Starý páky

Starí frajeri

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

• HellFire

Čím to, že v tomto filmu ze sebe musí každý dělat naprostého dementa?(12.3.2010)

• mysiak

Ako nízko musí klesnúť John Travolta a Robin Williams..no asi dosť, keď jeden z nich je prezlečený za princa a tancuje jak truľo...a k tomu im hrajú vynikajucé pesničky, prihrávajú sa im trápne vtípky, ktoré sú vystrihnuté ako z nejakého lacného sitkomu..je to škoda, pretože Old Dogs mali dobré možnosti na vtípky..ale len zapamätaľený je frisbee battle..je to škoda(18.6.2010)

Jasne, neni to zadnej vrchol geniality, proste takova rodinna komedialni blbost se stokrat provarenym a do posledni minuty predvidatelnym dejem, ale diky obsazeni hlavnich roli dvojkou sympataku a par solidnim forkum to je slusna zabava. Travolta hraje svyho typickyho suknickare, oproti tomu Williams takovej rodinnej typ, takze se dobre doplnujou a i kdyz se misty chovaj jak dementi, clovek jim musi fandit. Z vedlejsich potesi Green, obzvlast v zaveru a pak tu ma ultimatni cameo Justin Long. Jen skoda, ze slusne nakopla zabava zacne nekdy v 50ty minute trochu vaznout a ke konci uz to spis hraje na city.(21.2.2010)

Šílenost, ale pokud tam jsou dva takoví světoví herečtí sympaťáci, nemohu dát méně... a místy to bylo vtipné, i když až otřesně tupé a lajnované.. ps: Ta útržkovitost mi drásala nervy.!(22.12.2013)

Věřím, že vidět tehnle film v původním znění, absolutně mě neosloví. Ale jelikož jsem měl tu možnost ho vidět dabovaný a dabing je slušná práce, tak jsem z filmu měl nečekaně průměrný zážitek a ani jsem se nijak nenudil. Sice závěr byl už docela mimo, ale i tak se to dalo zvládnout. Slabší průměr.(10.5.2010)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)