Starý páky

Starí psi

Starí frajeri

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

dobrá komedie ale místama hrozná kravina pár krát jsem se zasmál proto tím dobrá myslím za tři :)(22.6.2010)

• ABLABLABLA

Co říct. Film, který ani neurazí, ale ani nenadchne. Taková oddychová komedie, kterou jsem chtěla vidět kvůli Robinu Williamsovi, ale teda moje očekávání vážně nenaplnila. A takový J.Travolta mi tam vážně nesedl...ale co už. Každý máme rádi něco jiného.(25.5.2010)

Ovsem ty fotografie na zacatku - tak zoufalou fotomontaz jsem uz dlouho nevidela...(6.4.2010)

• Malarkey

K Robinovi příjde žena. On jí má rád. Ona mu řekne, že jeho taky, ale že půjde do vězení na měsíc a má dvě děti, který potřebuje pohlídat. Od toho okamžiku je Robin Williams jejich právoplatný otec...Nechápu proč tenhle film natočili tak debilně. John Travolta a Robin Williams jsou fajn. Ale ne, když se setkají v tak pitomý komedii. Přitom tam pár scén bylo docela fajn, dokonce to občas jako komedie docela fungovalo. Jenže to bylo natočeno tak debilně, že jsem prostě nevěděl, jestli to vůbec dokoukám. Nakonec se to dokoukat dalo. V půlce filmu bych dal nejradši odpad, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Občas to s tou svojí zbrklostí docela pobaví a jelikož jsem sám zbrklej člověk, vcelku to chápu :)(15.6.2010)

• triatlet

13. film s Robinem (předchozí hodnocení: 5x5, 4x4, 3x3). Poprvé méně než tři hvězdičky - a ty si zaslouží hlavně Robin. Travolta vadil taky míň než prvoplánový scénář založený na trapném agresivním "humoru" (kétající talíře, nakopnutý míč, přibouchnuté ruce pod karoserií...). Ale asi 3x jsem se upřímně zasmál... Komedie, která rozhodně není milá.(29.1.2016)