• virus10

Seth Green vystřídal medvěda za gorilu:-)(16.5.2010)

• hunty

Každou scénou se to propadalo do větších (s prominutím) sraček, čemu se to ti herci zase zaprodali.(18.2.2010)

Velmi nenáročná rodinná komedie s Johnem Travoltou a Robinem Williamsem v hlavní roli dvou otců, kteří se najednou musí postarat o sedmiletá dvojčata. Oba se tak ze dne na den ocitnou v roli, o které se jim ani nesnilo a vypořádají se s ní s vervou. Dokonce jedou s dětmi kempovat do skautského tábora. Došlo i na zápas ve frisbee. V jejich podání to nebylo jen obyčejné pohazování na zelené louce, ale tvrdá hra na způsob amerického fotbalu. Tahle komedie není žádný velký zázrak, ale na příjemné odreagování bohatě postačí.(6.4.2010)

Překvapivě se nejedná o takové peklo, jak by se mohlo na první pohled zdát ale o slušnou rodinnou zábavu. Film má hlavní plus v obsazení úvodí dvojice, jejichž filmová kariéra sice není tak zářivá jako před nějakými 15 lety ale pořád dokazují, že film utáhnout dokážou. Škoda nezbytné sentimentality, která je sice pro film nezbytná ale na druhou stranu i trapná a otravná. Ale když jsou ti dva v akci, tak i přes převážně iinfantilní humor dokážou pobavit. U mě dobrý.(11.5.2010)

Ovsem ty fotografie na zacatku - tak zoufalou fotomontaz jsem uz dlouho nevidela...(6.4.2010)