charlie Waxem, to ale hodně bolí a u scén, kdy ho lidé pokládají za senilního dědu co se počůrává, jsem trpěl.30%(23.5.2010)

Jasne, neni to zadnej vrchol geniality, proste takova rodinna komedialni blbost se stokrat provarenym a do posledni minuty predvidatelnym dejem, ale diky obsazeni hlavnich roli dvojkou sympataku a par solidnim forkum to je slusna zabava. Travolta hraje svyho typickyho suknickare, oproti tomu Williams takovej rodinnej typ, takze se dobre doplnujou a i kdyz se misty chovaj jak dementi, clovek jim musi fandit. Z vedlejsich potesi Green, obzvlast v zaveru a pak tu ma ultimatni cameo Justin Long. Jen skoda, ze slusne nakopla zabava zacne nekdy v 50ty minute trochu vaznout a ke konci uz to spis hraje na city.(21.2.2010)

dobrá komedie ale místama hrozná kravina pár krát jsem se zasmál proto tím dobrá myslím za tři :)(22.6.2010)

Nic náročného, jen se občas zasmějete, a to je vše, ale lepší jak se dívat v letadle na nějaké drama ze soudního prostředí na malé obrazovce 10 metrů před váma. V letadle prostě nechci přemýšlet.(22.6.2010)

Stáry páky Williams s Travoltou jsou ještě furt vě formě. Super komedie, obzvlášť pasáže s pohřbem a golfem a následně ještě zábavní park, jsou fakt skvělý(23.9.2010)