Starý páky

Starí frajeri

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

• Malarkey

K Robinovi příjde žena. On jí má rád. Ona mu řekne, že jeho taky, ale že půjde do vězení na měsíc a má dvě děti, který potřebuje pohlídat. Od toho okamžiku je Robin Williams jejich právoplatný otec...Nechápu proč tenhle film natočili tak debilně. John Travolta a Robin Williams jsou fajn. Ale ne, když se setkají v tak pitomý komedii. Přitom tam pár scén bylo docela fajn, dokonce to občas jako komedie docela fungovalo. Jenže to bylo natočeno tak debilně, že jsem prostě nevěděl, jestli to vůbec dokoukám. Nakonec se to dokoukat dalo. V půlce filmu bych dal nejradši odpad, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Občas to s tou svojí zbrklostí docela pobaví a jelikož jsem sám zbrklej člověk, vcelku to chápu :)(15.6.2010)

• Nikon

Kdo má rád Troškův styl a americký infantilní humor, může přidat - řeknu hodně málo - dvě hvězdičky ...(22.2.2010)

V hlavních rolí se ujali hollywoodské komediální hvězdy Robin Williams a John Travolta. Pravá americká rodinná komedie tedy slibuje mnoho. Zhruba stejně tolik je v ní ale i nevyužitých a nedotažených příležitostí. Zkušení herci sice zvládají ustát unylé situace se ctí, opravdu povedených fórků jako ten s prohozenými léky a jejich nežádoucími účinky je žalostně málo. Výsledek jde proto jedním okem tam a druhým snad i ven.(20.4.2010)

Nic náročného, jen se občas zasmějete, a to je vše, ale lepší jak se dívat v letadle na nějaké drama ze soudního prostředí na malé obrazovce 10 metrů před váma. V letadle prostě nechci přemýšlet.(22.6.2010)

Standardni komedie s nestandardnim duem Travolta - Williams, k tomu par znamych pisnicek. Nikterak me to neohromilo, ale ucinky zamenenych pilulek me pobavily :).(10.5.2010)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)